3

@Bykunn Cenię Twoje wpisy i często się z Tobą zgadzam... ale teraz, to pier....sz bez sensu... to co teraz, żołnierz ma kontestować każdy rozkaz, może jeszcze głosowanie w plutonie?
Żołnierz ma wykonywać rozkazy a kadrę oficerską trzeba szkolić, żeby te rozkazy były jasne, przejrzyste i nie prowadziły do degrengolady wojska i żołnierza.

1

@Piernik Jest jeszcze KDB jak City zdobędzie LM.

0

@FioletoweOczy ... albo Messi obijający poprzeczkę:-(

0

@Salchent Już pisałem o tym kiedyś, 2 x 30 minut w zupełności by wystarczyło.
Skończyły by się symulki, gra na czas bramkarzy itd, itp.

4

Pozytywem dla nas jest to, że 108 letni Modrić może nie dociągnąć Realu do mistrzostwa, benzyna też już zbliża się do setki.
Obstawiam teraz dwa wyjazdy Realu do Sevilli i Osasuny w dupkę, zrobi się ciekawiej:-)

15

Jeśli ktoś nie wie po co PiS powołał tzw komisję smoleńską, to wyjaśniam - żeby zrobić jajecznicę ze śladowych ilości mózgu u swoich wyborców:-)

4

Czego bym sobie jeszcze życzył w kontekście gry obecnej Barcy - to żeby Xavi przekonał Busiego, że ma przecież dobrze ułożoną nogę i nie musi już nikogo szukać będąc na 16-tym metrze od bramki:-)

0

@michal26 Ja zaproponowałbym mu żeby wrócił do brydża, w tym był dobry, chociaż ja ze swoim partnerem ograliśmy go przy stole na turnieju w katowickim Baildonie:-)

3

@Janas11224 Moja Babcia, która przeżyła obie WŚ opowiadała mi, że Niemcy podczas okupacji nie mieli nigdy nic do normalnych, pracujących ludzi, za to jak weszło to bydło, które nas "wyzwalało", to zjedli jej cały zapas szarego mydła myśląc, że to suszona słonina:-)

0

@Triv44 Szczycę się tym, że nadal będę popierał Pana Tuska... a popieram go od czasu, kiedy pojawił się w polityce!

3

@Kgorecki2500 Największą tragedią dla Polski (nawet w całej historii) było dojście do władzy aktorów dziecięcych z filmu :O dwóch takich, co ukradli Księżyc" :-(((

1

@MesQueUnClub96 ...ale szalony bezzębny starzec wie, że to był zamach, bo mu drugi idiota Macierewicz powiedział, robiąc symulację z puszkami i parówkami.
CO MOGŁO PÓJŚĆ NIE TAK??? lol

0

@Peszko07 Co Ciebie tak dziwi?
Kraj z dykty rządzony przez kretynów i wybrany przez kretynów:-(((

0

@Muszynianka Ojojoj joj po skończeniu dewastacji Polski i Polaków przez PiS, to nawet Balcerowicz do potęgi entej nie pomoże żeby osuszyć to bagno:-(((

1

Obejrzałem przed chwilą, SZTOS - czy ktoś lubi, czy nie - taką muzykę:
Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash (2020).
łapcie link:
https://www.cda.pl/video/60480118c

0

@PatrykBarca ...zwłaszcza to, na samym początku już mogliśmy gonić wynik:-(
Przykro patrzeć na naszą legendę, od kilku meczy oczy bolą:-(

0

@sokot Doczytałeś do końca?

7

Gromy spadają na Langleta a jakoś nikt nie pisze o PARODIOWYM występie Alvesa. To co on dzisiaj odwalał, to się najstarszym góralom nie śniło!!!

0

W przerwie napisałem, że bez "drewnianej" głowy się nie obejdzie...Xavi posłuchał:-)))

14

Dla mnie graczem meczu jest Marc. Utrzymał nas przy życiu i... poszło:-)

0

@Janiama @Klaudix Nie śledzę, sporo zajęć, nawet nie miałem czasu kadry na mecz obejrzeć:-(

0

Mingueza za Alvesa. Puig za Nico i Depay za Aubę... później się zobaczy, Pedri i prawdopodobnie bez "drewnianej" głowy się nie obejdzie

0

@Mixtape Żadnych, uzbiera góra 35%.

3

@LionelM95 Nie spożywam przed 5-tą po południu:-(

0

@zaiks Przestań już p..............ć, tę przewagę dał wam ryży dosiadacz ławki oraz słaba forma Marka i całej obrony.

1

Nico może dzisiaj udowodnić dzisiaj , że nadal trzeba w niego inwestować, dając mu minuty... albo czym prędzej się pożegnać.

0

@guetta256 Spokojnie... obie drużyny czekają jeszcze rewanże:-)

3

@zaiks Przypomnieć Ci coś? Barca też wyszła z pełnymi porami w Madrycie???

0

@Theodore_Bagwell Od kilku lat piję tylko nalewki na spirytusie (sam je przyrządzam), czasem wskoczy tequila:-)

2

@kubix05 Alfred Szklarski - czasy mojego dorastania. Łykało się wszystko, co Pan Alfred "nabazgrolił". Tomki czytałem po kilkanaście razy, świetny też "Sobowtór profesora Rawy".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?