0

@Encore Ech... gdyby Leo miał mentalność Jordana, to mielibyśmy ze 3-4 LM więcej.

0

@Encore LeBron wróci i może być odwrotnie...ale mnie się zdaje, że żadna z tych drużyn nie wygra swojej konferencji.

1

@Zazinho Nigdy nie lubiłem Kozłów, dzisiaj za L.A. Lakers, mogą dać radę.

1

@Encore Niestety nie oglądałem, przełączyła jakaś menda telewizor na ESPN News w gymie:-(
Ale zaraz zaczynam nadrabiać w domu:-)

2

@l0Messini Obejrzyjcie sobie (piszę również do innych Panów) Citizen X, film - petarda.Gra w nim mój przyjaciel Wojtek Piekarski.

4

@HarveySpecter 1959...ale może jest ktoś starszy, jestem ciekaw:-)

2

Curry wyjaśnia dzisiaj KD:-)

2

@Encore ...a te 2 faule Stepha, to sędziowie z dupy gwizdnęli:-(

1

@fart Nie oglądam wszystkiego jak leci, tylko niektóre drużyny. Przecież muszę mieć czas na słuchanie muzyki, jakiś film i czasem trzeba popracować...żeby ''stykło'' na wszystko:-)))

2

@Encore Ja na TNT oglądam, jutro środa koszykarska na ESPN, we czwartek mecze na NBA Sport i tak to się kręci:-)

0

@Encore Macie transmisję w Polsce?

3

GSW - Nets - 63:58 do przerwy. 2 x 3 Wigginsa w kilka sekund

0

GSW - Nets - 52:50

0

Komentarz usunięty

8

Kilka miesięcy temu kupiłem drzewko cytrynowe... i cyk, dzisiaj zauważyłem pierwsze dwa owoce:-)

0

@tomek8756 Ależ to jest qrwa debil, tacy jak wyborcy pisdziatych:-(

1

@kubix05 Pewnie, był jeszcze pokrzywowy:-)

1

@macio_944 Żal tylko, że zaswędziała "końcówka" pewnego lidera Nowoczesnej, bo to mogłaby być odskocznia dla wyborców PO.

4

@Fenelon Ja uważam, że Konfederacja to dno, na tej samej podstawie, na której zadałeś idiotyczne pytanie.

0

@xVENUMx 100dkg

2

@Don-Corleone Na mnie to ówno pod nazwą rap nie działa wcale, co najwyżej mam odruchy wymiotne, nawet wychwalany przez Ciebie Eminem. Ja od pięćdziesięciu lat słucham hard rocka i progressive rocka...i NIC, NIGDY tego nie zmieni!!!
Uzbierałem już tego ponad 17 tysi krążków.

3

Mam rozdarte serce dzisiaj, kibic Byków i grają dzisiaj z moim 2-gim klubem:-(
Czekam na zwycięstwo Bulls i piękne rzuty mojego ulubieńca Stepha.

3

@domin682 Opanuj łaknienie, bo u dupy sznurek a na dole płachta będzie:-)

0

@ranger3120 Najwyższa zanotowana była w 1991 roku - 31*, tak więc dzisiaj idziemy na rekord:-)

1

U mnie dzisiaj zapowiadają 35* C, listopad:-) Już teraz przed siódmą jest 21*C.

0

@tristan87 Gratuluję przenikliwości, ze zdjęcia coś takiego wyczytałeś, czy podążasz za modą na La Rambli żeby dojeb...ć Puigowi???

10

@robimen12345 Jak zwykle u LE - po profesorsku:-)

4

Wystarczyło 1,5 roku "treningów" z ryżym i nikt już się nas nie boi. może Xavi wyjaśni co niektórych trenerów:-)

0

@agrad0 Bardzo ładnie to ująłeś - "póki co".
Ja tylko piszę (i obym miał rację), że jeśli odpali, to wszyscy Cules będą wniebowzięci ale nadal znajdzie się kilku, którzy po jednej stracie będą szydzić z Rikiego.

0

@Gall Nie, nie atakuję ludzi, tylko jednego z nawiedzonych... a kilku ich jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?