1

@Yiamuiaijahaima Kretyni, mogli zajrzeć do torby któregoś z lekarzy, nożyczki by się znalazły:-)))

0

@RobiS Podpatrzył u Puiga i poskładał obronę jak Riki:-)

1

@Colon Pamiętam Billego, miał potężne kopyto, nawet 35-40 metrów nie było dla niego problemem:-)

0

@Vebrol Może jakiś cudak zrobi nam przysługę?

2

@JarekS Może i na Ciebie ktoś się nabierze i będziesz pisał dla poważnej gazety? :-)
Nowy dyrektor finansowy nam się trafił, już będzie sprzedawał. Spokojnie, Xavi sam powie kto mu niepotrzebny.

12

Komentarz usunięty

0

@MrPGG Gdyby to była postawna noga, to miałby koło roku przerwy, taka prawda. Jak nie lubię tego białego błazna, to tutaj czerwień.

2

@Senstin Wygrywamy zaległy, pykamy Sevillę u siebie i już jest łyknięta:-)

2

@Objectivo Wade - jeden z moich ulubionych zawodników:-)

1

@taris Nie, nie znalazło się, za niego dopiero będziemy płacić.

1

Niektórzy tutaj łykają "newsy" transferowe, jak młode pelikany.
Barcelona jest w zapaści finansowej, żeby z tego jako, tako wyjść musimy zaciskać pasa jeszcze co najmniej kilka lat.
Skupiłbym się na sprzedaży zawodników, nie na dalszym zadłużaniu klubu.
Xavi ma "dobrą rękę" i myślę, że on w najbliższych latach poradzi sobie z tymi, których ma (może tylko jakaś niewielka korekta składu zawodnikami za "darmo") i może mieć ze szkółki.

0

Kluczowy będzie pre-sezon, jeśli Xavi go zostawi do rotacji, to może będziemy się cieszyć z jego gry. Jeśli jednak przekaże mu żeby szukał wypożyczenia, to Riki musi odejść.
Ufam całkowicie Xaviemu, zrobi to, co będzie dobre dla drużyny i dla Puiga.

1

@Janiama Prawdą jest, że to byli artyści... ale wiesz o tym, że w dzisiejszych czasach nie mieli by tyle miejsca na pokazywanie swojego kunsztu, co nie znaczy, że stali by na straconej pozycji:-)

1

@Colon Anderson - usłyszysz dwie, trzy nutki i już jesteś pewien, że to ON:-)

0

@zulugula Mam ale większe ES 300h

2

@Colon Ponadczasowy album. U mnie na liście najczęściej słuchanych jest na 5-tym miejscu. Dodam jeszcze skład, w którym nagrali to arcydzieło:
- Jon Anderson / lead vocals
- Steve Howe / guitars (12-string, electric, acoustic, Portuguese, console steel), electric sitar, vocals
- Rick Wakeman / Hammond, Mellotron, Minimoog, grand piano, RMI Electra-Piano, electric harpsichord, pipe organ at St Giles-without-Cripplegate church in London (1)
- Chris Squire / bass, vocals
- Bill Bruford / drums & percussion

2

Lenglet wszedł i pozytywne wrażenie zostawił. Może nasz cudotwórca jego też odbuduje? Czy ten Duńczyk będzie od niego lepszy, w Chelsea się nie mieścił.

1

@adi7adi8 U rudzielca było to aż nadto widoczne, teraz odżył:-)

1

Słońca pokazały miejsce w szeregu Jeziorowcom:


2

@QuentinTarantino ...a Ciebie nie dosięgnął po oczach? Odstaw to, co bierzesz:-)

1

@Pilka_jest_okragla Po tym skandowaniu jego nazwiska, to podpisze nowy kontrakt bez wielkich targów:-). Tak na poważnie, to niech już ogłaszają te przedłużenia z nim i Araujo.

0

@Tollusiek Przedstaw proszę zarzuty, co do jego gry w ostatnich 3-4 spotkaniach.

21

@adrian89 Chciałbym go tutaj na warunkach klubu, bez focha, że nie zawsze w pierwszym składzie...i może ostatnia LM z Nim w składzie. To byłoby piękne pożegnanie naszego CRACKA:-)

1

@socha Znam tutaj kilku, którzy go skreślili...ale nie jadą po nim, jak po burej suce... to już jest domena gawiedzi, bo kibicami ich nie można nazwać:-(

16

@Coutinho007 Przecież Dest po uporaniu się z dolegliwościami spisuje się co najmniej dobrze...o ile nie bardzo dobrze.

0

@arasz1819 Ciekaw jestem tych "expertów" gdy naprzeciw Daniego stanie Vini w Niedzielę... też będą się podśmiewać z Ciebie?

5

@arasz1819 Rzadko się zgadzamy... ale tutaj masz 100% racji. Dzisiaj Alves najsłabszy i te niewymuszone straty, niecelne podania...za bardzo chciał być "luzacki".

7

@Deviler Noszę podobnie jak majtki...dopóki nie stwardnieją:-)))

0

@sokot Pożyjemy....

4

Przypisywanie jakichś zasług Alvesowi w tym meczu to profanacja. Ilość niewymuszonych strat, niecelnych podań nie przystoi tak doświadczonemu zawodnikowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?