kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aż się prosi zmiana zmęczonego Suareza za Ansu!
6
Skład mało ważny, liczy się to, czy będą chcieli wygrać, bo spacerkiem to wylądują w LE.
5
Dlaczego wciąż umieramy jak George Best? Czternasta rocznica śmierci Księcia Życia.
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25447959,dlaczego-wciaz-umieramy-jak-george-best-czternasta-rocznica.html#s=BoxOpMT
47
George Best:
„Ferguson zapytał mnie kiedyś jaki byłby wynik, gdyby mój Manchester zagrał z tym jego. Powiedziałem, że 1:0 dla nas. Ferguson zapytał, dlaczego tak niski. Odparłem, że czterech z nas już nie żyje, a reszta jest po sześćdziesiątce”.
0
Kolejne powtórki pokazują wyraźnie, że Benz strzelił ręką:-(
7
I cyk, Ramos z asystą:-)))
0
@LuisSalvano Nie wiem czy zadziała w Polsce, ja czasem korzystam z fuboTV, spróbuj:-)
19
Guardiola wiedział jak zaskoczyć Real, nasz "kucac" nie zauważył przez cały mecz ze Slavią, że są hektary pustej przestrzeni za obrońcami i mając takie petardy jak Dembele i Semedo nadal grał - ja do Ciebie, Ty do mnie, ech......
0
@IronSanHybrid Tak się kończy, jak wpuścisz bydło na salony, ech....
1
@Danny Gaucho Peter "kowadło w nodze" Lorimer i później Harry Kewell - genialny skrzydłowy, moi ulubieńcy w tamtych czasach.
0
Czego my chcemy szukać w poważnej piłce, skoro taki Grosik jest słabszy od Tello? O Góralskim nie wspomnę:-(
0
@Colon Jeśli Cię to zainteresuje, mogę Ci podrzucić jeszcze kilka perełek:-)
0
@Colon Jedna z perełek mojej skromnej płytoteki. Słyszałeś może album Svanfridur - What's Hidden There? Kawał świetnej muzy, którą odkryłem znowu po kilkunastu latach. Mając ponad 14000 pozycji czasem wpadnę znowu na coś fajnego:-)
0
@Janiama Pełna zgoda, sam w nich grywałem. Na suchą trawę rewelacyjne, w moich czasach rzadko która murawa była podlewana.
0
Piękna akcja Brazylii i potężny strzał ląduje na poprzeczce
0
karny dla Barcy B i mamy 3:3
0
Barca B z 2:0 do 2:3, lol
0
Las Palmas z 1;0 do 1;2 :-(
0
Las Palmas straciło bramkę i 1 : 1
1
@Commando Oglądam 2 mecze na raz - Barcę B i Las Palmas, Pedri chyba jeszcze z jet lagiem.
0
Las Palmas z Pedrim w składzie prowadzi 1:0
1
@Kapitan hawk Łezka w oku się kręci, to był mój ulubiony kierowca.
1
@puyol_presidend5 ...otóż nie przekroczyła i wcale się nie spinam, ale zaliczyli jednak jemu a nie strzelcowi.
0
Nie ma to jak dobić piłkę, która już przekroczyła linię bramkową, lol
1
Aż przecieram oczy ze zdumienia, że Polacy potrafią wymienić kilka, kilkanaście podań:-) Naprawdę bardzo ładnie to wygląda:-)
0
@RichardWinters Obecnie w taki nastrój potrafi wprowadzić chyba tylko Govt' Mule.
0
@draxidox Pana "szybkiego" na amerykańskie drogi, tutaj zostałby wyjaśniony na kilka lat pierdla i grube tysiące dolarów!
0
Jeszcze Paco w słupek i koniec.
0
J. Navas i 7 : 0
0
Pau Lopez mógłby właściwie grać w ataku, maltańczycy nawet nie potrafią przejść linii środkowej:-)