0

@cat_r37 Czy w każdym poście musisz "uwalić" Puiga? Mam nadzieję, że w nowym sezonie cię zezłomuje, będzie to dla mnie czysta przyjemność.

4

Jedyny nasz pomocnik przy którym Messi nie musi się cofać do rozegrania. Minuty, które zmarnował Pedri (notabene zajechany przez Koemana) pod koniec sezonu powinny dać nam odpowiedź, czy Riki nadaje się do Barcy, czy nie. Niestety przez trenera skreślony już na wstępie, zresztą - to norma u tego faceta, w każdym klubie musi kogoś odstrzelić dla swojego widzimisię.

5

Jeśli chcecie przeżyć ponad godzinę grozy i wspaniałych widoków na Park Yosemite proszę poszukać dokumentalnego filmu pt - "Free Solo - ekstremalna wspinaczka" z 2018 roku.
Ogląda się jak rewelacyjny film akcji.

0

@norbi77 Ten niby grajek? Może lepiej niech szarpie lejcami jako dorożkarz:-)
Sprzedać, puki ktoś da marny grosz za niego.

0

@LatajacyHolender A Ty gdzie pasiesz wielbłądy?

5

Wiedząc o tym, że nie gramy już o nic, oglądałem sobie na luzie. Od dłuższego czasu krytykuję Koemana i mam nadzieję, że Laporta powie mu - do widzenia Ronald, nie radzisz sobie.
Telefon do Xaviego i niech przychodzi ratować Barcę. Skonsultować tylko z nim kogo już nie potrzebuje i dać do zrozumienia tym, których "odstrzeli", żeby szukali klubów.
Swoją charyzmą i zdobytym (niewielkim) doświadczeniem w pracy z seniorami na pewno nie będzie gorszy od "rudego", a może wypali i będzie naszym nowym Pepem, czy innym Fergusonem.

0

@Rewolucja123 I Ty się masz za eksperta? Popatrz jeszcze raz, Pikuś mu zasłonił ruchem do środka, uciekając przed piłką.

2

Tak, walczymy o mistrza, Araujo na zastrzykach, jprdl
W pomocy zajechany Pedri i nieopierzony Moriba, którzy w tym wieku powinni wchodzić z ławki a Puig na ławie, kto będzie pchał grę do przodu?

1

@GeneralXavi Za moich czasów gdy dostawałeś nowe buty, to trzymałeś je w wodzie przez godzinę (oczywiście musiały być pół numeru mniejsze) i wkładałeś na trening, żeby je rozbić. Nie wiem jak jest dzisiaj, ale to pomagało:-)

0

@tadzik447 Obstawiam zazdrość, przecież to pisiora.

0

@JANEK777 Do jednego wora z lewicą i na śmietnik!

1

@Jarema2000 ...a może popracował byś ze sprężonym powietrzem? Jeśli jest zakurzony, to to może pomóc.

0

@John_Doe Ja nienawidzę idiotów. Dla mnie każdy mądry i wartościowy człowiek, czy to z lewicy, czy z prawicy to to samo.

0

Komentarz usunięty

3

Rudy out - natychmiast!!!!!!!

0

@Stenko83 Wyobrażasz sobie, co by było gdyby kierowca był biały?

0

Ronaldzie, dalej jesteś w grze o mistrza, bo Real i Atletico również grają największą kaszanę od niepamiętnych czasów, do tego Real przetrzebiony kontuzjami. Gdyby nie to, to już dawno byłoby pozamiatane, tak jak w naszej twierdzy wyjaśniły cię Juventus i PSG.
Laporta powinien ci grzecznie podziękować i bye. Niestety w piłce klubowej nie zdziałałeś nic i chyba już nie zdziałasz.

0

@Volley Już mnie nudzi to pierdolenie o trzech trenerach. Valverde nie stawiał na nikogo z młodych, Ansu wyjątkiem, Setien postawił na Puiga i wtedy Riki był naszym najlepszym pomocnikiem, farmer obsrał się tylko na Bayern i skutki było widać a Koeman, cóż - skreślił go na początku i wpuszczał go tylko wtedy, kiedy paliła mu się dupa. Jeśli byłby taki słaby, to dźwignąłby się z ławki.

0

@FerNiKloVe Najwyraźniej nie dotarło.
Napisałem, że Messi cofając się do pomocy zostawia z przodu samego Griezmana, a gdyby miał Rikiego nie musiałby się cofać.

5

Koeman gra dwoma napastnikami, Messi się cofa do rozegrania, bo nie ma kto a Puig kiśnie na ławie. Kto pamięta mecz z Atletico, w którym Riki był naszym najlepszym graczem, nie bał się nawet Parteya wziąć na plecy. Ale... u "betona" nie gra, bo ... nie wiem dlaczego.
Nie wypisujcie mi tutaj bzdur, że słaby taktycznie, odpuszczający krycie, bo pokazał, że to nieprawda.
Mam nadzieję, że Laporta dogada się z Xavim i on będzie rozpoczynał ustalanie składu WŁAŚNIE od Puiga, który jako jedyny z naszych pomocników ma ten błysk i wizję grania do przodu, a nie w bok i do tyłu.

4

Beton Koeman załatwił sobie tym meczem pożegnanie z Barceloną. Niech podziękuje swoim pupilkom Pedriemu i Moribie, którzy nawet w rezerwach nie wyróżnialiby się na tle reszty zawodników. Mam nadzieję, że Laporta już zadzwonił do Xaviego żeby nie przedłużał z Arabami kontraktu.
W dobie bagna finansowego, który pozostawił w spadku Barto trzeba budować drużynę na sukcesy za kilka lat, nie teraz, nie tym składem.

0

Zbliża się godzina gry a trenerowi podoba się gra, bo nic nie zmienia:-)

3

Za to, że do tej pory nie wpuścił chociażby Dembele, to Kuman już powinien pakować walizki. Podziękować i pożegnać.

5

Dembele za Desta, Puig (oby ratujący dupę Koemana, który go zlewa totalnie) za Pedriego i Araujo za Minguezę. Jeśli to nie wypali, to można się rozejść.

0

@Erok Z czego to wnosisz "ekspercie"?

1

Puig - jako kreatywny pomocnik - po co, nie, bo nie - Koeman.
Myślę, że w tej chwili Riki zjadłby ze sznurówkami Pedriego.
Niestety tego się nie dowiemy, bo NIE! Grrrrrrrrrr...

2

Gdyby wczorajszy Real zagrał z takim Bayernem (przypominam nasze 2:8) to dostałby "DYCHĘ"?

0

@Colon Pewnie "zakup" od handlarza pierzem... dla niepoznaki:-)

0

@Zip Upatruję szansy, bo Lope ma coś do udowodnienia Realowi. Jednak myślę, że Real to wygra a wywali się na jakimś leszczu.

4

@lukas10 Musi mieć pojemny parking jak wszyscy dojadą swoimi furami:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?