1

@JimMorrisonFCB Ja mam wybór, mam Planeta.pl i amerykańską TV z kanałem En Vivo, wybieram hiszpański komentarz, bo tych polskich "znawcuf" mam dość.


0

@hayek ...ale było, nawet Górnik Zabrze im się potrafił postawić:-)

3

@Comfortable_ Ja oglądam z hiszpańskim komentarzem i wali mnie kto będzie komentował, bo i tak nic nie rozumiem:-)

0

@hayek City było klubem z topu nawet bez petrodolarów.

2

@Zip Lepsze będzie hat-trick Messiego i PSG bez punktów:-)

3

Obejrzałem Schachtar z Interem i co wyjął dwie sety Piatow w końcówce, to jego:-)

1

@tomek8756 Owszem, nieba by Ci przychylili, Meksy tak samo, o Polakach lepiej nie mówić... jak masz dolca więcej od polaczka - musisz uważać. Polak, Polakowi wilkiem, dlatego ja mam tylko amerykańskich znajomych.

1

@JarekS Nigdy nie byłem jego fanem. Jak dla mnie to Barca zrobiła świetny deal sprzedając to drewno.
Z tym, że u nas grałby dużo, pokazuje tylko jakim słabym trenerem jest Koeman.

0

@tomek8756 Zwiedziłem już prawie wszystkie parki narodowe na zachodzie. Mieszkałem też kilka m-cy w Chicago, później parę lat na Florydzie, obecnie Kalifornia od 2008 roku.

5

Nie chciałem go tutaj, nie chcę i niech już idzie w piz...m.ć. Stracił szatnię bezpowrotnie, nic mu się nie uda zrobić z tymi chłopakami, nie dziwię się.

1

@tomek8756 Tak, wejdź w profil i sobie możesz wygooglać:-)

1

@tomek8756 Ja płacę tyle ($) za galon :-)

0

Poszedłbym dalej - tylko redukcja pensji o 50 % - a czy się przedłuży z Tobą umowę, to się zobaczy kolego.
Takie powinno być stanowisko zarządu.

0

@Janas11224 ... i to mnie właśnie wqrwia. Zresztą o czym tu dyskutować, dla mnie to nie muzyka, tylko chłam dla ciemnych mas.

0

@Janas11224 Najlepiej ujął to Pazura w "Chłopaki nie płaczą":-)

0

@Janas11224 Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy słuchają tej "muzyki", podobnie jak tych, którzy uwielbiają disco-polo.

2

Komentarz usunięty

0

Na papierze wyglądało, że Cou obejmie lewą flankę, po czym widzimy tam tylko Depaya z Destem. Co miał biedny Coutinho zrobić, więc pałętał się bez ładu i składu.
Dziwne, że trenerzy tego nie widzą.

0

@Gall Kibicowałem mu kiedy zakładał koszulkę Barcy, ale nie chciałem go tutaj jako trenera i wcale się z tym nie kryję.

0

@DaPidejpi ...żeby tylko na ławce nie wylądował, bo jak wrócą zdrowi Kun i Dembuś, to może usiąść na długo.

7

Co mnie dzisiaj (nie tylko dzisiaj) denerwowało, to nonszalancka gra Depaya. Może te niewykorzystane "setki" to efekt takiej gry?

2

@AlexDark00 ...chyba 100 razy mniej, bo ma pensję chyba najniższą w I-szym zespole.

0

@Gall Gdyby baryła miała go wpuścić, to tylko przy niekorzystnym wyniku na 5-10 minut.

2

@Yoshi94 Nie wydaje mi się, Koeman nie wpuściłby Ryśka.

44

Ten remis Realu to taka mała iskierka nadziei i pocieszenia w tym szambie, w którym się teraz nurzamy. Raz, że czołówka nam nie odjeżdża, dwa, że może Xavi przyjdzie i odmieni grę naszej kochanej Barcy.
Marzenia, cóż - tylko to nam pozostało.

9

@Cochise Jestem już 16 lat na emigracji i powiem Ci - szczera prawda.

10

Koeman - nie mam kadry:
Marc - Niemcy
Mingueza - Hiszpania olimp.
Pikej - Hiszpania - były
Dest - USA
Gavi - młodzik
Busi - Hiszpania
FdJ - Holandia
Demir - Austria
LdJ - Holandia
Depay - Holandia
to tylko jedenastka, która wyszła dzisiaj, sami reprezentanci swoich krajów.
Trzeba naprawdę wstrząsu żeby obudzić to towarzystwo, ale nie takim trenerem - komediantem.

1

@abram3k Zadam Ci tylko jedno pytanie:
na miejscu Puiga wypruł byś żyły za Koemana?

1

@PodkarpackiKibic Coś w tym jest. Ja jestem kamieniarzem i powiem Ci, że nawet z użyciem najnowocześniejszych maszyn nikt dzisiaj nie postawiłby piramidy w czasie krótszym niż kilkanaście lat.
Też myślę, że to nie jest dzieło człowieka.

1

@Janiama Cadiz wygra 3:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?