kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomo55 I co? Mając w ręku prokuraturę, służby i sądy nie oskarżyli nawet Tuska?
Wymień mi te afery i kto poszedł do ciupy.
Gdyby nie kasa z OFE, to piSSdecja nie miałaby co rozdawać, bo po tamtejszym kryzysie nie zostałby grosz w państwowej kasie.
Ci to dopiero złodzieje i łamacze konstytucji z tym "kabareciarzem" prezydentem i zaraz zlikwidują Ci Fundusze Emerytalne, następny geniusz, lol
0
@bolo93 dlaczego piszesz o Nim - złodziej? Ma coś udowodnione? Czy tylko wpisujesz się w pisowski bełkot?
Na podstawie Twojego wpisu mógłby puścić Cię z torbami, geniuszu, lol
1
@norbi77 ...niestety, lepszy sort uraczył nas takim kretynem:-(
0
@krzychu1526 Kretyn Tarczyński i zdolność honorowa???
0
@koksik2700 ..daj no adres swojego dilera, koksiku
0
26X będę musiał wstać przed czwartą rano, ech...uroki życia w Kalifornii:-)
0
@damianex10 W brydżu taki skrót oznacza - podpuścić, podpuścić i upier.....lić:-)
1
@Ramos9248 Widzę w głowie trociny, jak u idola w nicku:-)
0
@Death_voice ...aż by się chciało napisać p.....sz gościu, ech, geopolityka, koń by się uśmiał, lol
0
@snoopdegie Ja na to leję z góry na dół, zobaczymy, czy Ty będziesz schodził na ziemię za parę lat:-)
3
Preludium, czy w takiej Polsce chcecie żyć?
0
@NGTRX Gratulacje. Ja mieszkam już dawno poza krajem, ale Tobie życzę długich lat rządów pisu, aż do czasu jak znacjonalizują Twój majątek, lol
0
@AmigoBlancos ...a prawda jest taka, że oprócz bramek i trochę pressingu (ale tylko w 2 połówce) nie dał nic, kopiąc się po czo;e.
1
2 bramki, jedna po spalonym, druga po faulu:-(
1
@xJLx Można tą dyskusję podsumować starym powiedzeniem, które dotyczy 70% rolników -
"chama złap, chama duś, jak się zesra, to go puść"
5
Jak czytam wpisy tych siusimajtków, którzy już go sprzedają, to mi się niedobrze robi, kibice:-(
1
@Kapitan hawk ...a Ty do nory i nie wychylaj się!
0
@pax ...nie pochlebiaj sobie, lol
a tak na marginesie, to popołudnie:-)
0
@pax No i co "statystyku"? Zagrał całkiem spoko meczycho.
2
@pax Napisałeś coś kiedyś, żeby nie zahaczyć o Semedo?
0
Komentarz usunięty
1
@19cukier48 Oj nieładnie napisałeś. Skoro tak, to Tobie na twarz.
0
@Coutinho007 Jeszcze się zdziwisz widząc Semedo pod nowym trenerem, nie pod skrzydłami tego "taktyka równowagi" !!!
0
@sevs ...a po co on nam, drugi gargamel
3
@YoungMan Nie dziw się, wyborcy "jedynej słusznej partii" to ameby intelektualne!
0
@Rokita IPTV, wymiata
48
Kogoś nieźle pogrzało - Suarez taka sama ocena jak Arthur???
1
Odejdź już memejo, okaż trochę szacunku temu klubowi!
5
@Kuczek Najpierw wysyłasz go na trybuny a za chwilę w innym poście pytasz jak on gra ostatnio, lol...znawco:-)
3
@goldensun Skład składem, ciekaw jestem wytycznych trenera.