kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.metrobyt-mobile.com/
0
@Encore Jak z baterią?, mam teraz starego już Samsunga Galaxy J7 i bateria trzyma zajefajnie
0
Zmieniam telefon, iPhone SE - co sądzicie, potrzebuję tylko odbierać połączenia i do słuchania muzyki, nada sie?
0
@TridenteMSN Oj nie, mówię między innymi o takich, jak Ty. Mają telefony, chyba że jesteśmy 30 lat do tyłu.
0
@PartidarioCatalan ...udajesz, czy rzeczywiście jesteś taki ograniczony?
1
Zachwycajcie się dalej Pedrim (bez formy), który powinien stopniowo wchodzić do drużyny, to samo z Moribą. Dembele na ławce, nie ma kto pociągnąć a rudy siedzi i zawija te sreberka. Dokończyć z nim sezon i BYE!!!
1
Puig za Pedriego, Dembele za Desta i jedziemy.
3
Pora może dać szansę Puigowi żeby Messi nie cofał się do rozegrania.
0
@Magicc89PL Dlatego napisałem o pomocniku.
3
Ja tam nadal w niego wierzę. To trener nie potrafi wykorzystać jego potencjału marnując go na 9-ce. Dostanie ogarniętego pomocnika, który będzie wiedział jak wykorzystać jego szybkość i Dembele będzie śmigał, aż miło. Problem jest taki, że za nim nie nadąża Messi i trzeba rozpoczynać klepaninę po obwodzie, jak w szczypiorniaku:-(
0
@wroclawianin89 Granada też miała być łyknięta na luzie:-(
0
@Zip Myślę, że się mylisz. Xavi to nie ten typ człowieka. Ja to widzę tak, że po przyjściu mówi otwarcie - koniec kolestwa, trzeba zapier.....
0
@Coutinho007 Daj prawdziwą szansę Puigowi, to zobaczysz.
0
@Wojtah Właśnie tacy jak ty są mocni w internecie, obsrywając krótkie gatki w realu. Jak znasz bajkę o wężu, to...
1
@msmsms Wypraszam sobie wycieczki personalne, chyba że skończysz z anonimowością internetową i staniesz... zobaczymy jak Twój łeb będzie wyglądał.
Co do meritum, tak - wyobrażam sobie zastąpienie pseudo trenera.
0
@Messibestplayerintheworld Łudziłeś się, że 12-13 zawodnikami wygramy ligę?
0
Już się cieszę na powrót Generała!
0
@Jakchcesz Możesz mój zanotować, nie obrażam, ale chętnie bym się go pozbył.
1
@monsterrize Pisałem kilka dni temu,że Koemanowi powinno się podziękować za to co zrobił i zatrudnić Xaviego. Mimo, że nikogo nie obraziłem tym wpisem - to go usunięto. Oni (redakcja) chcą pieniędzy - a taki uj, jak Batorego komin.
Puig grzeje ławę a Messi musi podchodzić pod swoich stoperów żeby coś sklecić bo nie ma kto. Idź Pan w uj z takim trenerem!
19
Gdyby Puig zagrał taką jałową połówkę jak Moriba byłby tutaj zjedzony, ba nawet zeżarty!
0
@masq Wszystko sprowadza się do kasy, masz - to mieszkasz tam, gdzie bandzior nawet nie wąchnie powietrza, nie masz kasy - to kisisz się z takimi samymi niedojdami, którzy nic nie potrafią zrobić bez broni.
Ja płacę ponad 2k$ za 1bed/1bath (metraż, jak polskie M-4), osiedle zamknięte i w minutę jestem na 3-ch freeway'ach, 73, 55 i 405. Cisza i spokój z kolorowymi, po prostu dla nich za drogo. Chcesz taniej - proszę bardzo - Compton, East L.A. za kilkaset $, ale za sąsiadów masz patolę level hard.
5
@Ojciec5tkidzieci Ikonowicz byłby dobry na leninowskie czasy, niestety za późno się urodził.
0
@Greenalley Koeman mógł mieć ból głowy - Pedri czy Puig (o ile zdałby egzamin, jeśli nie, miałby jasność do odejścia z Barcy), został z Pedrim, którego zajeździł jak łysą kobyłę.
25
@10SzymonBarca10 Dziwisz się, przecież VAR nie dojechał. Przy bramce dla Realu nie sprawdzali nic, czy aby nie było spalonego i czy nie było faulu "Pączusia".
3
@Ojciec5tkidzieci Beznadzieje... czy aby nie chodziło o finanse? Jeszcze nas nie stać - to sprzedajmy kilka meczy - będzie na trawę, lub ochroniarza???
0
@Cwaniak4 Ciężko, po wygranej z Realem 3:2 też byliśmy zależni od siebie, jak się skończyło, każdy pamięta:-(
0
@messi564 Czasem piwko, wódy już wypiłem tyle, że "jakuzę" by chyba zapełnił.
1
@tomek8756 "Od rzeczy" dla inteligentnych "inaczej".
1
Mieliśmy pełną kontrolę nad meczem i cyk...zmiany z tyłka i wyglądamy jak dzieci we mgle. Nie miał kto pograć w drugiej linii a Puig przyspawany do ławki. Czy koniecznie Koeman w każdej drużynie, którą trenuje musi kogoś odpalać. Na miejscu Puiga, właśnie na złość rudemu, nie godził bym się na żadne wypożyczenie.
0
Dembele za Desta i Puig za Pedriego.