1

Vini - CRACK, lol
Trzeba pokazać Live drogę i Real zezłomować w sobotę !

0

@msmsms Ech... ja błędnie napisałem, to perfumy:-)

0

@msmsms Używam wody po goleniu i wody kolońskiej z serii - La Nuit Del'Homme. Woda po goleniu - majstersztyk, super łagodzi podrażnienia i wydaje się być taka "tłustawa", jakbyś kremu używał. Oczywiście jedno i drugie bardzo trwałe, polecam i pozdrawiam, udanych podbojów z nowym zapachem:-)))

0

@msmsms Przy doborze zapachu pamiętaj o tym żebyś Ty go nie czuł, wtedy to są perfumy dla Ciebie. Używałem różnych ale od kilku lat używam YSL, ja go nie czuję, za to zawsze jestem pytany - co to za zapach.

1

@DonMatteo901 Ciekaw jestem co ta fujara będzie pisała jak Klopp się srogo zemści u siebie?

1

@puyol_presidend5 To nie będzie stracony czas, zapewniam Cię:-)

11

Niektórzy tu wieszczą o fantastycznej grze Realu... ale z takimi ogórasami, jak dzisiaj Live to nawet Granada włożyłaby ze trójkę. Wszystko wyjaśni się w sobotę, ja osobiście liczę, że nasze chłopaki zepną pośladki i over 3 im zapakują:-)

0

@FCB24 ...jeszcze powinien zahaczyć o Twoje i będzie git:-)

0

@Odcinkowy Czarnemu idiocie się nie dziwię, dziwię się idiotom, którzy nazywają tego czarnego idiotę człowiekiem.

1

@Ratamahatta Nie zachłystuj się tak, bo może być w plecy od Realu, od Atletico i co wtedy, będziesz go zwalniał?

1

@Zoker Zaintrygowałeś mnie tą "drogą do piekła", chyba się wybiorę tam w końcu maja.

0

Komentarz usunięty

1

@kubix05 Oj, pamiętam te czasy, żeby flaszkę kupić, to już o 11-tej trzeba było w kolejce się ustawiać i czekać aż sprzedawczyni się zlituje i kilka minut przed 13-tą "popuści":-)

5

Komentarz usunięty

0

@Piorun Dziwisz się? Co mam oglądać, jak przeciętni Węgrzy robią młyn tym paralitykom? Zero pomysłu, zero zaangażowania i tumiwisizm, mam dość:-(

2

Co mnie podkusiło żeby oglądać mecz naszej reprezentacji? Ostatni mecz który oglądałem to ten, w którym Pazdan zrobił trampkarza z "Pięknego". Ech... może jakoś zmorduję drugą połowę.

2

@Chakalaka Ja jestem fanem starej muzyki, tak więc;
Cactus, Camel, Cannabis, Captain Beyond, Caravan, Cardeilhac, Chain, Chicken Shack, Circus, Climax Blues Band, Country Joe & The Fish, Cravinkel, Cream, Creedence Clearwater Revival, Creepy John Thomas, Cressidia, Crocodile, Culpeper's Orchard, Curved Air, Czar i wile innych zwłaszcza z początku nowego stulecia, w tym nasz Collage.
Dodam tylko, że słuchało się tego w Trójce od mojego guru - Piotra Kaczkowskiego.

17

Finansowo jesteśmy w tak czarnej dupie, że powinniśmy sprowadzić tylko Haalanda (podobno Garcia już prawie "nasz") zakładając, że będzie nas stać. Pojawiły się perełki z La Massi, to po kiego diabła mamy sprowadzać jakichś zawodników pod 30-kę, żeby znowu był problem z pensjami?

3

@Chakalaka Babe Ruth, Bacamarte, Back Street Crawler, Bad Company, Badger i wiele, wiele innych z lat 70-tych, muzyka stara ale jara.

0

@pele1282 ...a wszystko zaczęło się w Korei Płd:-)

3

@xoran Wszyscy piszą o 3 trenerach.
E.V. - beton, oczy krwawiły od oglądania jego Barcy.
Setien - farmer, który pierwszy dał prawdziwą szansę Rikiemu a ten odpłacił mu się piękną grą (szkoda tylko, że farmer obsrał się z Bayernem i wystawił betonową drugą linię), sam pewnie nie raz dałeś mu zawodnika meczu.
Koeman - ewidentnie ma niechęć do Puiga, wpuszcza go tylko kiedy pali mu się dupa, tak po prawdzie nie dając mu kilku połówek żeby mógł go całkowicie skreślić lub zaakceptować.
To tyle na tą ciągłą nagonkę o tych trzech trenerach.

3

Powrót M.Jordana na parkiety NBA 26 lat temu;
By znów zobaczyć Jordana w akcji, przed telewizorami zasiadło 35 mln widzów – to do dziś najlepszy wynik jeśli chodzi o oglądalność jednego meczu NBA.

0

@MeMyselfAndI Myślę że Bombel sypnie ze trzy, zobaczymy:-)

1

Mam tylko nadzieję, że nasze chłopaki zepną poślady i wyjaśnią Real jakąś manitką w El Clasico:-)

0

@Litman Nie zgadzam się. Zauważ jak wygląda jego współpraca z Messim, wszystko z pierwszej piłki i dokładnie.

0

@AssisMoreira Chyba trochę odpoczniesz - poszło zgłoszonko!

3

Komentarz usunięty

1

@Chakalaka Politycy tej zasranej partii w pigułce, a czepiali się PO...

1

@Chakalaka Pisowcy mierzą ludzi swoją miarą, ale społeczeństwo nie jest tak durne jak oni sobie wyobrażają!!!

0

@BarcaInfo Rainer Wilhelm Kuchta – polski piłkarz, występujący na pozycji obrońcy, trzykrotny mistrz Polski z Górnikiem Zabrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?