kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bodzio10 Oglądałem, powiedz mi w którym meczu. Statystyki pokazywały, że był naszym najlepszym przyjmującym, Heynen miał pretensje że nie kończył ataków, bo łamaga Łomacz posyłał mu mission impossible.
4
Wszystkiemu winien jest Heynen, który tak samo jak nasza baryła skreśla zawodnika, mowa o Bednorzu.
1
@Deviler Zostaję ze świetną 10-ką, może za kilka miesięcy po wyeliminowaniu błędów (które na pewno będą w nowej wersji) wskoczę na 11-kę.
2
@JarekS Siedzisz w tym, że wiesz co się dzieje w zarządzie? (światowiec i europejczyk w jednym)
Bredzisz chłopie, Laporta po ujawnieniu takiej "bombki" zrobi teraz wszystko, co w jego mocy (a może dużo, przecież to prezydent) żeby wykopać tego nieudacznika z klubu i im szybciej, tym lepiej.
Czy zauważyłeś jakiś postęp w grze drużyny w porównaniu do tego, co było za Setiena?
Marazm, beznadzieja i takiego dyletanta mamy trzymać na ławce?
Miał pretensje do Puiga i Pjanica za to, że polecieli skarżyć się prasie, a sam jest większym GNOJEM od nich, bo wszczyna burzę, której sam będzie ofiarą, byleby kaskę przytulić.
1
@Janiama Nie zaoruj sam siebie Maciek.
Napisz może co (Twoim zdaniem) wpoił R.K. swoim podopiecznym, jakieś schematy, ustawianie się w obronie, wyjście spod pressingu itd, itp.
Jeszcze ta niezrozumiała niechęć do Puiga, zapewniam Cię, że Riki w 3-4 pełnych meczach pokazałby, że jednak trener się mylił deprecjonując tego zawodnika, tylko trzeba by było przyznać się do błędu, a tego rudy nigdy nie zrobi.
0
@Pilka_jest_okragla Tylko Xavi, dał bym mu rok parasola ochronnego i niech buduje zwycięską Barcę.
Może doczekamy się naszego Fergusona?
0
@FC_BARCA_Fan Tak, do kieszeni schował, widzisz i nie grzmisz, lol
0
@mokrychlopiec Całkowicie się z Tobą zgadzam, trzeba odpalić tego rudego gnoma... ale trzeba mu zapłacić za wcześniejsze rozwiązanie umowy, skąd wziąć?
Przecież już taki Setien był lepszy od niego, tylko muchy w nosie starszyzny (bo trzeba było dużo biegać) doprowadziły do zwolnienia. Teraz nie ma Messiego, a reszta "dziadków" mogłaby mu na kant skoczyć i może wtedy zaczęlibyśmy grać.
1
@Gaz Co poradzisz, z niewiadomych względów nasz "trener" (cudzysłów dla ogarniętych) go odpalił.
Jak dla mnie ustalanie składu pomocy powinno rozpoczynać się właśnie od niego.
0
Komentarz usunięty
0
Niżej ktoś zadał pytanie co lepsze:
1/8 CL, czy wygrana LE.
To ja zadam inne - skąd pewność, że zajmiemy 2-gie lub 3-cie miejsce w grupie?
Przecież możemy spokojnie zimę spędzić bez obawy o wiosenne wtopy z byle jaką drużyną.
0
@Rewolucja123 To ja ocenię pokrótce - od ponad pół roku (nie wliczając kilku meczy w repce) gra totalną kaszanę. Podania przeważnie do tyłu - Alba, lub w bok - Frenkie, żadnej próby zwodu żeby uwolnić się spod pressingu, czy podań w trójkącie.
Zaczął z przytupem, teraz równia pochyła, szkoda.
1
@Wojtah Ja mieszkam w USA i tutaj z wygranej mógłbym jeszcze Hochlanda sprowadzić, do wygrania 450 mln $
4
Puściłem sobie totka, jeśli trafię, to sam pojadę do Barcelony i położę na stole kasę na zwolnienie tego "trenera", myślę że Lapcio się ucieszy:-)
4
@Coutinho007 ...i do zajebania Pedri, Pedri i jeszcze raz Pedri... który w obecnej formie powinien ławę grzać, nie grać od dechy, do dechy.
Nawiasem mówiąc, to żaden nasz grajek nie załapał by się do jedenastki Bayernu.
0
@Rewolucja123 To ten rewelacyjny Pedri, który miał tak pięknie zamykać przestrzenie, NIEMOŻLIWE, lol
0
@Rewolucja123 Podejmiesz się analizy gry Pedriego, zwłaszcza w drugiej połówce?
0
@Transu96 Jak masz dawać takie odpowiedzi, to lepiej porządnie "pierdnij" sobie w majty kolego.
1
Może ktoś podejmie się wypunktować w czym byłby gorszy Riki od Pedriego na drugą połowę meczu. Dostalibyśmy więcej, czy jednak coś mogło ruszyć do przodu?
3
Mąka jest, trzeba tylko zatrudnić piekarza, bo z tym ślusarzem nie upieczemy chleba.
#KOEMAN OUT!!!
0
@slayer Czytaj ze zrozumieniem i nie pisz takich pierdoletów.
1
@Garbatyy Wyobrażam sobie, przecież kiwkę miał lepszą od połowy drużyny.
0
@Vebrol Mam BOSE'a, też polecam
0
Komentarz usunięty
2
Chłopie - o jakim przedłużeniu Ty mówisz, Ciebie już tu nie powinno być.
1
@kubix05 Ja pamiętam starsze czasy, rejestracje miały dwie litery i cztery cyfry:-)
Pamiętam też Syrenę 101, ta to 105-ka LUX:-)
0
@Janiama Jak dla mnie, to Laporta już powinien mu podziękować. Teraz jest czas na Xaviego, jego koledzy się wykruszają z pierwszej jedenastki, to niech zacznie lepić nową Barcę.
6
@DonMatteo901 Co wy macie z tym "ą" na końcu?
Wytłumacz mi co to znaczy "dziewczyną", to że jest fajną dziewczyną, czy może dziewczynOM już odbija?
2
Komentarz usunięty
3
Szczęśliwy remis, niestety ale kulturą gry i opanowaniem piłki, to Anglicy nas miażdżą.