kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Zgoda, bo 2 ostatnie mecze Chrisa wołają o pomstę do nieba, straty, nietrafione rzuty... jak się ogarnie, to przy wsparciu Bookera mogą wrócić do Arizony.
0
Wrócą jeszcze do Phoenix, jak myślicie?
0
Dzisiaj Middleton i Holliday zrobili różnicę
1
...ależ emocje w Phoenix!!!
0
@kamyk_23 ... a prawda jest taka, że gdyby nie kontuzja Kawhi Leonarda, to Clippersi graliby w finale.
0
@MaTt_BarcaFan Nie wiem, zagrają jak w pierwszej ćwiartce i po zawodach:-)
0
Booker to jeszcze nie Jordan:-)
0
@takisobiektos Zauważcie jak pięknie dzielą się piłką Kozły i rzucają z przygotowanych pozycji, Phoenix idzie na żywioł:-(
0
@takisobiektos ktoś wcześniej napisał, w pojedynkę nie wygra.
W Kozłach gra drużyna, Słońca grają indywidualnościami, ciężko to widzę
3
Sytuacja w drugiej kwarcie się odwróciła i Kozły prowadzą :-)
2
Na razie Słońca miażdżą Kozłów, zobaczymy co w 2 kwarcie:-)
0
Za 20 minut zaczynamy:-)
1
Słońca mogą "podziękować" Chrisowi Paulowi za porażkę, tragiczny występ.
To tyle, do soboty:-)
2
Dwie krzywdzące decyzje sędziów i Booker siedzi bo ma 5 fauli:-(
1
Koncert Bookera trwa, zobaczymy co pokaże jeszcze w 4-tej kwarcie.
1
Do przerwy remis po 52, Booker daje czadu dzisiaj:-)
0
@norbi77 Mnie to nie było potrzebne, śledziłem jego karierę od A do Z... i uwierz mi, wiele do Diego mu nie brakowało.
3
Właśnie skończyłem seans - "Roberto Baggio - Boski Kucyk" i powiem tak;
WARTO, rewelacyjny. Teraz byle jaki szczyl kopnie kilka razy prosto piłkę i "omamy" ma w głowie, vide - Moriba. Wystarczy trochę szacunku do tego co się robi i stajesz się człowiekiem a nie celebrytą.
2
@doc Zdecydowanie Gazza, szkoda tylko, że rozpuścił w kieliszku swój niebywały talent.
1
@Kgorecki2500 Z niego taki duchowny, jak z koziej pi*dy gwóźdź!!!
1
Narazki.. w przerwie coś zagaimy:-)
A mój ziomal Don jest?
1
@Katalonbar Wpadaj, w lodówie Tequila, czysta i różne rodzaje piw:-)
1
Zostało mi jeszcze kilk...ście litrowych Carlsbergów, wystarczy na Leo i Poirerererta?
3
@masq hahaha:-)
2
@macio_944 Tylko we czwartek zarobiłem 370$ za kilka godzin mojej pracy:-) i tak to się jakoś pcha:-)
5
Samsung - 65" Class Q80A Series QLED 4K UHD Smart Tizen TV właśnie aktywowany, będzie oglądane!!!
2
Niesamowity mecz, ilość trójek poraża. W niespełna 2 min. Słońca rzuciły dwie i dwójkę przy zero ze strony "Kozłów".
2
Ktoś ogląda 2 mecz finału NBA, jest sens komentować?
1
Słońcom przestaną "trójki" siedzieć i są w czarnej dziurze.
1
@PatrychoO Świetne:-) W Polsce zostawiłem przepięknie wydany 8-mio płytowe wydanie Pink Floydów z bonusem, rewelacyjne pudełko.