kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@domisiek114 Pedri z obecną formą u normalnego trenera grzałby trybuny (tzn odpoczywał).
1
@MeS5i_99 Dzięki, że zadałeś takie pytanie, właśnie wykupiłem ESPN+ na m-c za 6,99$
0
@RosjaninBut ... to jak określisz poziom "kumacji" ludzi sprzyjających rządowi?
0
@Ghotti Gdyby zdecydowanie obniżył pensję... niech gra, na pewno nie będzie gorszy od Lengleta, może wróci do topu?
3
Wina tylko i wyłącznie Koemana. Zajeździł chłopaka jak łysą kobyłę, powinien mu jeszcze po meczu dawać po 30 minut treningu interwałowego - baryła.
1
@martin3131 Ja myślę, że gdyby nie problemy finansowe, to Laporta już dawno zasadziłby "kopala w dupala" temu spaślakowi!
0
@Rewolucja123 Czasami napiszesz coś mądrego... ale daruj sobie temat Puiga. Poleci baryła z czerwonym nosem to Riki będzie pierwszoplanową postacią w pomocy, wspomnisz moje słowa.
0
@Rewolucja123 Och, widzę experta, to ile tych treningów widziałeś, że piszesz o Puigu - słaby? Przecież ta baryła nie daje mu żadnych szans. Nie mówię w dzisiejszym meczu z tymi rzeźnikami, ale w poprzednim meczu mógł zmienić Pedriego na drugą połówkę.
1
@Bykunn *wieźć* (wozić) trochę razi w oczy, bez urazy:-)
1
Lepszym wyjściem byłoby dać mu już teraz odpocząć, wtedy Lucho spojrzy przychylnym okiem i też da mu wolne. Powinien 2 tygodnie odpocząć od piłki całkowicie. Niech chłopak jedzie na jakąś wyspę, mało turystów, ciepełko i plaża. Później powoli powrót do poważnego grania przez 3-4 tygodnie. Jest kim grać i może urośnie mu zdrowa konkurencja do miejsca w składzie.
Skończy się tak, że "baryła" wyciśnie z niego każdą minutę, Lucho też i chłopakowi znudzi się granie:-)
1
@Kettger Nie lubię typa, ale inteligencją bije na łeb całą zgraję pisowską.
1
@arek82 Jeśli to bydło nazywasz kibicami, to współczuję:-(
1
@tomek8756 Wiedziałem, że to szmaciarz, ale aż taki!
0
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Kiedy ta gawiedź pisowska przejrzy na oczy?
2
@adi7adi8 Znowu kretyn Bednorza nie powołał, będzie grał Kubiakiem i memeją Śliwką .
1
@Janiama Bramka na konto Alby i w malutkim procencie Pedriego.
0
@rafeVeB Oprócz tych 2 bramek i asysty to bardzo nmizernie, cóż - ale napastnika rozlicza się z bramek:-)
13
Piszecie tutaj, że to błąd Nico, nieeeeeeeeeee, to błąd tego ślepego z gwizdkiem!!!
1
Tylko to wstawię i szukam dalej, gdzie (być może) będzie komentował mecze nasz kochany emeryt, były pomocnik Newcastle;
2
Jeśli to prawda, to gonić grubasa czym prędzej!
0
@John_Doe To się rozumie sądząc po Twoich wpisach.
1
@kamyk_23 Komuno wróć w pełnej krasie!
1
@Nightingale Jeśli masz IQ większe od rozmiaru buta to wiesz:-)
2
Ciemnogród zagłosował na ciemnogród, więc będzie ciemnogród, jprdl:-(((
0
@BombowiecKrawczyk Nie chlip tylko słownik w rękę:-)
1
@jeyx77x Buhahaha, obejrzałem jego 2 mecze na Olimpiadzie i w obu był najsłabszym Hiszpanem, nadającym się tylko do zmiany, lol
0
@takisobiektos Pożyjemy, zobaczymy. Ja nadal uważam, że Pedri jest przehypowany, jego kariera różnie może się potoczyć, a po Puigu widać, że będzie podstawowym zawodnikiem już niedługo. Wspomnisz moje słowa.
3
@ElKamil 70+ meczów z czego 5 świetnych, 15 dobrych, 15 niezłych, reszta - to padaka, że aż oczy bolały!!!
0
@takisobiektos Przeczytaj sobie wpis od Tomo_95, on wyjaśnił.