0

@MarioVeB! Nowoczesna mogła wypalić nawet zabierając socjal, tylko z głową, bo jest wielu ludzi, którzy nie z własnej winy go potrzebują.
Bez zagonienia ludzi do roboty, inwestycji na dużą skalę staniemy się zaściankiem Europy na skalę Białorusi i tym podobnych stworów, ech żal...a jeszcze z tymi poyebami, którzy teraz są przy władzy to wkrótce nastąpi.

0

@MarioVeB! Ja tylko żałuję, że Petru tak pokpił sprawę.

3

@Kusco15 Tylko dlatego nie zakładam endusiowi ignora, żeby się pośmiać czasem z jego wpisów:-)

0

@barcelonaLM Przecież to agenci Putina. Nikt tak nie skorzystał jak Rosja na tym, że przy władzy są ci nieudacznicy.
Skłóceni są z całym światem i najlepiej im wychodzi rozkradanie Polski.
Współczuję następnemu rządowi jak wsadzi ręce w to guano:-(

6

@Kgorecki2500 (tutaj wpisz jakie chcesz słowo) wycierają sobie gębę Tuskiem a ich "Ynteligentni" wyborcy w to wierzą bo dają im ich własne pieniądze uszczuplone w znacznym stopniu o podatki etc.

0

@Encore Poradzili sobie nadspodziewanie łatwo, młodzież sporo dodała:-)

0

@Encore Idzie na polskiej tv?

0

@Encore Teraz wiem, sprawdziłem, sorki:-)

0

NBA
Za 5 minut zaczyna się "moje" Clippers ze Królami.

0

@Kamiloza91 Nie podniecaj się, to są jeszcze gówniarze i nie wiadomo jak potoczą się ich kariery. Chciałbym oczywiście żebyś miał rację i Barca korzystała garściami z gry naszych młodych gniewnych:-)

1

Jestem jego mega fanem, podobnie zresztą jak Rikiego. Jeśli Xavi dobrze ułoży drużynę, to z obydwu będziemy mieli mega pociechę.
Dembele osamotniony na skrzydle przeciwko 2-3 obrońcom a Dembele grający z pomocą bocznego obrońcy (Alves), grającym na obieg i pociągającym za sobą obrońcę, to będzie różnica.
Riki może już zadebiutować w pierwszym składzie 2 stycznia i mam cichą nadzieję, że chłopak się nie podpali i nie... spali swojej szansy. Gdyby zagrał dobry mecz, to da Xaviemu szansę na rotowanie naszymi młodzikami żeby każdy się nagrał i była pociecha z każdego z tych młodych chłopaków (bez wydawania kasy, której potrzeba nam teraz, jak wody na pustyni).
Dodatkowy plus, to to, że Puig jest zawodnikiem I drużyny i to da trenerowi szansę na wystawianie większej ilości młodziaków.
Martwi mnie tylko czy FdJ podoła grając za Busiego, bo co by nie mówić, to jednak Sergio wrócił trochę do swoich dobrych czasów.
To takie moje gdybanie... ale czasem marzenia się sprawdzają:-)

1

@donleoJR Jeśli nie widziałeś serialu "Shooter", to polecam. Bez zatrzymania nawet do kibelka nie wyjdziesz:-)
3 sezony "łupniesz" w kilka dni.

0

@szlawi Pogięło Cię biały rycerzyku? Zaśmiecasz jakimś gównem z notatnika taką poważną stronę?

1

Ten dzisiejszy Real taki nie za mocny, Bilbao może ich skrzywdzić mocno dzisiaj.
O pracy sędziego się nie wypowiem, bo wiadomo, że to Hiszpania, w dodatku Real, ech...

2

Słońca pokazały miejsce w szeregu Jeziorowcom z tymi pieprzonymi celebrytami w pierwszych rzędach! :-)

1

@Rewolucja123 Zgoda, ale jedno ale... to doświadczony zespół, dobrze broniący i gra po obwodzie nic by nie dała, może próba strzałów, jakiś samobój, coś w ten deseń:-)

3

@mokrychlopiec Dziewczyno, wymyśliłaś to sobie, albo powielasz brednie, które wypisuje tutaj kilku "znaffców". Zauważ, że do sytuacji dochodzimy właśnie po rozegraniu piłki przez Dembele.
Jeszcze trochę i będzie naszym najlepszym asystentem. W meczu z Elche powinien skończyć z przynajmniej 2-3 asystami.

8

Chłopaki z Sevilli to mają pary do biegania. Po czerwonej dla "dzbanka" ruszali do wysokiego pressingu aż miło było popatrzyć. Może chociaż te cięższe treningi Xaviego przywrócą chłopakom trochę wydolności.
Obserwowałem dzisiaj FdJ... i to jak się chłopak porusza, kryje... to aż żal doopę ściska:-(

6

@mokrychlopiec ...za to Twoje komórki chyba szlag trafił.
Oglądałeś choć 2 ostatnie mecze?

5

Nie licząc tej nieszczęsnej chwili, kiedy nasi oglądali "zaćmienie słońca", to meczycho super. Prowadź Xavi.

2

@Comfortable_ Twoja racja, czekam jak będzie wyglądała współpraca z Danim, może być z tego petarda:-)

4

Bardzo kibicowałem Dembusiowi żeby wreszcie się przełamał, niewiele zabrakło... ale i tak najlepszy z naszych.

5

Araujo gdyby nie ta bramka, to ciało obce w naszej drużynie. Wyraźnie nie pasuje mu gra na prawej obronie. Dembele gra za głęboko, powinien grać na linii z obrońcami.

1

@Janiama Jak się bawić, to na całego - 3:1 dla Barcy :-)

7

@Comentateiro i @macio_944 Poczytałem trochę i wstyd mi, że niektórzy nie rozumieją waszych słów... jakże celnie podanych na tacy.
Rozważałem powrót z emigracji ale... wracać do tego kraju, gdzie młodzież jest tępa, jak tabaka w rogu? Po co, czytam jeszcze o pomysłach ministra Czarnka, to włos jeży się na głowie.
Wolę zdechnąć na tym "zgniłym zachodzie" niż użerać się codziennie z takimi ludźmi, których nie będę tutaj wymieniał bo brali udział w tej dyskusji, sami się odezwą. Ech... :-(

1

Zgoda z redakcją, niestety sam nie mogłem wystawić ocen (wisiałem za 2 żółte :-)))
To ciągnięcie za uszy zawodnika, który sam lub na spółkę zawalił 2 bramki jest żenujące. Kiedy mu się należy (a często) to mu daję... ale za sobotni mecz Araujo miałby u mnie góra 2-kę. O bramkach wspomniałem, brakowało mi u niego podłączenia się do ataku, obiegnięcia i biedny Dembele był pozostawiony samemu sobie na skrzydle.

3

@barcelonaLM TVN - ostatni bastion, który jeszcze patrzy tym złodziejom na łapska!!!

0

Komentarz usunięty

2

@Keson Ja ciężkiego alkoholu wypijam może ze 2 litry spiru rocznie + okazjonalnie Tequilla, którą uwielbiam pić tradycyjnie:-)

1

@Rothan1 Zapewniam Cię, że jak przegryzą się 3-4 miechy, to pijesz jak herbatkę a swój KOP mają:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?