3

Niezły wynik (grając w 10-ciu), na Valladolid wystarczyło, ale z prażanami będzie odwrotny wynik przy takim spacerze. Kiedy ten "kucac" dojrzy, że nie da się grać w dziesięciu? Suarez mimo bramki, to cień dawnego "Griza":-(

0

Jak ten Suarez irytuje!!! Czyżby grał jako ostatni stoper?

4

Espanyol prowadzi po pierwszej połowie z Levanta :-(

2

@PaulFCB Dobra robota:-)

1

@Buba13 Zlot kibiców Chelsea, jest też Teddy Sheringham

0

@Avada Kedavra To już jest cios poniżej pasa:-(
A co Ty sobą reprezentujesz pisząc takie posty, przedszkole internetu, pseudo kibicu?

7

Ja dałbym szansę Xaviemu, tylko on, oprócz J.K. czy J.G. mógłby wyegzekwować zaangażowanie Messiego w defensywę. Nastały takie czasy, że teraz gra się 11-tu na 11-tu, a nie że jeden zawodnik (Suarez, jako kolega Messiego również zaczyna odpuszczać) kiedy w jego zasięgu jest zawodnik z piłką, ma na to wyjechane, mając kontrakt za pół drużyny.
Czeka nas zmiana pokoleniowa, którą trzeba z głową przeprowadzić. Xavi z jego wizją futbolu mógłby być tym nowym Guardiolą.

4

@Phatro ...ależ gra nadal w Evertonie, samobója walnął w 94 minucie.

1

W Austin (Teksas) zlot gwiazd, Alan Shearer, Ashley Cole, Tim Howard.

1

Everton prowadził 2:1 i w końcówce - karny trochę z doopy i Digne samobója i wracają na tarczy.

3

Właśnie Lucas Digne strzelił bramkę dla Brighton:-)

0

Do redakcji:
Czy nie można tak zrobić, żeby wchodząc oceniać zawodników nie sugerować się ocenami wystawionymi wcześniej?

0

@ArdoFCB Co TY bredzisz? Gdyby się wtedy nie porozumieli, to byś dzisiaj q.... cyrylicą pisał!

0

@YeastMoss ...a wiesz z czego to wynika? Ano z tego, że trzeba mieć jeszcze siłę żeby to zrobić, a nie po 3-4 krokach przyspieszenia łapać powietrze w płuca.

4

Suarez i Busi na ławę, Vidal i Dembele in.

0

Co najbliższego meczu Kawhi i spółka królami L.A.

1

Pora przenieść się na derby mojego miasta.

0

Koguty pokonały nieopierzone jeszcze kurczaki, ale jeśli te drugie trochę okrzepną, będzie ciekawie.

0

Zapowiada się ciekawa końcówka, sędziowie nie rozpieszczają Pelikanów.

26

@PanPatrykk ...a ja powiem od siebie - całkowita zgoda z naszą Noblistką

0

@Kompletny ...a mnie wcale nie interesują faceci w takich sukniach, brr

2

@BigShaq
Już jeden błąd popełnił Floro, zatrudniając ponownie Zizou, z niecierpliwością czekam na zatrudnienie Mou:-)))

0

Takie moje Dzień Dobry ( jeśli ktoś nie obejrzy całości, nie odpowiem na pytania:
https://www.facebook.com/Sekielski/videos/916098392080742/UzpfSTEwMDAwMjA4MTUzNjY1ODoxMTM3NTA3Mjk2NDM4NjY2/

0

@Gomo55 I co? Mając w ręku prokuraturę, służby i sądy nie oskarżyli nawet Tuska?
Wymień mi te afery i kto poszedł do ciupy.
Gdyby nie kasa z OFE, to piSSdecja nie miałaby co rozdawać, bo po tamtejszym kryzysie nie zostałby grosz w państwowej kasie.
Ci to dopiero złodzieje i łamacze konstytucji z tym "kabareciarzem" prezydentem i zaraz zlikwidują Ci Fundusze Emerytalne, następny geniusz, lol

0

@bolo93 dlaczego piszesz o Nim - złodziej? Ma coś udowodnione? Czy tylko wpisujesz się w pisowski bełkot?
Na podstawie Twojego wpisu mógłby puścić Cię z torbami, geniuszu, lol

1

@norbi77 ...niestety, lepszy sort uraczył nas takim kretynem:-(

0

@krzychu1526 Kretyn Tarczyński i zdolność honorowa???

0

@koksik2700 ..daj no adres swojego dilera, koksiku

0

26X będę musiał wstać przed czwartą rano, ech...uroki życia w Kalifornii:-)

0

@damianex10 W brydżu taki skrót oznacza - podpuścić, podpuścić i upier.....lić:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?