kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi Czego nie rozumiesz?
Długopis zawsze na deser:-)))
2
Pamiętacie? :
"W żłobie leży" - Ewa Bem
0
@gumaz U mnie rano jeszcze, później, po wigilii może "cóś" się pyknie:-)
2
Słucham sobie właśnie kolęd z płyty - "Progressive Rock Christmas" z 2009 roku - wśród wykonawców: Millenium, Loonypark, RSC, Nemezis, Albion, Mindfields, Grendel, Moonrise itd.
Polecam posłuchać, jest to coś innego niż powszechnie oklepane kolędy.
1
@Pawel13sz Happy Thanksgiving???
Coś im się odkleiło?
0
@Janiama Mam tylko nadzieję, że Rysiu zagra taki mecz, że dasz mu już spokój:-)
4
@Destroyer_of_Worlds To przykre... trzymaj się, przyjdą lepsze czasy.
2
@Zoker Napisz do mnie wcześniej, o której będziesz lądował w L.A. - wyjadę po Ciebie na lotnisko:-)
2
@Zoker Zapraszam:-)
1
@Kinginiesta Ma, ma... wiem coś o tym:-(
34
Prawdopodobnie siadacie teraz w Polsce do stołu wigilijnego, u mnie dopiero 6 rano, muszę więc dłużej czekać, tą drogą składam najlepsze Życzenia Bożonarodzeniowe dla całej społeczności kibiców naszej kochanej Barcelony.
Głowy do góry Cules, może teraz nasza Barca jest w kryzysie... ale jest światełko w tunelu i wrócimy silniejsi w miejsce, w którym powinniśmy być, czyli na szczyt.
3
@fazzzi Znaki interpunkcyjne sprawiły by, że Twój wpis byłby bardziej czytelny, bez spiny:-)
1
@Ojciec5tkidzieci Tobie również z przeprosinami za wczorajszy wpis, lekko mnie poniosło... ale mam nadzieję, że Cię nie obraziłem:-)
0
@Sensible Nie pamiętam skąd go ściągałem. Sprawdź na eKino albo CDA.
1
@Medium Potwierdzam, moja ocena 8/10
2
Właśnie skończyłem oglądać - "Tony Parker - Ostatni rzut" - świetny dokument z 2021 roku, polecam.
2
@Ojciec5tkidzieci Nie rób więcej tych dzieci, bo nigdy Ci nie wybaczą Twojej głupoty.
Dobrze to jak zawsze objaśnił @Don-Corleone .
1
@kazbychu Może przyjedzie do mnie, do Costa Mesa w Californi i ze mną się menel spróbuje (ma chyba niedaleko z Teksasu)? Nie cierpię tego gada!!!
2
@FC1899Barca Pamiętam jak chodziliśmy do lasu na "huśtawki". Był to sznur zawiązany gdzieś wysoko w konarach, drzewo musiało rosnąć na jakiejś skarpie, rozpęd i leciało się na wysokości kilkunastu metrów na drugą stronę, lata 70-te:-)
6
@barcelonaLM Jeśli to nie fejk, to się bardzo cieszę. Może małżonka zagoni go do łóżka a nie nocki na plejce:-)
8
@Kgorecki2500 Przecież za taką samą sprawę Nixon poleciał... ale nie przyrównujmy zapyziałego PIS-u do normalnych demokracji.
4
@LioMessi10 Moja właśnie wróciła i z zaskoczenia zaniemówiła:-)
Za te pyszności, które szykuje - ciasta, galareta, barszczyk, przepyszny bigosik i inne smakołyki (na Nowy Rok obiecała flaczki) należy jej się trochę pomocy:-)
0
@Dalhi ...no przecież kuchnia to domena kobiet:-)
3
@Deeespacito Zapewniam Cię, że po prawie 40 latach małżeństwa to niejedna "panienka" by jej zazdrościła tego "miodu":-)
0
@tomek8756 Nie, w Kanadzie tak. Ja zawsze mam wolne w drugi dzień świąt, taka praca:-)
3
Żonka pojechała na zakupy a ja w tym czasie umyłem okna i zrobiłem łazienkę na błysk, doceni jak wróci?
Jak u was z dzieleniem się obowiązkami przed Świętami?
2
@malicinho Wczoraj przypomniałem sobie film z 1970 roku - "Tora, tora, tora" - sztos film. W bardzo fajnej kopii na CDA.
1
@kubix05 Pamiętam jaki był szał, jak przywiozłem sobie takie cudeńko z Węgier:-)
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Nowoczesna mogła wypalić nawet zabierając socjal, tylko z głową, bo jest wielu ludzi, którzy nie z własnej winy go potrzebują.
Bez zagonienia ludzi do roboty, inwestycji na dużą skalę staniemy się zaściankiem Europy na skalę Białorusi i tym podobnych stworów, ech żal...a jeszcze z tymi poyebami, którzy teraz są przy władzy to wkrótce nastąpi.