0

@Zazinho Ja czekam na następny mecz, ciekaw jestem czy Wiggins podtrzyma swoją skuteczność. Ciekaw też jestem jak będzie wyglądała gra GSW po powrocie Klaya... a to podobno już w drugi dzień Świąt:-)

2

@Encore Obejrzałem połowę w gymie i powiem Ci, że obrona Celtów, to kryminał.
Teraz piweńko i druga połowa:-)

9

ZEA - Katar 2:1

2

@Barca1922 Piłkarzą, kibicą, dziecią - czy wy nie macie kolego koreky pisowni, jeśli sadzisz takie byki?

0

@Persyfl Miałem Cię za poważnego faceta:-(

1

@Domi92 Też zrób "swoję" i wypad z baru!

0

A może tak:
Marc
Araujo, Pique, Garcia
Dest, Busi, Alba
Gavi, FdJ, Balde
Depay

3

@barcelonaLM Fakt, zarabia się sporo i... wydaje się też sporo. Ja za jednopokojowe mieszkanie z garażem płacę 2300$.

0

@Gwyn przesadziłeś, szmaciarzu!

0

@Gwyn Weź się za słownik i nie kalecz naszego języka pisaniem "wieczur" :-)

0

@Matheo123 Tylko serwis, robot kibla nie umyje:-)

0

@kaamil1910 Powinni to zdelegalizować, to pokarm dla wszelkiej maści zwyroli i kryminalistów.

0

@AmigoBlancos Masz bana na notatniku, że tutaj przyszedłeś się spuszczać i prowokować?

1

Ależ ten Mingueza jest daremny, żal patrzeć.

2

@liamgreyhate Tak, zahaczył o Twój zryty beret.

2

@Woland10 Najwyższa pora dać Ci ignora i więcej nie czytać Twoich wypocin.

6

@VirtuoZ ... ależ trzeba mieć nasrane w głowie, lub za dużo TVP:-(

33

Na boisku w Paryżu nic prawie już nie widać... ale kretyni na trybunach się cieszą, bo robią "atmosferę" :-(

0

@tomek256 Popytaj kobiet czy cal robi różnicę:-)

6

Czkawkę po Koemanie będziemy jeszcze długo odczuwać:-(

2

@catalanian09 "cionguości" - jprd!!! Słownik i do nauki!

0

@RichardWinters Próbowałeś? Zapewniam, że nie.

0

@l0Messini Jak do tej pory najlepszy Win, szkoda tylko, że nie obsługuje DVD:-(

1

@Azi wydaje mi się, że do 2025 będzie wspierana

0

@RomanHoffer Wstrzymaj się z wydawaniem kasy, poczekaj ze 2-3 dni i może następna aktualka to wyjaśni:-)

0

@RomanHoffer Zrobiłeś kopię? Jeśli tak, to do 10 dni możesz chyba wrócić.

2

To od teraz "As" będzie ustalał skład na mecz, nowe, nie znałem.
Pelikany "łykajo :-)

0

Skończyłem przed chwilką "Oslo" - taki dramat polityczny (polecam) i w jednej z głównych ról zagrał Andrew Scott, wypisz, wymaluj... jak nasz Endriu - leśne ruchadełko:-)))

0

@NaFazieHitman Z palenia, to pozostanę przy Lucky Strike'ach:-)

0

@NaFazieHitman Tylko raz się ujarałem i mało nie zaliczyłem zgonu. Mam 10 minut spacerem do sklepu ale nie palę już tego smrodu. Nawet jak sąsiad jara, to mnie na wymioty zbiera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?