kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rothan1 Robię nalewki ze spirytusu - cytrynówka, orzechówka, wiśniówka i jajczana. Wszystkie mają ponad 40 voltów - wybieraj:-)
Teraz już masz za późno, niestety, swoje muszą odstać, czyli przynajmniej 2 miechy:-)
1
Edit; Byki dały radę jednak tym bufonom z L.A.
1
Carmelo się odpalił za 3 pkt przeciwko zdziesiątkowanym Bykom:-(
29
@Criss18Barca Ech...obyś się nie obudził... i nie będzie niczego - tylko TVP1.
2
Właśnie skończyłem oglądać "Arizona Dream" (po raz 3-ci), muzyka Gorana jest rewelacyjna, tutaj przypomnienie;
0
@michal26 Dawno, dawno temu dałem się nabrać na UPR i po latach utwierdziłem się w przekonaniu, że na partię, w której są oszołomy typu JKM, już się nie nabiorę.
1
@patry295 Masz tutaj topkę prog metalu z tego roku;
Turbulence - Frontal (w Libanie też grają, że hoho)
Papangu - Holoceno
Konom - Konom
Dream Theater - A View from the Top of the World
Acolyte - Entropy
Jeśli chcesz mogę zrobić podobnie z muzyką progresywną, tak z nowymi albumami, jak i starymi klasykami (co prawda tylko w mojej ocenie, choć ona wiele nie będzie się różnić od światowych list).
Chodzi mi po głowie taki temat tutaj - na La Rambli, choć nie wiem, czy było by zainteresowanie:-(
Masz tutaj adres stronki - https://raritetno.com/ - zarejestrujesz się i możesz "golić" na dużej prędkości pobierania, co tylko dusza zapragnie, dla bezpieczeństwa korzystaj z VPN:-)
1
@patry295 Teraz jestem zajęty... ale przygotuję Ci listę później, chyba się nie pali:-)
1
@patry295 Dzięki za oznaczenie:-)
Nie gustuję w heavy-metalu, jeśli chciałbyś porady w temacie progressivu lub prog-metalu - służę:-)
0
@tomek8756 Tomeczku, mój angielski jest słabiutki. Nigdy nie chodziłem do żadnej szkoły językowej i wyczuwam tylko akcent np ruskich, francuzów itp. Nie jestem miarodajną osobą, żeby wyrażać swoją opinię:-)
1
@Rust_Cohle Ot... błysnął, dziękuję za komentarz:-)
0
Warto siadać do serialu - "Instynkt wilka"?
Będę wdzięczny za jakieś porady:-)
0
@Colon Szkoda, że ubywa ludzi słuchających takiej MUZYKI, młodzi wolą teraz prosty chłam sączący się z rapu, hip-hopu lub disco-polo:-(
0
@SuperPatsonFCB Xavi jest dżentelmenem i nie chciał "srać" do ogródka Ronalda. Mógłby przecież powiedzieć, że Koeman zostawił mu wraki piłkarskie bez kondycji.
1
@Kgorecki2500 Nie mają czym przykryć Mejzy i cyk... padło na Piotrusia:-)
1
5pkt - @Don-Corleone
3pkt - @Colon
1pkt - @Janiama
2
@kazbychu Najlepszego:-)
Mój wnuk również dzisiaj świętuje.
1
Komentarz usunięty
0
@draxidox ...łudzisz się:-) Dobra, idę spać, rano coś napiszę mądrzejszego:-)
8
@Tomo_95 ...albo odwrócę to - a może syn chce zerwać kontakt ze mną zarażając mnie?
2
@maroon Moje pytanie brzmiało inaczej...ale odpowiem, zresztą tak samo jak komuś niedawno na tym portalu.
Jestem zaszczepiony i gówno mnie obchodzi, że Ty lub Tobie podobni unikają szczepienia, chętnie bym "przyniósł" wirusa w Twoje okolice....bo gdybyś był zaszczepiony, miałbyś to w dupie, podobnie jak ja.
10
@Tomo_95 Tak, jestem gotowy, bo chciałbym jeszcze kilka lat poczytać Twoje wypociny odnośnie tego syfu.
8
@olejtm Każdy ma jakiś wybór, ja wybrałem szczepionkę. Nie dlatego, że uważam ją za panaceum, po prostu czuję się pewniej... bo szpital dla mnie lub mojej żony równa się z bankructwem. Leczenie w Ameryce jest potwornie drogie, zwłaszcza dla nieubezpieczonych imigrantów!
Mój syn też jest przeciwny szczepieniom... ale znalazłem szybką ripostę - albo szczepienie... albo koniec obiadków u mamusi, bo my chcemy czuć się bezpiecznie.
1
@Destroyer_of_Worlds ...zanim położę się spać. Z tym sznurem... to może być prawda.
Ja tutaj siedzę od 16-tu lat a moja zdążyła jeszcze odwiedzić Polskę 2 razy i była bliska rozpaczy. Załamana wróciła do Ameryki, na Florydę, po czym znowu wróciła do Polski. Akurat było deszczowe lato, w naszym mieszkaniu nie było możliwości zamontowania suszarki do bielizny.... to była mobilizacja, że jednak Ameryka, to inny świat.
. Inny świat, ciepło, palmy, cały rok w szortach i klapkach... ciężko z tego zrezygnować. Była opcja powrotu do kraju, powrotu do Chicago lub Kalifornia... już się domyślasz, co wybraliśmy:-)
0
@BartqRKO ...ale za to zwiedziłem prawie cały zachód US, wszystkie parki narodowe, polecam ( w razie wizyty tutaj - Bryce Park w Utah)
0
@Mario96w Krótko, daremne żale:-(
5
@Hasszz Gratuluję, jednak masz nosa do ludzi. Zdołowałeś mnie swoim IQ, ja mam tylko 158, przykre, że trafiłem na gościa z 200 kilka IQ, sorry.
4
@Hasszz Bredzisz chłopcze. Piszesz, że widziałeś ulice w L.A., które, w TVPIS?
Śmiem twierdzić, że nigdy nie byłeś w Los Angeles, bo wiedziałbyś, że od 2 lat maryśka jest legalna w Californi
30
@Hasszz Mylisz się, ja jestem starszym, zaszczepionym człowiekiem, który uważa, że szczepienie przynosi korzyści. Sam tego doświadczyłem, bo w moim budynku mieszkalnym 12osób, zaszczepiony byłem tylko ja i moja żona.... reszta, na szczęście skończyła tylko w szpitalu, nie na cmentarzu.
Tyle w temacie, wierz nadal Braunom i innym oszołomom z Konfy, bo to oni są winni teoriom, które głosisz.
0
@Deraxium Teraz doczytałem - brak przyszłości, dlaczego?
Przecież wszyscy najlepsi fachowcy wyjechali z Polski, moim zdaniem jest to szansa dla tych, którzy nie mogli się przebić w biznesie, usługach itd., powinni teraz właśnie przejąć zarobki tych, których nie ma, bo nie mają konkurencji.