1

@fart Dla mnie to chłystek, który z dziennikarstwem ma niewiele wspólnego.

27

@AmigoBlancos To może zrób porównanie sezonu, w którym Modrić dostał gałę:-)

1

1

@Bogan Francesco Totti, Paul Gascoigne, Osvaldo Ardiles i Juan Sebastian Veron

1

@maciar Serce mówi - Sevilla, rozum - Real, cóż najważniejsze żebyśmy my punktowali i się zobaczy:-)

9

@pacior95 Aha, więc jeśli pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, to jestem dzieciakiem.. ale jeśli się zgodzę, to już jestem ekspertem.
Gratuluję, ciekawe podejście "eksperta".

2

@El dominatore Zmordowałem tylko połowę. Na mnie LeBron działa jak płachta na byka:-(

2

Marc fajny mecz.
Mingueza już nie powinien powąchać murawy.
Depay powinien się chyba zresetować, bo swoją grą pokazuje, że nigdy nie będzie gwiazdą tej drużyny, strasznie irytujący.
Albie potrzebny odpoczynek, bo to co gra to woła o pomstę do nieba.
Eric dzisiaj nie dojechał na mecz.
Frankie kilka zrywów, mecz przechodzony.
Pora zacząć rotować pomocą, bo nasze młodziki też potrzebują oddechu.
Nie rozumiem wytycznych Xaviego co do Dembele, asekuracja obrońcy i skąd ma mieć siłę na ciągnięcie skrzydłem, drybling, w tym czasie gdy on bronił pomocnicy spacerowali na połowie przeciwnika.
Aż strach pomyśleć, co będzie jeśli Busi się "wywali".

2

@arasz1819 Ochhhhhhhhhhh, widzę że żałoba po ryżym jeszcze piecze:-)

1

@Janiama 2:3 lubię dużo goli

3

@kaamil1910 Obyśmy tylko nie oberwali rykoszetem:-(

1

@Sau_Ron Żyję w takim miejscu (Kalifornia) i zamieniłbym tylko na poprzednie, czyli Sarasotę na Florydzie

1

@Zazinho Oglądam teraz Lakersów z Sacramento...ale to ponad moje siły. Lubię tylko Carmelo z Lakersów, reszta mi zwisa lub ich wręcz nienawidzę, na czele z LeBronem, pierdolonym orędownikiem BLM.

1

@JiqSaw Na pewno nie przekomarzanie się z jakimś gówniarzem i o moją głowę, niech Cię Twoja nie boli. Ja już swoje przeżyłem... Tobie współczuję czasów w jakich przyjdzie Ci żyć.

1

@Kurkmen Nie pożałujesz, ja rzadko piję wysokie procenty, ale jak już... to tylko cytrynówkę, smak herbatki (pod warunkiem, że postoi kilka miechów) a "schodzi" w nogi, nie "bije" w głowę:-)

0

@puyol_presidend5 ...fani Konfederacji, to stan umysłu i pasuje do tezy postawionej przez Ciebie:-)

0

@norbi77 Ty sam musisz sobie odpowiedzieć na to banalnie proste pytanie.

1

@Kurkmen Mieszkam w Stanach i tutaj jest sprzedawany pod taką nazwą, rozlewany w Poznaniu:-)
Płacę za niego w Kalifornii niecałe 30$ za 0,75... ale kilka lat temu byłem u przyjaciela w Chicago i tam za flachę 1,75 płaciłem niecałe 40$.

2

@tomek8756 oh, yeahhh
Przepis wielokrotnie sprawdzony, można dodać jeszcze kilka ziarenek kawy do tej mikstury:-)

5

Jeśli ktoś chce skorzystać, to podaję przepis (który przed chwilą wszedł w życie) na "herbatkę świąteczną":
przegotowana i wystudzona woda - 0,6l
3 duże łyżki miodu
7 dużych cytryn (wycisnąć sok)
spirytus wesoły - 0,75
odczekać do Świąt Bożego Narodzenia i podawać "herbatkę" w niedużych ilościach (kieliszek o poj. ok 50g) dobrze schłodzone

1

Komentarz usunięty

0

@-barca4ever- Wklepujesz numer i zapraszasz do WhatsApp

4

Komentarz usunięty

0

@VamosGirl Zależy dlaczego robisz format (wirus, śmieci)? Jeśli nie, to kopia zapasowa wystarczy.

9

@damiano996 Nie przejmuj się kolego tymi, którzy Cię tutaj atakują, ich miny na OIOM-ach są bezcenne po załapaniu tego gówna.
Ciekaw jestem, czy wtedy też tak cwaniakują?

1

@Bocheno1 Tam, to się potrafią bawić z rozmachem-)

1

Przemycił "Squid Game", został skazany na śmierć w Korei Północnej. Uczniowie za oglądanie serialu spędzą lata w obozie pracy.
https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,27843162,przemytnik-squid-game-zostal-skazany-na-smierc-w-korei-polnocnej.html#s=BoxOpImg9

0

@ObiwanKenobi Wszystko fajnie, tylko napisz mi, jak wyglądają ci, którzy nie chcą się szczepić i po złapaniu tego gówna przybywają na intensywną?
Zmieniają zdanie, czy nie?

1

W 4-tej kwarcie 76ers zmiażdżone i Golden wygrywa 20-ma punktami.

3

Ależ rzut Pool'a na koniec połowy meczu. GSW mieli 1,9 sekundy na oddanie rzutu i po podaniu Stepha Pool rzucił zza połowy boiska!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?