0

@arasz1819 Podsumowując - #KOEMAN OUT!!!!!!!!!!!
Xavi in, na pewno gorzej nie będzie.

0

@michal26 Jaka prokuratura, ta która nie doszukała się uchybień bandytów w mundurach we Wrocławiu, ta której zaginęły dowody w sprawie "Brochy" ...z Marsa przyleciałeś?

2

@doc Poprzedni burd... przepraszam zarząd ściągnął tego komedianta a Laporta nie ma kasy żeby się go pozbyć... i tak się żyje.

0

@michal26 Chyba nie przeczytałeś, że pieprzysz takie głupoty.

0

@rado_Barca O jaką drużynę Ci chodzi - o Polskę, czy o Barcę?
Ja oglądałem wczoraj Polaków na ESPN+. 6,99$ m-c.
LaLigę też mają w ofercie.

5

@Waslak12 Rewelacja!!!!!!! To przecież jest tak istotne dla wyborców tego człowieczka, lol

0

@Colon Prawdziwymi herosami to są chłopaki, którzy nagrywają i koncertują pod nazwą Transatlantic, choć ci których wymieniłeś też grają świetny progressiv metal.

0

@Tomo_95 Może to zmęczenie długim sezonem albo sodówa odwaliła w czerepy po zdobyciu LM?

3

Jak dla mnie, to Śliwka i Kubiak nie powinni już kadry powąchać. Heynen takiego bombardiera jak Bednorz skreśla a gra miałkim Śliwką i Kubiakiem, który szczyt formy miał ponad rok temu.

1

@kuz Mam wzmacniacz Denona i chodzi na Klipsch'ach, miedziane membrany dają radę:-)

1

@FCBparasiempre Oglądałem, nawet w kolorze na ówczesnym szczycie technologii - Rubinie (to początki telewizji kolorowej w Polsce) kawał meczycha:-) Jak ten czas leci...

4

Wszyscy wiedzą, że jestem fanem Puiga... ale co naprawdę potrafi ten chłopak dowiemy się tylko wtedy, kiedy trener da mu kilka meczy z rzędu. Niektórzy mówią, że chaos, że nie trzyma pozycji itd, itp. Może będąc pewnym wyjścia w 11-ce na następny mecz chłopak pokaże co potrafi, bo wchodząc na kilka, kilkanaście minut chce pokazać wszystko i z tego ten chaos? Wtedy jeśli nie wypali, to chyba sam odejdzie. A gdyby tak wypalił, ciekaw jestem jak Koeman to wytłumaczy, że trzymał go na ławce, bądź trybunach.

10

@JarekS Troszkę odleciałeś, Pedri ostatnio to może grzyby zbierać a nie być siłą napędową Barcy i repki. Jego poruszanie się po boisku to troszkę szybszy Busi a każdy pieje z zachwytu.
Początki miał świetne, ale im dalej w las, tym gorzej ... jeśli się chłopak nie ogarnie z grą do przodu, to przepadnie (oby nie).

14

@Peszko07 Dziwne... dla mnie nie, bo przy podpisywaniu akcesu do czegoś się zobowiązaliśmy, prawda?

0

@Colon Dzięki za oznaczenie:-)
Przeczytałem, ciekawa historia, może coś dodam po powrocie z pracy.

0

Komentarz usunięty

4

Jeśli nadal będziemy trzymać tego komedianta na ławce, który ustalając skład kieruje się sympatią lub antypatią do zawodników, nic z tego nie będzie.
#KOEMAN OUT

0

@Azi Ja wiem, że Xavi to taki trochę kot w worku... ale na ten kryzys i granie swojakami to trener, jak znalazł. Koemanem to mi się chce już rzygać, miernota i mściwy, zapijaczony bufon.

0

@socha No widzisz kolego, taki były topowy obrońca i nie potrafi nauczyć bronić naszych chłopaków.

0

@Azi (Mnie nic) ale odpowiedz na proste pytanie, co poprawił w grze drużyny, jak oni nie mogą wyjść spod pressingu, wylewy obrońców, mizerna gra do przodu, mam wymieniać dalej?

1

@RobiS Wbij sobie w czerep, że Koeman to nie trener na Barcelonę, tak uważałem kiedy Bartek go zatrudniał i obstaję przy swoim zdaniu.

2

Cóż, nam pozostało kopnąć w zad Koemana, sprowadzić Xaviego i budować drużynę. Może za 2-3 lata nawiążemy do Wielkiej Barcy?

0

@deyna2018 wszystko........................................

0

@Yosemite Bayern, Barca, Ajax i AC Milan, tak myślę:-)

1

Tak bym wyszedł w niedzielę;
Neto
Emerson, Araujo, Umtiti, Balde
Puig, Busi, De Jong
Collado, Griezman, Depay

0

@domisiek114 Pedri z obecną formą u normalnego trenera grzałby trybuny (tzn odpoczywał).

1

@MeS5i_99 Dzięki, że zadałeś takie pytanie, właśnie wykupiłem ESPN+ na m-c za 6,99$

0

@RosjaninBut ... to jak określisz poziom "kumacji" ludzi sprzyjających rządowi?

0

@Ghotti Gdyby zdecydowanie obniżył pensję... niech gra, na pewno nie będzie gorszy od Lengleta, może wróci do topu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?