0

@LS To nie o to chodzi. Podczas ściągania filmów dysk szybko się zapełnia i muszę przenosić ściągnięte na external HDD.

1

Robi mi się mało miejsca w kompie. Czy taki - Samsung - 870 QVO 2TB Internal 2.5” SATA III - podoła?

2

@JANEK777 Ty jesteś normalny? Tych panów, których podałeś za przykład, to dopiero odklejeńcy, lol

1

Miała być siatkówka, to dalej pokazują boks kobiet:-(
Swoją drogą - dlaczego walczą w kaskach, przecież chciały równouprawnienia?

0

Stary już jestem i z nowinkami technologicznymi sobie radzę średnio, proszę więc znawców o radę:-)
Czy mając iPhona II generacji będę mógł go zostawiać w domu kupując Apple Watch Series 3 (GPS) ?

0

@Sulimo Mam płatny, polecam, chociaż denerwujące jest wyskakujące okno po każdym zamknięciu z pytaniem, czy wyczyścić historię:-(

0

@Kettger Otóż to, hype na Pedriego osiąga szczyty bo podaje tylko w poprzek albo do tyłu (oczywiście przy takiej grze nie ma strat) a nam potrzebny taki Riki żeby coś działo się z przodu. Nawet Messi czasem krzywo na niego spojrzy bo Puig nie podaje do Leo, tylko szuka najlepszej opcji.

4

@Mns21 Poczytałem i widzę wysyp znawców od siedmiu boleści. Jeszcze Puig wam pozamyka jadaczki. Teraz taka moda dowalić Rikiemu żeby "zielone" się zgadzało, lol

1

W poprzednich 30 latach tego dnia padał deszcz 2 na 30 razy, ale dzisiaj pada, ewenement? :-)

0

@Krycha1899 Chyba na TVPInfo:-)

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Dziwi mnie jedno, co taki mądry facet robi wśród tych oszołomów z Konfederacji?

1

@norbi77 Może lepiej żeby pozostał z "leśnymi ruchadełkami", tylko do tego się nadaje, tfu...

0

@DonAndrzejos Mecz ma taki przebieg, że może pójść w dowolną stronę, oby game 7:-)

0

@UncleDrew Na jakim kanale oglądasz?

0

@kamyk_23 Żeby jeszcze Booker się obudził:-)

0

@kamyk_23 ...ależ zwrot akcji, jak w poprzednim meczu:-)

0

@kamyk_23 Na razie zapowiada się miazga...ale gdyby Słońca zaczęły grać zespołowo, przy normalnej dyspozycji Chrisa i Devona różnie może być. Po pierwszej kwarcie w poprzednim meczu też nastroje były dobre, jak się skończyło, wszyscy wiemy, sam Booker nie wygra finału.
Dla mnie Middleton, to taki Pippen z czasów MJ-a:-)

0

@kamyk_23 Na razie zapowiada się miazga...ale gdyby Słońca zaczęły grać zespołowo, przy normalnej dyspozycji Chrisa i Devona różnie może być.

1

Witam sympatyków NBA, kto dzisiaj? Ja mam cichą nadzieję, że wrócą do Phoenix:-)

2

@patry295 Dlatego popieram bo nie chciałbym spożywać obiadu z potencjalnym nosicielem, jednak przy zaszczepionych chyba by mi lepiej smakowało:-)

2

@patry295 Popieram, może zbyt restrykcyjne... ale jak mamy wyjść z tej pandemii? Może lepszym wyjściem byłoby osobne bary i restauracje dla tych zaszczepionych i dla tych, którzy uważają, że są covido-odporni:-)

0

@elmayakos wystarczy kliknąć w mój profil:-)

2

@Kengo Inteligencją zjada całą zasraną wierchuszkę pisowską:-)

1

Ja jeszcze spacerek i do spania, jak u was? Dodam, że u mnie dochodzi 9 wieczór:-), jeszcze soboty kawał

0

@BartqRKO Kibice za szybko liczą do dziesięciu:-)

0

@takisobiektos Zgoda, bo 2 ostatnie mecze Chrisa wołają o pomstę do nieba, straty, nietrafione rzuty... jak się ogarnie, to przy wsparciu Bookera mogą wrócić do Arizony.

0

Wrócą jeszcze do Phoenix, jak myślicie?

0

Dzisiaj Middleton i Holliday zrobili różnicę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?