kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Boston straszny zjazd... dobrze, nie lubię ich.
0
@Encore Kibice Celtów w drodze na parking... a mecz jeszcze trwa:-)
0
@Encore Mam tylko nadzieję, że moi Clippersi zagrają kiedyś w pełnym składzie:-( Niektórych zawodników to nawet nie kojarzę:-(
0
@Encore ... ale zauważ, że są na fali wznoszącej i takie Miami mogliby pyknąć:-)
0
Szerszenie leją Celtów. Może Jordanowi uda się zrobić drużynę na miarę play-offów na co najmniej drugą rundę?
0
@Encore Sabalenka "wymionami" mogłaby obdzielić kilka tenisistek:-)
2
Chinka Wang rozbija białoruską "krowę" 6 : 1 w pierwszym secie!!!!
0
@magic10 ...jeszcze lepiej gdy oglądałeś jakiś amerykański film lata temu i nawet nie marzyłeś, że kiedyś odwiedzisz te miejsca, w których kręcono te filmy:-)
0
@Szklaner Mamy XXI wiek a ludzie nadal wierzą w zabobony. Gonić "czarnych" do płacenia podatków i do ciężkiej pracy, wtedy dowiedzą się jak ludziom ciężko ich utrzymywać!!!
2
@PJ777 Nadal uważam, że gdyby Dembele odpalił swojego agenta, to u Xaviego pokaże na co go stać.
11
Drzwi Barcelony powinny być zamknięte dla zawodników, którzy mają takich agentów, dotyczy to także M. Raioli.
Chciałbym tutaj rosłego Norwega... ale bądźmy poważni, nie za taką kasę.... bo jak nie wypali (zmiana stylu gry, kontuzje) to podniesiemy się dopiero za 20-30 lat z tego bagna.
0
Komentarz usunięty
1
... i dobrze, walcz Riki, ja nadal w Ciebie wierzę.
0
@waletpl Nie kolego, w wieku Rikiego, to kisił się jeszcze w Lechu, ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro byłeś jeszcze w 'planach':-)
2
Ja nadal w niego wierzę. Nie ma znowu tak wiele mankamentów, żeby Xavi sobie z tym nie poradził. Wizją gry nadal wyprzedza całą naszą obecną pomoc. Gra praktycznie za darmo i jak na razie nie blokuje nikomu miejsca. Jeśli do lata Xavi go nie ogarnie, wtedy sam odejdzie.
Przypomnę tylko - co w jego wieku pokazywał Lewy a dzisiaj jest top napadziorem.
0
@Criss18Barca Dla mnie te szumnie nazywane "uczucia religijne" powinny być wystrzelone w kosmos razem z tymi, którzy je propagują.
0
@iniesta44 ...och przepraszam, zapomniałem o Lewicy:-)
1
@Pawel13sz Mam zamiar w czerwcu zaliczyć San Francisco i wracać 1-ką (PCH). Wrzucę więcej fotek:-)
0
@Don Lucas Ja nikogo nie sprzedaję ani nie kupuję, zdaje się na Xaviego, bo to on rządzi a nie jakieś no-name z La Rambli.
0
@monsterrize U mnie wprost przeciwnie, chciałbym żeby te oszołomy zniknęły z powierzchni ziemi, podobnie jak PiS.
0
@BombowiecKrawczyk Gavi po przebytej koronie, to 1/4 Gaviego, smutne:-(
0
Bez D. Green'a GSW gra w obronie jak Barca końcówki w lidze:-(
Do przerwy Bucks urządziło sobie festiwal strzelecki... aż przykro było patrzeć:-(
0
@Colon Sporo na tej liście kompilacji, których nie cierpię. Kilku zespołów po prostu nie znam i nie zamierzam ich szukać i sprawdzać, co oni sobą reprezentują. Gdyby byli dobrzy, to miałbym ich w swoim zbiorze:-)
Teraz czekam na obiadek, może później coś skrobnę o tej liście.
0
@kamyk_23 Po pierwszej połowie 62 : 60 dla Nets
0
@kamyk_23 38 : 31 dla Nets po I kwarcie.
0
NBA
Za pół godziny Nets - Bulls, oglądacie?
0
@Kurkmen Ty oglądasz przeważnie inne mecze.
2
Jak dla mnie, to Gavi powinien odpocząć kilka meczów, zresetować się i przemyśleć swoje wejścia w przeciwnika. Jeśli tego nie zrobi, to dostanie łatkę brutala i sędziowie nie będą mu wybaczać, tak jak dzisiaj. Ogólnie zagrał słabiutki mecz.
Niektórzy tutaj czepiają się Busiego i Alby. Albie dałem zawodnika meczu, kilka razy uratował nam doopsko.
Busi, gdyby nie ten babol na 1:0, to całkiem przyzwoity mecz.
1
Gratulacje dla chłopaków za dzisiejszy mecz, który daje nadzieję na świetlaną przyszłość. Cierpliwości Cules, za 2-3 lata będziemy ich lać, jak mokre żyto:-)
8
Puig za Gaviego i jedziemy z nimi.