kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Ma problem nawet z osobistymi. Liczyłem, że po pobiciu rekordu zejdzie ciśnienie i swobodnie te trójki będą wchodzić, cóż...:-(
0
Niestety Dani, dzisiaj słabiutko. Wracaj może na PO, bo tam nie mamy kim grać.
0
@amanter Puig dzisiaj spoko mecz... choć 3 jego straty były niebezpieczne. Alvaro nic na razie nie pokazał... ale trzeba dowalić Ryśkowi, Ty i jeszcze kilku innych.
Może powiedz coś na temat dzisiejszego meczu Alby i Alvesa, byli kilka razy gorsi od Puiga.
0
@Rokita Oj diable Rokito, chcesz powód, żeby mnie zbanować?
Nie jestem teraz w formie, żeby Ci dopiec nie załapując bana.... ale masz potencjał, który na pewno w najbliższym czasie wykorzystam.... ciekaw tylko jestem z kogo normalni ludzie będą się śmiać???
0
@Rokita Pozostań w swoim świecie... ja nie chcę bana, żeby Ci odpisać, pozdrówki:-)
0
@AlexDark00 Dzięki, wiedziałem, że ktoś wpisze się w moją narrację:-)
Pozdrawiam:-)))
Edit;
No i popatrz, jota w jotę się sprawdza, ja pierdolę:0)))
Za pisanie idiotyzmów - herbiki:-)
Ja jestem za stary na takie plewy kolego, współczuję, że nie masz nic konkretnego do napisania, pozostań w swoim świecie - Visca el Barca:-)))
1
@Baaarca95 Nie ma problemu.
1
Już po 22-giej, na dziadków pora - Wam miłego dnia i sukcesów. w odspawywaniu (nawet redaktor Googla mi podkreśla, że się nie da :))))) pisiorów od koryta:-)
0
@kamyk_23 Idąc dalej, dać Marcowi czas do do końca tego sezonu i... sprzedać?, zostawić, jeśli wróci do formy... dać szansę Inakiemu lub Carevicowi? sprzedać Neto - obowiązkowo.
Obrona (środek) - zostawiłbym Pikeja, Araujo, Garcię, Lengleta i szukał wśród młodych,
na prawej Alves, Dest (dałbym mu się doleczyć) i szukać w rezerwach,
na lewej - niestety Alba, jeśli byłby chętny - natychmiast do odstrzału (Gaya w jego miejsce) Balde.
0
@Aneurysm Nie było odzewu, to coś tam napisałem, sprawdź, ja i tak zaraz lulu:-)
2
Ja pierdziu, oczekujecie, że napiszę Visca el Barca, ja nie szukam "herbików" za taki idiotyczny wpis, choć wiem, że takie wpisy dostają multum herbów.
Nie wnoszą nic do dyskusji...ale są kretyni, którzy chcą tym zabłysnąć...i mają chętnych kretynów naśladowców, lol.
Stawiam konkretne pytanie;
czego oczekujecie w tym sezonie?
Ja oczekuję poprawy gry obronnej, zmniejszając rolę Pikeja (dziękując za całokształt)
Garcia jest do ogarnięcia, jego wyprowadzanie piłki jest o poziom wyżej, niż reszty naszej obrony.
Wykreowania, lub kupno DM z topu, raczej nie mamy takiego, bo Nico - to nie DM -
sprzedać FdJ, póki coś dadzą (dla mnie gość do odpalenia....jeśli do końca sezonu będzie szukał formy), możżżże wróci (raczej nie)
Czekam (i mam nadzieję), że Puig pokaże jaja pod nieobecność podstawy, byłby to super strzał, potrzebna rotacja w pomocy, później sprzedać za dobrą kasę (Gavi, Nico, Puig, Pedri - niestety, jednego trzeba odpalić, oby za dobrą kasę), chyba, że Frenkie pokaże jaja i wejdzie w buty Busiego, wtedy niestety trzeba odpalić dwóch:-(
Atak - nie wiem, chciałbym Dembusia ze Złotą Piłką, wtedy wystarczy na "9" Ferran lub Depay.
Alternatywnie, gdyby Dembouz zawalił będziemy musieli niestety "zastaw sie, postaw się sięgnąć po Norwega.
Tak, czy siak potrzebna jest ciężka praca - począwszy od góry (Laporta, Alemany) do trenera i reszty kadry.
0
Macie 1.5 godziny (później idę spać) żeby mnie sprowokować - jakiś chętny?
Każdy temat, oprócz gwałtów i pedofilii.
0
@StrangeFruit Mają nie niewyłączoną stronkę z Barcą:-) prawdziwi CULES:-)
1
@StrangeFruit Już nie pamiętam, oglądałem film z nim i naprawdę szkoda mi faceta, to samo czuł chyba Messi, przestrzelając karnego z Chelsea:-(((
1
Jak widzę, po moim wpisie kilku użytkowników poszło zarabiać, chwała im za to:-)
1
Ja sam po kilku piwkach, żaden nie chce wejść w szranki? :-)
Żadnego bicia, kultura musi byś... i żadnego rzygania za rogiem:-)
0
@StrangeFruit Obejrzyj dokument o Nim, nie wiem co napisać, po prostu szkoda, mógłby być ikoną, a tak... tylko wybitny:-)
1
Wczoraj o tej porze ponad pięć tysi użytkowników???
Nagle wszyscy wyłączyli stronkę przed pójściem spać???
Na tą chwilę 1074 Cules:-)
1
@MrPGG Xavi ma u mnie 2 lata, jeśli dla Ciebie nie, to syk węża!
Chyba, że chcesz następną karuzelę trenerską i za 15 lat Barca wróci do topu, ja nie mam na to czasu, trzeba zaufać Xaviemu, co nam pozostało? :-)
0
@BartqRKO Nie prowokuj mnie, bo podam Ci kilkanaście przykładów jego oświadczeń po śmierci czarnego bandyty i 90% z nich, to są pretensje, nie deklaracje pomocy!!
Edytuję: taką szkołę z pomocą kilku zamożnych przyjaciół otworzyliśmy kilka lat temu!!!
0
@michal26 Moje zdanie na temat tego kmiota znasz...:-(
1
@Pawci023x Może za 5 lat.
0
Skończył się "Dzień Niewiniątek", jest tu jakiś "Cwaniak"? :-)
0
@Encore Nie prowokuj mnie tym #BLM-em, niech odda (dajmy na to ) połowę zarobków na szkolenie młodzieży tzw. patologicznej ( notabene De Mracus De Rozan, który tylko i wyłącznie dzięki swojej tytanicznej pracy)), albo na szkołę, która ich przysposobi do życia, a nie pierdolone #BLM na ustach i 1000 osób na przyjęciu w swojej willi:-(((
1
Komentarz usunięty
0
@Encore Mam 2 synów, jednego wnuczka i chciałbym, żeby wreszcie wnuczek się otworzył i powiedział - dziadek... ale ten Twój syn, to... nie chcę więcej mówić na ten temat....
PS... dzięki za wspaniały prezent!!!-powiedział Wnuczek.
Moje wynurzenia po kilku piwach...
I co młodzież?
Mam nadzieję, że nie będziecie musieli przechodzić tego, co ja doświadczam w wieku dziadka.
Nie chcę się tu żalić... ale 80% gówniaków na tej stronie i tak zignoruje ten komentarz... bo są "ważniejsze" sprawy, ale kiedyś ...każdy będzie w moim wieku, JAK DOŻYJE (BO JET TU WIELU, KTÓRZY MAJĄ WSZYSTKO W PRZYSŁOWIOWEJ DUPIE, WŁĄCZNIE ZE SZCZEPIENIAMI)
0
@michal26 Dla mnie - HARD core, zresztą - gdybym tgrafił kumulację w Stanach, to Hohland jest 'mój ' i zrobię z nim, co zechcę.
Powiem Hochland - gdzie chcesz grać? odpowie w Barcy, powiem - ok... ale jak strzelisz 60 bramek w sazonie... on powie - tylko tyle?
I ja wtedy powiem, masz to chłopaku!!!
0
@Encore ...lepsze jaja, a wnuczknm?
0
@SkyWalkerr Ciężko wróżyć... ale nie jest wesoło, skoro tyle ruskich wojaków jest na granicy:-(
Ten konflikt może pomóc w walce z Covid19? Może, bo skończy się wojną, która skończy świat, który znamy:-(((
0
Pozwalacie waszym dzieciom przeklinać w waszej obecności?