kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niezły wynik (grając w 10-ciu), na Valladolid wystarczyło, ale z prażanami będzie odwrotny wynik przy takim spacerze. Kiedy ten "kucac" dojrzy, że nie da się grać w dziesięciu? Suarez mimo bramki, to cień dawnego "Griza":-(
0
Jak ten Suarez irytuje!!! Czyżby grał jako ostatni stoper?
4
Espanyol prowadzi po pierwszej połowie z Levanta :-(
2
@PaulFCB Dobra robota:-)
1
@Buba13 Zlot kibiców Chelsea, jest też Teddy Sheringham
0
@Avada Kedavra To już jest cios poniżej pasa:-(
A co Ty sobą reprezentujesz pisząc takie posty, przedszkole internetu, pseudo kibicu?
7
Ja dałbym szansę Xaviemu, tylko on, oprócz J.K. czy J.G. mógłby wyegzekwować zaangażowanie Messiego w defensywę. Nastały takie czasy, że teraz gra się 11-tu na 11-tu, a nie że jeden zawodnik (Suarez, jako kolega Messiego również zaczyna odpuszczać) kiedy w jego zasięgu jest zawodnik z piłką, ma na to wyjechane, mając kontrakt za pół drużyny.
Czeka nas zmiana pokoleniowa, którą trzeba z głową przeprowadzić. Xavi z jego wizją futbolu mógłby być tym nowym Guardiolą.
4
@Phatro ...ależ gra nadal w Evertonie, samobója walnął w 94 minucie.
1
W Austin (Teksas) zlot gwiazd, Alan Shearer, Ashley Cole, Tim Howard.
1
Everton prowadził 2:1 i w końcówce - karny trochę z doopy i Digne samobója i wracają na tarczy.
3
Właśnie Lucas Digne strzelił bramkę dla Brighton:-)
0
Do redakcji:
Czy nie można tak zrobić, żeby wchodząc oceniać zawodników nie sugerować się ocenami wystawionymi wcześniej?
0
@ArdoFCB Co TY bredzisz? Gdyby się wtedy nie porozumieli, to byś dzisiaj q.... cyrylicą pisał!
0
@YeastMoss ...a wiesz z czego to wynika? Ano z tego, że trzeba mieć jeszcze siłę żeby to zrobić, a nie po 3-4 krokach przyspieszenia łapać powietrze w płuca.
4
Suarez i Busi na ławę, Vidal i Dembele in.
0
Co najbliższego meczu Kawhi i spółka królami L.A.
1
Pora przenieść się na derby mojego miasta.
0
Koguty pokonały nieopierzone jeszcze kurczaki, ale jeśli te drugie trochę okrzepną, będzie ciekawie.
0
Zapowiada się ciekawa końcówka, sędziowie nie rozpieszczają Pelikanów.
26
@PanPatrykk ...a ja powiem od siebie - całkowita zgoda z naszą Noblistką
0
@Kompletny ...a mnie wcale nie interesują faceci w takich sukniach, brr
2
@BigShaq
Już jeden błąd popełnił Floro, zatrudniając ponownie Zizou, z niecierpliwością czekam na zatrudnienie Mou:-)))
0
Takie moje Dzień Dobry ( jeśli ktoś nie obejrzy całości, nie odpowiem na pytania:
https://www.facebook.com/Sekielski/videos/916098392080742/UzpfSTEwMDAwMjA4MTUzNjY1ODoxMTM3NTA3Mjk2NDM4NjY2/
0
@Gomo55 I co? Mając w ręku prokuraturę, służby i sądy nie oskarżyli nawet Tuska?
Wymień mi te afery i kto poszedł do ciupy.
Gdyby nie kasa z OFE, to piSSdecja nie miałaby co rozdawać, bo po tamtejszym kryzysie nie zostałby grosz w państwowej kasie.
Ci to dopiero złodzieje i łamacze konstytucji z tym "kabareciarzem" prezydentem i zaraz zlikwidują Ci Fundusze Emerytalne, następny geniusz, lol
0
@bolo93 dlaczego piszesz o Nim - złodziej? Ma coś udowodnione? Czy tylko wpisujesz się w pisowski bełkot?
Na podstawie Twojego wpisu mógłby puścić Cię z torbami, geniuszu, lol
1
@norbi77 ...niestety, lepszy sort uraczył nas takim kretynem:-(
0
@krzychu1526 Kretyn Tarczyński i zdolność honorowa???
0
@koksik2700 ..daj no adres swojego dilera, koksiku
0
26X będę musiał wstać przed czwartą rano, ech...uroki życia w Kalifornii:-)
0
@damianex10 W brydżu taki skrót oznacza - podpuścić, podpuścić i upier.....lić:-)