14

@Hasszz Nawet nie czytałem w całości Twojego wpisu, wystarczył mi pierwszy akapit....doczytałem do końca jednak i...lol
Kaszpirowski jest Ci nieodzowny...i tylko coś w plecach zacznie Cię nap......ć:-)

22

@Medium To prawda, jego ego tak wyjebało w kosmos, że to jest już żenujące:-( OD DAWNA

2

@Waslak12 Przepraszam, czego tu nie rozumiesz?

0

@Hasszz Możesz wierzyć lub nie... do sklepu z "marychą" mam 1,5 mili i jeszcze tam nie byłem:-) Sąsiad lubi zapalić ale mnie to zaczęło przeszkadzać ( choć sam czasem się zaciągnę, kiedy mój pierworodny jara), więc "kulturalnie" (w tym kilka polskich przekleństw) zwróciłem mu uwagę ... i teraz idzie zapalić na kort tenisowy, żeby mnie nie wq...ć, choć mógłby nadal palić na swoim patio.
Ja mieszkam na ogrodzonym osiedlu i gdybyś tutaj był, wiedziałbyś, że w takich okolicach nie ma narkomanów. Zresztą w takiej małej mieścinie (wielkości Katowic), jak moja jest tylko czasem problem, jak się "meksyki" nawalą, oni lubią sięgnąć po nóż...ale to nie moja dzielnica, niech się nawalają, trochę juchy musi być, rano idą do pracy:-)

0

@Destroyer_of_Worlds Dopiszę Ci jeszcze tak, mój 38-letni syn przyjechał do mnie 3 lata temu, popracował 5 m-cy, wrócił i ponownie po pół roku zawitał do Stanów. Kiedy miał termin powrotu, jebn..ła epidemia, starał się wrócić ale nie było takiej możliwości i NIECHĘTNIE został. Spróbuj go teraz ( lot do Polski bez problemu) namówić do powrotu.
Zamienił wegetację w Polsce na zapier..ol tutaj i sobie chwali.
Pracy w brud... każdy chcący może zarabiać i ŻYĆ, życiem prawdziwym, nie udawanym - ZAPIERDALASZ - MASZ.

0

@tomek8756 Odpowiem Ci przewrotnie. Niby amerykanie nie interesują się soccerem... ale mam więcej znajomych wśród nich, którzy to oglądają , niż Polaków... których to nie interesuje:-)

2

@BartqRKO One way... niestety. Jestem bez "zielonej".

0

@Zazinho ...uwierz mi, że tutaj High School mają ładniejsze stadiony, niż polska I liga.
Za tym nie tęsknię, choć chciałbym zobaczyć "nowy" stadion mojej Wisełki, bo ostatni raz tam byłem na meczu z Górnikiem Zabrze w 2002-3 (chyba) :-)

0

@Destroyer_of_Worlds Musiałem 2 razy przeczytać żeby jakoś sklecić odpowiedź.
Nie wiem jak porównać moje zarobki tutaj... i do cen tutaj... i jak to odnieść do (być może) moich zarobków po powrocie.
Tutaj pracuję przeciętnie 100 (czasem więcej) godzin miesięcznie. Stać mnie na zapłacenie czynszu i pozostałych opłat (światło, internet+tv), zachcianek - typu - Barca (ESPN+), koszykówki (NBA TV) dla Żonki - Planeta.pl, oraz opłat za ubezpieczenie mieszkania i samochodów.
Teraz policzmy - mieszkanie - 2300$ i pozostałe - 500$, masz 2800$. Dodaj do tego życie, ubezpieczenie (tylko samochodów, bo na życiowe nie płacę) dochodzi ok. 1000$ m-c. Tylko dlatego tyle, ponieważ Żonka gotuje wyśmienicie i nie musimy stołować się w restauracjach.
Na "odkładkę" idzie pensja mojej Ukochanej, zbyt wiele tego nie ma, bo z tego uszczuplamy jeszcze na kulturę, np - za 2 bilety na E. Claptona zapłaciliśmy 1200$...ale byliśmy w IV rzędzie pod sceną.
Ja pracuję na wezwanie - dzwonią że jestem potrzebny (jestem kamieniarzem- artystą) i jadę - 80$/h w górę w zależności, co mam zrobić lub naprawić.
Nie odniosę się do zarobków (być może) w Polsce, nie znam realiów. Tu mnie boli...:-)

0

@Encore No i w dupę...ale myślę, że jeśli spadnie ciśnienie z SC... to wróci do swojego poziomu w "trójkach". Widać wyraźnie, że wszyscy na jednego...ale po pobiciu rekordu będzie mu po prostu łatwiej:-)

1

@PIWOSZ89 :-) Taka sama statystyka - idzie 2-ch policjantów z psem, przed nimi bandzior( mniejsza o kolor skóry) z bronią...i mają osiem nóg, kto pierwszy sięgnie po broń.
I tu przewrotnie, czekam na odpowiedź:-)

0

@Zazinho Wybacz, płacę 66 $ rocznie i mam Barcę w 2-gim (czasem w pierwszym) najlepszym możliwym przekazie:-)

1

@czółkovsky Znam tych chłopaków, mam najbliżej do ich hali...i uwierz mi, kilku zna wiele słów polskich (Gortat) :-)

7

@PIWOSZ89 Mam przerwę na reklamy w NBA, więc odpowiem Ci przewrotnie.
Napisz mi, czym różni się czarny random od białego?

0

@Destroyer_of_Worlds Chętnie odniosę się do Twojej odpowiedzie... ale po meczu mojej trzeciej ulubionej drużyny w NBA, czyli GSW:-)
Pierwsza, to oczywiście Byki, druga Clippersi i GSW

0

@PIWOSZ89 Wybacz, mam 62 lata, 500+ odpada, 13 emerytura z Twoich pieniędzy może by mnie zainteresowała bardziej:-)

1

@Destroyer_of_Worlds Jeśli nie zerknąłeś na mój profil, śpieszę z wyjaśnieniem - Costa Mesa w Californi.

2

Dajcie mi kilka powodów żebym wrócił do Polski, jestem na emigracji od 2005 roku (wystarczy 1 i pół)

0

@Encore Wytrzeźwieję, to zapodam moją ostatnią wypowiedź w osobnym poście...będzie burza... tak czuję:-)
Wracając do meczu, to sędziowie na siłę chcą pomagać 76'ers.
Taki Embid w GSW i rozjebią ligę:-)

1

@Encore Wiesz o tym, że ja za 'wielką wodą', teraz korzystając z przerwy poszedłem zerknąć, co ogląda Żonka - Superwizjer (z odtworzenia), wracam do Ciebie i cieszę się, że nie uczestniczę w tej "polskiej szopce". U was trzeba twardej ręki żeby roz...pirzyć ten "układ kaczystów", żeby ludzie zaczęli pracować, nie politykować, a to może przywrócić tylko "diabeł" Tusk. Koniec z rozdawnictwem, Ameryka uczy, żeby mieć, to trza zapier...ć, bo tylko to może doprowadzić do tego, żeby nie liczyć pieniędzy - od pierwszego, do pierwszego - wiem z autopsji. Mimo, że nie mam wpływu, kto rządzi w Ameryce - stosuję się do zakazów, nakazów i do wszystkiego, czego mi potrzeba, żeby przeżyć... i jest mi z tym dobrze, wręcz zajebiście:-)

0

@Encore GSW nie będzie mistrzem w tym składzie, chyba że, Klay wróci w dobrej dyspozycji i któryś z centrów się ogarnie. Umówmy się, że Curry, to nie Jordan i wygra ligę bez centra (chociaż Luuuuuuuuuuuuuuuka lubiłem) :-)

0

@Encore ...widzisz, co sędziowie wyprawiają? jakiś faule z dupy?
jestem lekko zaBeck's-owany, ale to są jaja:-(

0

Dzisiaj to już pewnie nowy król "trójek" w NBA, zapraszam na mecz:-)

2

@Remi70 Dzięki serdeczne za nominacje... powiem szczerze, nawet mi przez myśl nie przeszło, że ktoś wspomni o mnie:-)

1

@YoungMan Ja bym się wstrzymał z oceną przydatności Puiga. Chłopak zatracił swoją bezczelność boiskową, którą miał za Setiena. Nie wiem z czego to wynika, że zaczął grać bardzo asekuracyjnie, bez tej przebojowości, którą mnie oczarował.
Może poczekajmy na decyzje Xaviego, który widzi ich na treningach i tak w okolicach przygotowań do nowego sezonu zobaczymy kogo odstrzeli.
Moim skromnym zdaniem Puig powinien grać na 10-ce, co zrobi z nim Xavi - okaże się.

2

Jak napisałem po meczu, że Lenglet był naszym najlepszym zawodnikiem... to zostałem odsądzony od czci i wiary, ech... znafffcy.

1

2

"Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nie jest totalna, liczy się odwaga, by kontynuować swe dzieło" - powiedział kiedyś Winston z cygarem w ręku.

0

@Hawky Pytałem czy zalogowałeś się na konto Microsoftu, może tu jest problem.

0

@Hawky Spróbuj w jakimś innym programie. Sprawdź też, czy jesteś zalogowany na konto Microsoftu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?