kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pedrixxx Na wiosnę 63 stuknie
2
@Borneo Niektórym nie pomożesz. Odejdą z tej strony po cichu, nawet nie będziemy wiedzieli. Są młodzi, sporo gówniarzy, którzy marzą o pierwszym zaroście pod nosem i odejdą w niebyt nie pisząc więcej bzdur.
0
@Colon Ja śledziłem ich karierę od pierwszego wydanego winyla:-)
Stare dobre czasy Piotra Kaczkowskiego.
0
@Vebrol Wgrywaliśmy 2:0 i dopiero wszedł Messi (po kontuzji), po jego akcji Suarez walnął 3-ciego.
2
@l0Messini Mówiąc prościej - DEBILE.
0
@BombowiecKrawczyk Tak, tylko że chłop ma chociaż widły a to pożal się boże "wojsko" ćwiczy drąc się - jeb, jeb, jeb :-)
2
17 wygranych z rzędu Słońc robi wrażenie!
0
@kamyk_23 Odkąd pamiętam, Steph nie zagrał tak słabego meczu.
Ilość strat całej drużyny powala na kolana.
0
@dasouzar11 Ja oglądam na TNT
1
@Jackazz Mam nadzieję, że odpali w drugiej połówce:-)
0
Komentarz usunięty
1
@Zazinho Kilka razy byłem na Clippersach za czasów Gortata.
1
@kamyk_23 Zapowiada się na wynik grubo powyżej 100 pkt
5
Teraz dwie najlepsze drużyny NBA
Suns - Golden!!!
0
@Encore ... jednak nie "broda", tylko KD im wygrał mecz:-)
0
@kamyk_23 Jednak Nets
Zaraz zacznie się meczycho Suns - Golden!!!
0
@Zazinho Skąd klikasz?
0
@Encore Streama oglądasz?
1
@kamyk_23 ...i Knicks na prowadzeniu!!!
3
4 kwarta zapowiada się ciekawie, 4 pkt różnicy na korzyść Nets.
D. Rose jednym wejściem pod kosz przypomniał starego, dobrego Derricka z Chicago.
14
@Gall Agenci piłkarzy też powinni działać w ramach "jakichś" przepisów. Przecież to takie pijawki, że głowa boli.
Premia za podpis dla piłkarza, agenta, taty, wujka, cioci i może jeszcze babci. Najlepiej żeby podopieczny zmieniał kluby co roku, wtedy mogą przytulić najwięcej siana.
Sam nie wiem, jak to miało by wyglądać, ale trzeba coś z tym zrobić.
0
@Ramos9248 Zapomniałem dodać - w tej koszulce:-)
0
@Worny I cyk - Samuel rozwala PL:-)
0
Najładniejsza:
https://www.fcbarcelona.com/en/football/womens-football/players/1736079/jana
Z faktami się nie dyskutuje:-)
0
@MESSIah16 Ja też nie mam złotej piłki a za pół roku stuknie 40 z moją kochaną małżonką:-)
0
Center Byków - Nikola Vucevic fajny mecz z 5 rzutów za 3 pkt (100% skuteczności).
Ciekawy center:-)
2
Garcia, Alba i Mingueza - kryminał. Deapaya ratuje tylko sytuacja z golem. Grając 4 pomocnikami tracimy środek pola.
Cóż, 3 pkt są, ale gra niektórych pozostawiła wiele do życzenia.
0
Może tylko mi się zdaje, ale w jednym momencie pokazali publiczność i widziałem R.Polańskiego. Ktoś coś?
6
@AmigoBlancos No widzisz, zesrałeś się.
Już Ci pisałem, nic do Ciebie nie mam, ale wymądrzaj się na kawiarence, bo niektóre Twoje wpisy ocierają się o prowokację.
9
@AmigoBlancos Taki sam argument, jak Twoje porównanie.
Żeby było uczciwie to go właśnie z Modriciem porównaj, Messi statystykami zmiażdżył Chorwata.