kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Peszko07 Wrzuciłeś ten post dla zwolenników tego pana z Twojego avatara, czy dla tych, co pakują zeszyty do tornistra na jutro?
Konfederaci z bożej łaski, lol
1
@Rewolucja123 Ty umiesz w analizy, zrób proszę z jego 2 ostatnich meczy, długo Ci to nie zajmie, nie rozegrał przecież całych spotkań.
0
@Gall Nie spuszczaj się tak, jeszcze Riki żyje:-)
1
Ja nadal w niego wierzę. Może po prostu brak formy? Pora wziąć się do ciężkiej pracy na treningach i w siłowni, odpuszczając media społecznościowe.
1
@Hubsao Ferran Jutgla... mówi Ci to coś? :-)
1
@AlvaroHanso Bardzo lubię czytać Jego posty (jeśli zdążę przed usunięciem ich), bardzo merytoryczne... a przekleństwa cóż, dodają tylko smaczku.
Rada dla Ciebie - wcale nie musisz czytać wynurzeń @Don-Corleone
, redakcja ofiarowała Ci narzędzie - "ignoruj" i po sprawie.
0
@Tibu W mojej mieścinie nie ma lasów, jest kilka parków i pól golfowych - to odnośnie pożarów.
Co do żarcia jeszcze nigdy nie jadłem tutaj w restauracji (wyjątkiem jakieś bary, jak jesteśmy na jakiejś wycieczce), moja żona jest wspaniałą kucharką.
Mieścina spokojna, dość bogata (za 1 bedroom płacę 2300$ - metrażowo to takie polskie M-3), bez slumsów...chyba, że by mi odbiło i zahaczyłbym o Compton...ale to około 30 mil na północ:-)
Pieniądze... nie narzekam. Pracuję po kilka godzin dziennie i spokojnie mi wystarcza, żona podobnie:-) Śmiejemy się czasem, że jesteśmy na kilkunastoletnich wakacjach na starość.
0
@zmiter912576 "...plose pani a on jak nasikał do piaskownicy to pani go nie wyzuciła" :-)))
1
Komentarz usunięty
10
Gdyby Puig zagrał taką padaczkę, jak dzisiaj Gavi byłby przez was wyniesiony na kopach z Barcy. W porównaniu z dzisiejszym Gavim, to było super 45 minut we środę.
Strata 2 pkt dzisiaj, to głównie "zasługa" Xaviego, że nie ściągnął zapalczywego młokosa wcześniej z boiska:-(
Podziękujmy Marcowi za 1 pkt dzisiaj.
0
@Coutinho007 Całkiem dobry występ Ryśka, nie licząc dwóch wylewów.
1
@Janiama 0:3, jedziemy z nimi:-)
0
@Tibu "Rozpakowuję" swoją muzyczkę teraz, pewnie coś po meczu skrobnę do Ciebie:-)
0
@Tibu Wcale tego nie ukrywam, sprawdź sobie w moim profilu:-)
0
@pluszek Otóż nie kolego, nie mam ubezpieczenia i za mojego lekarza domowego i dentystę bulę z własnej kieszeni.
3
@michal26 Teraz k.. my
2
@michal26 TKM...mówi Ci to coś?
1
@tomek8756 No coś Ty:-) Mnie tu dobrze.
2
@michal26 Nie martw się, dojdą do władzy w koalicji z PiS-em:-)
2
Komentarz usunięty
4
@tomek8756 Niektórzy nie czują sarkazmu:-)
25
Łapy precz od PiS-u, Kukiza i Konfederacji !!!
Ja sobie siedzę wygodnie na kanapie w USA i leję ze śmiechu.
Mieliście Rząd, który podczas ogólnoświatowej zapaści przeprowadził Polaków niemal bez strat i gdyby dalej rządził, to mógłby inwestycjami podnieść wasz poziom życia... to zachciało się "socjalów", "reformów" sądownictwa itd... to macie teraz!!!
Nie podejmuję dyskusji, bo nie ma sensu:-)
0
@SkyWalkerr Co, co chodzą w glanach na pewno się nabiorą. Mają tyle inteligencji, że ho,ho:-)
0
@Ferrantorres91 Zamiast się tutaj udzielać, to weź słownik i popracuj z nim trochę, bo aż w oczy kole!
0
@MrPGG Ja uważam, że zostanie. Coś tam mu dołożą w ramach premii za rozegrane mecze i trofea. On jedyny potrafi zrobić różnicę w ataku. Młodzi, cóż... czas pokaże.
0
@PatrychoO Nazywanie kogoś takiego artystą, to jest bluźnierstwo!
0
@talizmo Tak, bo Dembele to śmiga po hiszpańsku, nawet kataloński mu nie straszny:-)))
1
@Pawel13sz Na czasie dałeś zdjęcie. Wybieram się za 2 tygodnie z Żonką na kilka dni:-)
0
@Encore ...ależ seria Dallas!!!
1
@Encore Wiesz o tym, że taki zawodnik może odpalić w każdym momencie. To nie jest jakiś świeżak, który rzuci w jednym meczu na dziesięć.
Steph może zdominować 4 kwartę i rzucić ze 20 pkt:-)