2

@Pawel13sz A. Iwan

0

@SiSenior Czyżbyś za suflera robił w Magdalence? Nie ośmieszaj się, wystarczy poczytać, co? pislamskie ścieki?
Mnie nie musisz agitować, ja to już wszystko znam i nie ma złotego środka, pozostaje tylko pracować i patrzeć na ręce władzy, sami się wysypią.

0

@SiSenior Najpierw napisz co ukradli (skazani prawomocnymi wyrokami) bo słysząc, że tyle było afer czekam aż pierdel się o nich upomni. PiS rządzi już od 2015 roku mając w rękach prokuraturę i co?

1

@draxidox Stary jestem i już to wszystko przerabiałem. Napiszę tak - będziecie pierdzieć siedząc gołą dupą na nieheblowanej desce - tęskniąc za rządami PO. Jeszcze kilka lat rozdawnictwa a będzie gorzej jak w Barcelonie.
Przykre to:-(

0

@Worny Nie mam nic przeciwko, żeby przedłużył się do środy:-)

4

Dla mnie karny, bo gdyby nie ręka obrońcy, to Casemiro miał czystą pozycję do strzału.

0

@clyde Czym go zjadł, zagrał słabiutko, bramka podnosi mu tylko ocenę.

0

Śmierdzi stratą punktów, brak zaangażowania:-(

0

@Janiama To staje się już żenujące, przyczepiłeś się do niego jak przysłowiowy rzep...już Ci pisałem, że będę tarzał się ze śmiechu jak pozamyka japy hejterom, niestety z Tobą w roli głównej:-(

2

@Bartek22 W obecnej sytuacji (brak kasy) rzuciłbym wszystko na Haalanda, bo bez "9" to nic w Europie nie zwojujemy. Reszta pozycji jako tako obsadzona a Skandynaw to naprawdę byłby olbrzymi PLUS do tego zespołu.

0

@konrad1661 Śmiało, będzie nawet lepsze, lepiej zaparzone.

2

@Janiama Będę się tarzał po podłodze ze śmiechu, jak zamknie japę wszystkim hejterom! Już niedługo.

4

@formentera2017 ...a najlepsze we wszystkim jest to, że Koeman wpuszcza go wtedy, kiedy pali mu się dupa! Czyli jednak coś w nim widzi, lol

39

Zajedzie Pedriego jak starą kobyłę a Puig siedzi na ławie. O to mam żal do naszego trenera. Dałby mu kilka meczy, choć po połówce i wtedy mógłby mu powiedzieć - widzisz, za słaby jesteś.
Wtedy mogłoby się okazać, że jednak Riki świetnie by to wykorzystał i Koeman musiałby się wycofać ze swoich słów o wypożyczeniu, przyznać że się pomylił. Ciężko wyrokować, nie wiemy nawet czy Riki taki dobry, czy taki przeciętny.
Jeszcze tylko dopowiem, że Riki po takim babolu jaki zrobił Moriba - nie dźwignąłby się z ławki już nigdy za Koemana, La Rambla też by go pożarła.

1

@Tasde Jeśli Wam się uda wytępić tą zarazę pisowską, to wracam do kraju.
Wyjechałem kiedy dorwali się do władzy w 2005, może pora wracać?

0

@Janiama Na moje oko Riki to będzie CRACK, mam nadzieję że odszczekasz Maćku swoją niechęć do niego, oczywiście ja też, jeśli będziesz miał rację.

24

Do hejterów Busiego - dzisiejszy mecz zagrał po PROFESORSKU!

0

@Kamiloza91 Ja marzę o finale Barca - Pep

3

@bobobob22 Wkleiłeś mi tutaj jakiś ściek i chcesz mnie nawrócić? Daruj sobie, bo w sumie wszystkie tzw. afery PO mają się jak pięść do nosa do np takiego GetBack-u, nie mówiąc o "wieżach" prezesa, aferach "Skoków", rozmontowaniu trójpodziału władzy, ech - dużo by wymieniać.
A niedługo zobaczysz jak te kacyki pisowskie będą wykupowały hotele za złotówkę (inne dochodowe firmy też)!!!

11

@Mixtape Wyciągają im brudy i szwindle codziennie, a wyborcom pisu ośmiorniczki za parę złotych przeszkadzały. Oj prawie połowa narodu to kretyni:-(

39

Oscar "dzięki" kontuzjom zaistniał i bum do kadry, gratulacje!

1

Jeśli ktoś się nudzi i jeszcze nie oglądał - Human Trafficking (2005) - polecam, nóż się w kieszeni otwiera.

3

@AmigoBlancos Było mi dane emocjonować się meczami za Pana Kazimierza i Jankiem Ciszewskim w roli komentatora, ech...to były czasy. Górski zmienił na stanowisku selekcjonera Koncewicza, który mimo wspaniałej kadry nie miał wyników.

0

@tobiasson92 Że też chce Ci się babrać w tym gównie. Trzeba liczyć na mądrość Polaków i może to łajno pójdzie siedzieć po wyborach.

0

@Pilka_jest_okragla I on głupi idzie bić kornery zamiast "walić" z czoła bramy:-)

3

Znalezione w internetach;
"Sławek od piosenek oszukuje, pan od benzyny oszukuje i brzydko mówi, pan od sądów oszukuje i miękiszon, pan od rządu z długim nosem też oszukuje.
Cały pis to banda niezdolnych do niczego oszustów, zero fachowości, zero jakości - tępy tupet i zachłanność napędzają tę sitwę sterowaną przez kulawego kociarza."

"Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o służbie zagranicznej, która zakłada m.in. zmianę dla osób starających się o pracę w dyplomacji. Od teraz na stanowiska mogą być przyjmowane osoby, które nie mają wyższego wykształcenia i nie znają języka obcego."
Komentarz chyba zbędny:-(

1

@Janiama Wiesz Maćku o tym, że tutaj jest spora grupa ludzi, którzy mają wiedzę i grali na różnych szczeblach ligowych (mniej się udzielają w komentarzach), ale jest też sporo dzieciarni, która piłkę zna tylko z FIFY i wypisuje tutaj bzdury. Jak zwykle ma rację powiedzenie - słuchaj starszego, unikniesz złego.

0

...i trzeba będzie wracać na East Coast:-( Może by tak przyszli do L.A.Galaxy?

2

@MESSIah16 Nie żebym się czepiał, ale dlaczego mówi się matka, ojciec jak oni nie mieli potomków.
Jest jeszcze belzebub z Torunia, też ojciec?

0

Czy zasłużył na takie pochwały po wczorajszym meczu? Bardziej był zajęty dyskusjami z arbitrem niż grą, kilka groźnych strat i błędy w ustawieniu też były.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?