kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo Fati nie wyszedł z szatni. Wskaż mi 1 (jedno) dobre zagranie Fatiego
2
Miałem coś napisać...ale szkoda pewnego bana:-(
0
@DonMatteo901 Zaorał brunatnego gnoja...i bardzo dobrze. Taki Bosak i jemu podobni powinni posadzki na spacerniaku szlifować!
37
Daj sobie spokój Gaspar z ocenianiem, bo chyba inne mecze oglądamy.
1
Pisałem o tym wczoraj, wiosna może być bez pucharów, przykre...ale ?
5
@kilanosio Nikt tu nikomu nie płaci, ale skoro tego nie widzisz, to znaczy, że to było do Ciebie!
6
@MarioVeB! Pluć, to sobie możesz...jak ja zacząłem kibicować Barcy, to Ty nawet cycka jeszcze nie ssałeś.
1
@Yanek 2 tak zasłużone kluby, jak Real i Barca trafiły na trenerów - 1001 wrzutek i podaj do Messiego.
0
Komentarz usunięty
0
Skład łatwy do przewidzenia, trenejro postawi na "sprawdzoną" jedenastkę:
Marc
Roberto, Pique, Lenglet, Alba
Rakitić, Busi, De Jong, Vidal
Messi, Griz
lol
7
Kto zagra zamiast Arthura? Kto utrzyma się przy piłce tyle, co On?
Oj, "trener" stąpa po cienkiej linie, nie chce być złym prorokiem, ale chyba szykuje się wiosna bez pucharów. Chociaż z drugiej strony... dostałby kopa w 4 litery na pewno i to byłby jedyny plus tego sezonu.
0
@MessiUltras Jesteś jakimś nieogarniętym dzieciakiem? Prawdziwy kibic Barcelony wspiera swój zespół, a nie obraża konkurentów!
0
Komentarz usunięty
5
@BaRcA!FaN ...bo Kovac ma honor, a nasz "kucac"...
0
@pax ...statystyki były w nawiązaniu do pierdół, które wypisujesz dla swoich wielbicieli, do których - wybacz - ja się nie zaliczam. Co do podania, już Ci wyjaśniłem, jeśli tego nie widzisz, obejrzyj jeszcze 100 razy, jak będzie mało, to 200, przecież masz czas na to.
0
@pax A jaki można mieć na Ciebie argument oprócz tego, że statystyki kolego nie grają.
Podam Ci najprostszy przykład Twojego "ulubieńca" Semedo. Napisz mi jak to się stało, że w dwumeczu z Realem raz Semedo zrobił z Vinicjusa trampkarza, a w drugim meczu było odwrotnie?
1
@pax Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nigdy nawet nie kopnąłeś piłki, analityku od siedmiu boleści. Obejrzyj to jeszcze raz , może nawet kilka razy i zobaczysz, że to jednak było podanie do Semedo.
2
@pax Nawet podparcie się zdjęciami , z których nota bene nic nie wynika, nic Ci nie pomoże. To było podanie do Semedo.
1
@IronSanHybrid Zaciska poślady przed nadciągającą kupą:-)
0
@Peciak ...też to zauważyłem i dałem mu tak, jak to opisałeś.
1
Młodsi nie pamiętają, przypomnę więc. Przed przyjazdem Dynama Kijów też nikt nie spodziewał się, że przegramy, jednak Szewczenko i Rebrow zdemolowali Barcę na Camp Nou, tak że tego...
0
@speedslo ...tylko Messi genialnie, reszta słabiutko.
0
Podsumowując - Levante grało w piłkę nożną a my w rugby, gdzie przemieszczając się do przodu, trzeba podać do tyłu!
Temu parodyście ratują tylko wyniki przebłyski pojedynczych gwiazd, jak Messi i Marc.
3
Jedyny pozytyw może z tego wyjdzie, że zasadzą kopala w dupala temu niedojdzie!
3
Oglądamy, jak z kotów zrobić kocięta. Ten "trener" udowadnia, że można w 3 lata z klubu przed którym błagano o najniższy wymiar kary zrobić średniaków LaLiga
0
@prokofiew AdBlock i nioe mam nawet pół reklamy, która przesłaniałby tekst.
0
@cracker Wszystko rozpakuje, tylko trzeba za niego zapłacić. Nigdy nie miałem problemu.
0
@Volk Super...tylko kto zrzuci się na pensję "turlacza"?
1
Wybitny mecz Messiego, gdyby nie On... wynik mógłby być w plecy. Co będzie ze Slavią, jeśli Messi będzie miał słabszy dzień?
1
@Encore Przynajmniej 2 razy wsadzony na minę (Pique i Vidal), ale tak, trzeba mu obniżyć ocenę, lol