kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zazinho Ja czekam na następny mecz, ciekaw jestem czy Wiggins podtrzyma swoją skuteczność. Ciekaw też jestem jak będzie wyglądała gra GSW po powrocie Klaya... a to podobno już w drugi dzień Świąt:-)
2
@Encore Obejrzałem połowę w gymie i powiem Ci, że obrona Celtów, to kryminał.
Teraz piweńko i druga połowa:-)
9
ZEA - Katar 2:1
2
@Barca1922 Piłkarzą, kibicą, dziecią - czy wy nie macie kolego koreky pisowni, jeśli sadzisz takie byki?
0
@Persyfl Miałem Cię za poważnego faceta:-(
1
@Domi92 Też zrób "swoję" i wypad z baru!
0
A może tak:
Marc
Araujo, Pique, Garcia
Dest, Busi, Alba
Gavi, FdJ, Balde
Depay
3
@barcelonaLM Fakt, zarabia się sporo i... wydaje się też sporo. Ja za jednopokojowe mieszkanie z garażem płacę 2300$.
0
@Gwyn przesadziłeś, szmaciarzu!
0
@Gwyn Weź się za słownik i nie kalecz naszego języka pisaniem "wieczur" :-)
0
@Matheo123 Tylko serwis, robot kibla nie umyje:-)
0
@kaamil1910 Powinni to zdelegalizować, to pokarm dla wszelkiej maści zwyroli i kryminalistów.
0
@AmigoBlancos Masz bana na notatniku, że tutaj przyszedłeś się spuszczać i prowokować?
1
Ależ ten Mingueza jest daremny, żal patrzeć.
2
@liamgreyhate Tak, zahaczył o Twój zryty beret.
2
@Woland10 Najwyższa pora dać Ci ignora i więcej nie czytać Twoich wypocin.
6
@VirtuoZ ... ależ trzeba mieć nasrane w głowie, lub za dużo TVP:-(
33
Na boisku w Paryżu nic prawie już nie widać... ale kretyni na trybunach się cieszą, bo robią "atmosferę" :-(
0
@tomek256 Popytaj kobiet czy cal robi różnicę:-)
6
Czkawkę po Koemanie będziemy jeszcze długo odczuwać:-(
2
@catalanian09 "cionguości" - jprd!!! Słownik i do nauki!
0
@RichardWinters Próbowałeś? Zapewniam, że nie.
0
@l0Messini Jak do tej pory najlepszy Win, szkoda tylko, że nie obsługuje DVD:-(
1
@Azi wydaje mi się, że do 2025 będzie wspierana
0
@RomanHoffer Wstrzymaj się z wydawaniem kasy, poczekaj ze 2-3 dni i może następna aktualka to wyjaśni:-)
0
@RomanHoffer Zrobiłeś kopię? Jeśli tak, to do 10 dni możesz chyba wrócić.
2
To od teraz "As" będzie ustalał skład na mecz, nowe, nie znałem.
Pelikany "łykajo :-)
0
Skończyłem przed chwilką "Oslo" - taki dramat polityczny (polecam) i w jednej z głównych ról zagrał Andrew Scott, wypisz, wymaluj... jak nasz Endriu - leśne ruchadełko:-)))
0
@NaFazieHitman Z palenia, to pozostanę przy Lucky Strike'ach:-)
0
@NaFazieHitman Tylko raz się ujarałem i mało nie zaliczyłem zgonu. Mam 10 minut spacerem do sklepu ale nie palę już tego smrodu. Nawet jak sąsiad jara, to mnie na wymioty zbiera.