1

@PodkarpackiKibic Coś w tym jest. Ja jestem kamieniarzem i powiem Ci, że nawet z użyciem najnowocześniejszych maszyn nikt dzisiaj nie postawiłby piramidy w czasie krótszym niż kilkanaście lat.
Też myślę, że to nie jest dzieło człowieka.

1

@Janiama Cadiz wygra 3:1

16

Dzisiaj dowiemy się, czy ta kadra nadal chce współpracować z Koemanem. Jeśli tak, to będą orać trawę, jeśli nie, to będzie męczenie buły, jak w poprzednich meczach.

0

@Fenelon Realnych jest tylko dwóch, reszta na kontraktach. Skróć listę do Xavi i Conte:-)

0

@Nightingale Puig jeszcze nie umarł, radzę Ci się wstrzymać z ocenami co do niego, może Cię zaskoczyć i będziesz skamlał:-)

0

@John_Doe "Poległeś" w jakiejś politycznej dyskusji, że takie suchary wyciągasz?

0

Po słowach naszego "trenejro" o swojej kadrze, to ta kadra pokaże mu w meczu z Cadiz, jak w trybie natychmiastowym zwalnia się trenera. Możecie domy stawiać na zwycięstwo gospodarzy.
Kto śledzi moje wpisy wie, że miałem co do niego obawy zaraz po objęciu drużyny. Nie chcę tutaj wychodzić na nieomylnego, ale pozostawienie Setiena dałoby więcej jakości , tej drużynie... tylko że wtedy starszyzna mu się postawiła, bo oni nigdy tyle nie biegali.
To nie końcówka ubiegłego wieku i początków obecnego. Dzisiaj musisz zostawić płuca na boisku, bo wyjaśni cię taka Granada.
Niedawno kilku userów kazało mi się pukać w czoło, bo napisałem że możemy skończyć na 4-tym miejscu w tabeli LM...i co, nadal mam się pukać?

0

@Kgorecki2500 Dziwisz się, jest tu mnóstwo kretynów, którzy w dupie byli i gówno widzieli, to teraz podniecają się starym zjebem, jak mnie to już wkurwia. Tu potrzebny jest ktoś, jak Piłsudski, żeby wstawił wszystkim w pizdę i do roboty, nie politykować!!!

6

@barcelonaLM Kto bierze na poważnie tego nadętego bufona?

0

Komentarz usunięty

1

@asas1237 Nie, winny jest tylko i wyłącznie FdJ, który zasnął na moment.

1

W ocenach ludzie jadą po Busim...a on miał najwięcej przechwytów i jako jedyny próbował coś do przodu.

2

Koeman się parę lat temu naoglądał San Antonio Spurs i zagrał na dwie wieże:-)

2

@Patryk1998 Nie mylisz się:-)

3

Jedyny piłkarz, który mógłby mu uratować dupę nadal na ławie. Tylko tak dalej Ronald, szybciej się pożegnamy.

0

@Colon Z nim składzie Leeds miało pakę.

0

@barcelonaLM W Kalifornii każdy zaszczepiony podwójną dawką dostaje 50$, ja wziąłem, czemu nie:-)

5

Nasz Koeman wystawiłby na PSG 9 obrońców, żeby nie było siary...a taki Lyon sobie pięknie radzi:-)

2

@Pawlak1992 Xavi sobie z nimi poradzi, pamiętasz jak po fecie po wygraniu CL zgasił pijanego Neya jak peta?

8

@czarek1988 Kibicuję temu klubowi od czasu, w którym jego koszulkę przywdział "Boski Johann", dziwisz się że nerwy puszczają?

0

Serial "Clarice" - warto zacząć, czy sobie odpuścić?

7

Przez ciebie kolego "trenerze" dwa bany i kilkanaście usuniętych komentarzy wyhaczyłem - ODEJDŹ - proszę.

0

@Transu96 Ja oczekuję odpowiedzi, nie głupich docinków.
Dziwne? Tutaj poszedłem do serwisu i na dzień dobry krzyknął mi 180$, za to że zajrzy, co z nim.

0

Mam pytanie, może ktoś jest w tym "oblatany" i pomoże:-)
2 lata temu padł nagle (zasilacz) mój PC. Miałem na nim iTunes z olbrzymią ilością muzyki, prawie całość przesłuchana i oceniona.
Kupiłem nowy pecet i wgrałem od nowa iTunes i muzykę. Minęło 2 lata i znowu wszystko, co dodałem jest odsłuchane i ocenione.
Naprawiłem teraz starego PC.
I tutaj moje pytanie:
czy mogę zsynchronizować teraz te dwie biblioteki, chodzi o to, żeby powróciły oceny i ilość odtworzeń ze starego kompa (zachowując obecną bibliotekę) do tego, którego teraz używam?

2

@Comentateiro Co prawda, to prawda. 3 razy ograłem kasyna w Las Vegas, za 4-tym razem odrobili sobie z nawiązką. Już omijam kasyna, jest na tyle innych atrakcji w Las Vegas

0

@BordeR Dajcie mikrofon Rydzolowi i ustawcie na górze jego wyznawców, wyłamałby się któryś?

2

@Kettger Nie dowiemy się, czy z Rikim byłoby lepiej...ale na pewno mielibyśmy lepsze statystyki przebiegniętych kilometrów.
Ja też jestem zdania, że Koeman go nie wystawia żeby Puig nie zamknął mu tej parszywej japy, jakim to jest leniem na treningach.

1

@DonAndrzejos Maciora nawet nie widział wraku, jpdl expert, lol

12

Niech pokaże jaja i wyjdzie w składzie;
Marc
Mingueza, Araujo, Pique, Balde
Puig, Busi, FdJ, Cou
Demir, Depay
na końcowe minuty Ansu, żeby poczuł troszkę piłkę.

0

@bodzio10 Oglądałem, powiedz mi w którym meczu. Statystyki pokazywały, że był naszym najlepszym przyjmującym, Heynen miał pretensje że nie kończył ataków, bo łamaga Łomacz posyłał mu mission impossible.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?