2

Jak dla mnie, to Gavi powinien odpocząć kilka meczów, zresetować się i przemyśleć swoje wejścia w przeciwnika. Jeśli tego nie zrobi, to dostanie łatkę brutala i sędziowie nie będą mu wybaczać, tak jak dzisiaj. Ogólnie zagrał słabiutki mecz.
Niektórzy tutaj czepiają się Busiego i Alby. Albie dałem zawodnika meczu, kilka razy uratował nam doopsko.
Busi, gdyby nie ten babol na 1:0, to całkiem przyzwoity mecz.

1

Gratulacje dla chłopaków za dzisiejszy mecz, który daje nadzieję na świetlaną przyszłość. Cierpliwości Cules, za 2-3 lata będziemy ich lać, jak mokre żyto:-)

8

Puig za Gaviego i jedziemy z nimi.

2

Pisałem tutaj do kogoś, że oglądam na ESPN2, jednak nie... amerykanie przenieśli mecz na kanał główny ESPN-u :-)

2

@Janiama Odkładam rozum na bok - serce podpowiada 3:1 dla nas:-)

0

@mortistheaxe ESPN2.....

0

@Nightingale Ma się dobrze, nie widziałeś go na filmiku z treningu?

4

Mateuszku kłamczuszku,
co tam kryjesz w swoim móżdżku,
nos masz wielki,
jak dwie belki.
Ciekawy jestem, co ci kretyni mający władzę (jeszcze) wymyślą w tym roku.

3

@AmigoBlancos Pomyliła KANALIA odwagę z odważnikiem. Dla mnie, to jest skończony śmieć i łajza.
Mam nadzieję, że przekaz Stanowskiego trafił do ludzi i skończy się promowanie takich debili, jak ten kretyn Najman!

3

Piękne popołudnie - powiała Santa Ana i mamy w Costa Mesa 27ºC :-)

0

@Colon Michałowi nie wystarczy widać Riverside i Alters... poszedł swoją drogą:-)

0

@michal26 Bardzo mnie to cieszy, nie będą mieszali w głowach nastolatkom, którzy nie mają zielonego pojęcia o życiu... bo mamusia jeszcze karmi gówniarzy.

0

@Colon Polski Hipgnosis - Valley of the Kings

0

@eydeem Zmień złotówki na dolary i kupisz zapewne:-)
Kupowałem pół toku temu Samsunga SSD 1TB i dałem ponad trzy stówki dolarów.

0

@hardmind Tak szczerze... to cebula jest bardzo zdrowa:-)

0

@RomanHoffer Oglądałem I odcinek. Zapowiada się ciekawie:-)

6

Tak... a Araujo niech przewróci się na operowaną rękę i wypadnie, odpukać - do końca sezonu:-(

0

@Colon Z tą popularnością to prawda. W tamtych czasach mój znajomy pojechał do Anglii, poprosiłem żeby mi przywiózł ich płytę. Po powrocie powiedział mi, że szukał, ale nawet w sklepach muzycznych nie wiedzieli o co "biega".
Świeczka dla Burka:-(

4

"Morderstwo pierwszego stopnia" dramat z 1995 roku. W popisowych rolach Kevin Beacon, Christian Slater i Gary Oldman. Rewelacyjny film... nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz na niego wpadłem.
Zachęcam kinomaniaków do zweryfikowania mojej oceny, daję 5/5.

0

@Encore Napisałem o 2016 roku.

1

@michal26 Ja to widziałem kilka razy na żywo, nie nowość dla mnie... z tym, że kapy usuwają ich w boczne uliczki. Żeby zaparkować, to musisz sporo zapłacić na tych okolicznych placykach lub okradną Ci boomy auto ze wszystkiego, co ma jakąś wartość.

4

@Encore Takkkkkkk? Prowadzili 3 do 0 z Kawalerzystami i wyjaśnił ich w pojedynkę LeBron:-) Nie siej propagandy, bo pewnie Byków kojarzysz tylko z YT... a ja wiele nocek zarywałem, żeby Boga Koszykówki oglądać:-)

0

@patry295 Om mnie już wq..ł wtedy, kiedy byłem na premierze "Młodych wilków", nieapetyczny typek, jak widać miałem wtedy rację.

1

@patry295 Nie boję się tego napisać - "i taki kawał skurwysyna jest twarzą TVPiS".
Upadła ta Polska pod rządami tych złodziei pisowskich.

0

@kkbarca Obejrzałem całość. Gratuluję Krzyśkowi Stanowskiemu celnych wypowiedzi... i tego, że w ogóle poruszył ten przykry temat.

0

@kubix05 Bob Saget, wczoraj widziałem w amerykańskiej telewizji news o jego śmierci.

0

No to mamy nowego eksperta, który siedzi w głowie Xaviego i aż musiał skreślić kilka durnych zdań. Daruj sobie takie teksty dziewczyno, chyba że liczysz na herbiki, lol
Brawo Julia Cicha.

0

@Gall Jakie Ty musisz mieć szare i smutne życie, że chce Ci się babrać w moich postach. Zrób w tym czasie coś z kobietą lub jeśli już musisz, to i ręką.
Edit; i jeśli już musisz to robić, to wklej cały post a nie zdania wyrwane z kontekstu.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?