20

@Matix90 Można rywala nienawidzić, ale szacunek mu się należy. Ty swoim wpisem porównałeś się do tych hala dzieciaków na ich stronie, wstydź się.

2

@krzywy Bzdury piszesz, wymień mi te mecze (KILKA).

9

@krzywy Co wy macie z tym Puigiem? Nie miał okazji w 2-3 meczach pokazać, skreślić, czy może jednak będzie lepszy od Pedriego? Napisz mi, w którym momencie zawalił Riki grający po kilka minut i nabijający staty, jakby grał po co najmniej pół godziny.

1

I cyk, kopiący się po czole (od długiego już czasu) Pedri jutro w wyjściowym.

5

@Eto'o9 R10 Nie dziw się, jest tutaj olbrzymia ilość "smarków", którzy nie mając własnego zdania powielają pierdoły wypowiadane przez ludzi, których uważają za autorytety. Najlepsze w tym jest, że za takich uważają Konfę, wyrosną z tego - mam nadzieję, bo inaczej Europa nam zbrązowieje i może być niewesoło.

0

@Rewolucja123 A czy to aby nie Pedri jest winowajcą? Pałętał się tam jak wiadomo kto po pustym sklepie. Kogo on krył, swoje, czy Koemana ego?

3

Mam dzisiaj urodziny, któreś tam z kolei... pamiętam takie czasy, że za 95 $ (lub bonów) można było kupić 100 butelek "żyta" :-)

5

Mógł wpuścić Ryśka za bezproduktywnego Pedriego... ale co zrobiłby, gdyby tak Puig został zawodnikiem meczu?

0

@tomek8756 U mnie wszystko się będzie otwierało po 15 czerwca i nigdy nie było "prykazu" żeby nosić maseczki na świeżym powietrzu, przecież to idiotyzm.

2

@JANEK777 Ktoś bierze na poważnie kretynów z konfy???

0

@MesQueUnClub_87 Tylko Bayern? Maczał palce we wszystkich kompromitacjach. Radzę ściągnąć różowe okulary i trzeźwo spojrzeć na naszą grę.

0

Szkoda że nie był takim kozakiem w meczu z Bayernem. Skończcie już z tymi peanami - to był tylko Athletic (BEZ FORMY).

17

Jeśli chcemy coś osiągnąć w Europie, to pora skończyć z klepaniem po obwodzie na 20-30 metrze i racja, Dembele nie nadaje się do takiej gry, a już całkowicie to nie jest 9-ką, na której wystawiał go Koeman (na wysoko broniące drużyny tak).
Za kilka lat (oby) odejdzie Messi i z kim zostaniemy, kto weźmie grę na siebie, kto zrobi przewagę dryblingiem?
Przy wertykalnej grze to jest wspaniały zawodnik, szybki z dobrym dryblingiem i niezłym strzałem. Ja bym przedłużył, chyba że będzie miał chore podejście co do wysokości kontraktu, wtedy bye.

0

@Kapitan_SW Skoro wywołałeś mnie do tablicy.
Czy uważasz, że pokonanie "rzeźników", których notabene ostatnio leją wszyscy, to wyznacznik siły tej drużyny? Gdzie byłeś kiedy dostawaliśmy łomot od Juve, PSG, Atletico czy Realu x 2?
Mogę się mylić (oby, każdy może), dla mnie Koeman to nie ten rozmiar kapelusza. Chętnie to odszczekam kiedy wspólnie z chłopakami podniesie puchar, ale LM a nie "pocieszenia".

1

Zawodnika, który mógłby rozruszać drugą linię wysłał na trybuny, lol

0

@Wymyslilemtosobie ...uderz w stół...i lajki, lol

2

Komentarz usunięty

1

Nie chcę krakać... to będzie pierwszy gwóźdź do trumny, Atletico przybije drugi i pożegnamy tego komedianta!

0

@macio_944 Jeśli Ty widzisz tam nóż, to żeby reszta Twojego postu była przynajmniej prawdą:-)

2

@AduŚ07 Jestem w szczęśliwym związku już 39 lat .

0

Taka sytuacja;
Dostajecie 30 dni "paki", tylko ze względu na brak miejsca w męskim pierdlu wsadzają was do kobiecego więźnia, któryś by się z tego cieszył?

2

NIE dla sprzedaży lub wymiany Dembele. On ma grać na skrzydle i przy ogarniętym pomocniku będzie bestią. Koeman wystawia go na 9-ce, co jest nieporozumieniem przy drużynach broniących głęboko. Zresztą co do taktyki, to R.K. nie jest orłem. Można przecież wciągać drużyny grające autobusem nawet na swoją połowę i wtedy dopiero zobaczylibyśmy jak Dembuś robi młyny... tylko kto by wtedy za nim nadążył?

2

@barcelonaLM ...oby na wieczną wartę, tego sobie i Wam w Polsce życzę.

0

@Majkel34 Wiesz przecież o co mi chodziło, tu nawalają niewinnego faceta... ale do bandy narodowców - kryminalistów nie podskoczą, boją się, psie syny!

0

@Majkel34 Jakoś na marszach narodowców nie są tacy mocni, sq.............ny!!!

1

@tobiasson92 Zbiera mnie na wymioty jak patrzę na to indywiduum.

2

Oby bez kontrowersji, niech wygra lepszy.

1

@tomek8756 Gęby nie skalane inteligencją, jak ich wyborcy:-(

1

Vini - CRACK, lol
Trzeba pokazać Live drogę i Real zezłomować w sobotę !

0

@msmsms Ech... ja błędnie napisałem, to perfumy:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?