2

Aż się prosi zmiana zmęczonego Suareza za Ansu!

6

Skład mało ważny, liczy się to, czy będą chcieli wygrać, bo spacerkiem to wylądują w LE.

5

Dlaczego wciąż umieramy jak George Best? Czternasta rocznica śmierci Księcia Życia.

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25447959,dlaczego-wciaz-umieramy-jak-george-best-czternasta-rocznica.html#s=BoxOpMT

47

George Best:
„Ferguson zapytał mnie kiedyś jaki byłby wynik, gdyby mój Manchester zagrał z tym jego. Powiedziałem, że 1:0 dla nas. Ferguson zapytał, dlaczego tak niski. Odparłem, że czterech z nas już nie żyje, a reszta jest po sześćdziesiątce”.

0

Kolejne powtórki pokazują wyraźnie, że Benz strzelił ręką:-(

7

I cyk, Ramos z asystą:-)))

0

@LuisSalvano Nie wiem czy zadziała w Polsce, ja czasem korzystam z fuboTV, spróbuj:-)

19

Guardiola wiedział jak zaskoczyć Real, nasz "kucac" nie zauważył przez cały mecz ze Slavią, że są hektary pustej przestrzeni za obrońcami i mając takie petardy jak Dembele i Semedo nadal grał - ja do Ciebie, Ty do mnie, ech......

0

@IronSanHybrid Tak się kończy, jak wpuścisz bydło na salony, ech....

1

@Danny Gaucho Peter "kowadło w nodze" Lorimer i później Harry Kewell - genialny skrzydłowy, moi ulubieńcy w tamtych czasach.

0

Czego my chcemy szukać w poważnej piłce, skoro taki Grosik jest słabszy od Tello? O Góralskim nie wspomnę:-(

0

@Colon Jeśli Cię to zainteresuje, mogę Ci podrzucić jeszcze kilka perełek:-)

0

@Colon Jedna z perełek mojej skromnej płytoteki. Słyszałeś może album Svanfridur - What's Hidden There? Kawał świetnej muzy, którą odkryłem znowu po kilkunastu latach. Mając ponad 14000 pozycji czasem wpadnę znowu na coś fajnego:-)

0

@Janiama Pełna zgoda, sam w nich grywałem. Na suchą trawę rewelacyjne, w moich czasach rzadko która murawa była podlewana.

0

Piękna akcja Brazylii i potężny strzał ląduje na poprzeczce

0

karny dla Barcy B i mamy 3:3

0

Barca B z 2:0 do 2:3, lol

0

Las Palmas z 1;0 do 1;2 :-(

0

Las Palmas straciło bramkę i 1 : 1

1

@Commando Oglądam 2 mecze na raz - Barcę B i Las Palmas, Pedri chyba jeszcze z jet lagiem.

0

Las Palmas z Pedrim w składzie prowadzi 1:0

1

@Kapitan hawk Łezka w oku się kręci, to był mój ulubiony kierowca.

1

@puyol_presidend5 ...otóż nie przekroczyła i wcale się nie spinam, ale zaliczyli jednak jemu a nie strzelcowi.

0

Nie ma to jak dobić piłkę, która już przekroczyła linię bramkową, lol

1

Aż przecieram oczy ze zdumienia, że Polacy potrafią wymienić kilka, kilkanaście podań:-) Naprawdę bardzo ładnie to wygląda:-)

0

@RichardWinters Obecnie w taki nastrój potrafi wprowadzić chyba tylko Govt' Mule.

0

@draxidox Pana "szybkiego" na amerykańskie drogi, tutaj zostałby wyjaśniony na kilka lat pierdla i grube tysiące dolarów!

0

Jeszcze Paco w słupek i koniec.

0

J. Navas i 7 : 0

0

Pau Lopez mógłby właściwie grać w ataku, maltańczycy nawet nie potrafią przejść linii środkowej:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?