2

@SzahMatt Dla Ciebie lepszym rozwiązaniem byłoby sięgnięcie po słownik, niż wypisywanie bzdur.

0

@DaPi Nie mam problemu z tym. Chcę zajarać, jadę do sklepu i co dusza zapragnie:-)

0

@Janiama Grałeś, to wiesz, że odpowiednio ustawiony byłby postrachem obrońców. Na takiego "strusia pędziwiatra" musi ustawiać się 2 obrońców i już mamy przestrzenie, ale E.V. nakłada na niego zbyt dużo zadań defensywnych i Demb operuje bliżej bramki niż środka boiska.

0

@Janiama Już dawno napisałem, że jak poukłada mu się w "dyni", to ZŁota Piłka jego.

59

Jak tak dalej pójdzie, to Atleti strzelając 40 bramek pójdzie na mistrza:-)

0

@selbi Zdecydowane NIE, może jest tylko ciut lepszy od tego "pragmatyka".

0

@Flyingbetoniarka Silisz się na wtrącanie obcych słów a polskich nie znasz - "zdaża", wrr

4

Jaki z niego "artysta" widać po grze De Jonga (odebrał nagrodę dla najlepszego pomocnika CL), kolejny z którego zrobi przeciętniaka.

0

Grupa H najciekawsza, konia z rzędem temu, kto wytypuje awansującą dwójkę. Tam każdy ma szansę.

1

@Ralfaugu ...właśnie, a powinien fizycznie.

0

@Conthino1993 Bredzisz, taki klub jak FC Barcelona będzie zważał na to, czy pismaki mają o czym pisać, śmiechłem:-)

0

Ktoś się orientuje jak to jest z tym transferem Neya do PSG? Wykupił się z Barcy za pieniądze szejków, które niby dostał za bycie twarzą MŚ w Katarze. Czy PSG nie będzie miało teraz problemu, jak to zaksięgowano, ktoś, coś?

29

Nurtuje mnie pytanie, czy przez 2 lata obecności E.V. piłkarze grali na przekór jego wytycznych i taktyki, czy cegła wczoraj spadła mu na głowę i nagle zobaczył, że ma piłkarzy pod inną taktykę?

3

Roberto i Grizzy najlepsi, De Jong coś słabawo.

0

@deyna2018 Zrezygnuj z tego i weź Planeta.pl
Ja tak zrobiłem i moje oko cieszy teraz niezliczona ilość kanałów i biblioteka z filmami:-)

0

Czytamy że szatnia chce tego, czy tamtego. Nie wydaje się Wam, że po tym sezonie trzeba wszystkie siły rzucić i ściągnąć Kloppa żeby wziął za doopę to towarzystwo wzajemnej adoracji i zagonił do roboty?

0

@Janiama Ja to doskonale pamiętam, gracja z jaką się poruszał to była uczta dla widza, zresztą Argentyńczycy to mają, vide Veron.

1

@Janiama Jak dla mnie Ardiles jest poziom wyżej od pozostałych. Kto pamięta jego maestrię, to się ze mną zgodzi.

1

@bananbarca Nie przyszło Ci do głowy, że pół sezonu zap..... na akumulatorach Kloppa?

2

@exerous West Coast się kłania, ja mam 9 godz różnicy:-)

0

@SeeleyBooth ...a tzw. "głowa państwa" nie widzi problemu, echhhh:-(

3

"Po piątkowej porażce z Athletikiem Ernesto Valverde dał swoim piłkarzom dwa dni wolnego."
Mógł zaszaleć i dać im tydzień, po co mają się przemęczać, a najlepiej lecieć na Antypody żeby sparing jakiś zagrać, kasa się przyda :-(((

2

@AxelF W punkt i ten niedojda trenerski nie skorzysta z tego bo nie potrafi!

0

@pax Dawno Ciebie tutaj nie widziałem, ale wchodząc w tego posta byłem pewny, że się tutaj udzielasz. Siadłeś na tego Nelsona jak wrzód na dupę, statystyku od siedmiu boleści:-(

0

Komentarz usunięty

0

@AlvaroHanso Myślisz, że wyciągnie wnioski? OK, będziemy wymieniać się opiniami w czasie sezonu, do tego czasu możesz poczytać moje opinie o tym "trenerze", pozdrawiam:-)

0

@AlvaroHanso ...to trwaj dalej w błogim przeświadczeniu o naszym niezwykłym trenejro, ja dałem mu czas do lutego zeszłego roku i już wtedy uważałem, że to jest totalna pomyłka, cóż...zarząd z Barto na czele wie lepiej:-(. Może napisz coś o stylu E.V., bo podobno grając bardziej zwartą linią z tyłu mieliśmy tracić mniej bramek i co?, ano leją nam, jak w kaczą dupę, nawet na Camp Nou:-(

0

@AlvaroHanso ...oj, nie wiesz? Bardzo mi przykro, że nie kumasz:-(

1

Będzie miał chłopina wytłumaczenie, dlaczego po pierwszym półfinale LM wygranym 4:0 w rewanżu poległ 5 do ucha:-(

0

@AlvaroHanso ...o kilka minut do trypletu, hahaha, z tym "trenerem"? śmieszne, mając takich zawodników nie potrafi chłopina zdominować światowej piłki:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?