kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Pana "szybkiego" na amerykańskie drogi, tutaj zostałby wyjaśniony na kilka lat pierdla i grube tysiące dolarów!
0
Jeszcze Paco w słupek i koniec.
0
J. Navas i 7 : 0
0
Pau Lopez mógłby właściwie grać w ataku, maltańczycy nawet nie potrafią przejść linii środkowej:-)
0
G. Moreno wreszcie z bramką i 6 : 0
0
Dani Olmo wszedł za Moratę, zmarnował setkę ale teraz się zrehabilitował i 5 ;0
0
Pau Torres przed chwilą zmienił Ramosa i gol...i już 4:0 P. Sarabia
0
Red Ramos schodzi
0
Świetny mecz Cazorli zmienianego przez Paco
7
Amerykanie leją ze śmiechu;
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25414911,ap-o-pierwszym-polaku-bez-wizy-tvp-wysmiany-gdy-okazalo.html#s=BoxOpMT
0
Szwedzi leją Rumunię 2:0 do przerwy
0
Hiszpanie prawie 80% posiadania ale gra nie powala. Sędzia okradł ich z (moim zdaniem) prawidłowego gola R. Moreno.
1
S. Cazorla i 2:0
0
Morata i 1:0
0
@Mathew86 przewietrz sobie zwoje mózgowe:-)
0
@Colon TUDN En Vivo
0
@Colon Oglądam teraz Curacao - Costa Rica, remis ale dzieje się:-)
0
Finał Brazylia - Meksyk
1
Brazylia!!!
1
Meksyk w finale!
0
3:3 w karnych, Holandia - Meksyk
1
Jakiś czas temu zrobiłem trasę o długości 2570 mil w 34 godziny (sama jazda z tankowaniami i jedzeniem) z dwoma nockami w motelu. A Wasze rekordy?
0
@Janiama Nie przejmuj się, to już długo nie potrwa, przy takim rozdawnictwie musi to pierdyknąć, suweren sam ich na widłach wyniesie z tego Sejmu. Chyba obaj pisaliśmy o tym z rok temu?
0
@TheNekro94 ...i nie przeszkadzało faszyście brać kasę przez 4 lata z tej brudnej Unii?
0
Komentarz usunięty
1
@Grzesior667 Właśnie, karać kluby żeby to one wyeliminowały prowodyrów, aż tak trudno to zrozumieć?
1
@Grzesior667 ...przecież o tym napisałem:-)
0
@Grzesior667 No co Ty, może 20 lat temu nie było, a teraz mamy monitoring i wyłapanie tego bydła to kilka godzin pracy.
0
@Encore Nigdy nie zrozumiem ludzi pasjonujących się rapem, może za stary już jestem? Od ponad 40-tu lat słucham rocka progresywnego, hard i heavy rocka i nie zrozumiem czym jarają się Ci, co słuchają tego "czarnego" pieprzenia:-(
0
@damianex10 Dla mnie to jest proste - związki powinny walić takie kary finansowe, żeby klubom nie opłacało się wpuszczać tego bydła na trybuny.