kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dominację przerwał "sędzia" nie uznając nam gola z AM:-(
1
Robisz świetną robotę dla fanów Barcy, szacun:-)))
16
Chyba Ciebie, skoro nie dotarło:-(
0
Przez pomyłkę chyba zamienił datę, bo 16 czy17 gramy z Levante?
0
Dzięki serdeczne:-)
0
Byłem i nie znalazłem:-(
1
Kalendarz na styczeń już był?
Szukałem, ale nie znalazłem:-(
1
Zgadzam się z Tobą. Tak naprawdę, to nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Po niezłym poprzednim presezonie został skreślony przez naszego "trenera", który postawił na A. Gomesa ( co z tego wyszło, wszyscy wiemy) a Sampera wysłano na wypożyczenie. Ja myślę, że to naprawdę bardzo dobry zawodnik i jeśli otrzymałby szansę u nas, to odpłaciły się wspaniałą grą, cóż... zobaczymy co z tego wyjdzie.
1
Uciekłem z Chicago właśnie z powodu zimna na Florydę, a w czasie kryzysu zamieniłem płaskie tereny florydzkie na West Coast i tak już zeszło 10 lat:-)
0
...żebyś wiedział, nie miałem długich spodni na sobie od 3 lat:-)
4 lata temu tak, bo poranki były w okolicach zera.
0
...ja widzę tylko ośnieżone szczyty, niżej grzeje do 75*F:-)
0
Niezła opcja, ale może zaczekajmy rok, może dwa na Piątka? Jeśli chłopak nadal będzie się rozwijał byłoby fajnie popatrzeć na Polaka w naszych barwach:-)
6
Mam jedno życzenie, powiedz już pass, chłopie i daj nam oglądać Barcę rozgniatającą przeciwników jak walec.
0
poprawiasz kogoś, a sam..."piszę". lol
0
Nelsonowi już chyba duszno od Twoich wypocin kolego:-)
2
Nie sprowadzałbym nikogo, to tylko miesiąc przerwy i... od czego mamy rezerwy? Może któryś z młodych odpali? W letnim okienku 2 Holendrów, ale trzeba pozbyć się kilku zawodników za każdą cenę, nawet kosztem straty kilku milionów.
1
Gra wygląda tak, jakby ciocia Krysia skrzyknęła chłopaków z naszej ekstraklapy i powiedziała - grajcie. Któryś spytał; trenerze a taktyka, a EV odpowiada; jakoś to będzie, żal...:-(
0
Paco dostał prawdziwą szansę i pakuje bramy dla B.D, a nasz "trener" go skreślił kosztem Munira:-(
1
Z dwojga złego, lepiej że gra na konsoli niż na kieliszkach:-)
41
Jemu potrzebna jest opieka psychologa alba kobieta z silną "ręką". Przecież on jest uzależniony od gier komputerowych, żyje w innym świecie - w wirtualnym i dopóki tego nie pojmie, nie wyjdzie z tego, szkoda.
0
Zastanawia mnie po kiego grzyba zabiera Ter Stegena, borykającego się podobno z jakąś dolegliwością?
0
Przestań pisać dyrdymały, jeśli dla Ciebie argumentami są suche statystyki, to gratuluję:-)
0
STATYSTYKI nie grają kolego, co tylko potwierdza moją opinię o Tobie. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale dyskusja z Tobą, to jak kopanie się z koniem, a mnie się już nie chce.
4
Skoro Ty napisałeś (podpierając się statystykami), że on zagrał bardzo słabo, to ja odpisałem do Ciebie ( a grałem w piłkę ładnych kilka lat), że nie masz pojęcia o grze, co tu jeszcze dodawać?
3
Wszystkie groźne akcje szły prawą stroną, ale Ty patrzysz tylko na statystyki. Wniosek - nie masz pojęcia o grze w piłkę nożną:-(
9
Najsłabszy na boisku - Messi, mimo tego, że zagrał ciacho do Aleni. Kompletnie nic mu dzisiaj nie wychodziło, strata za stratą i spacer przez cały mecz, kapitan:-(
35
Mam już dość Twojego hejtu na Semedo, czym dzisiaj Ci zawinił? Moim zdaniem zagrał spoko meczycho.
1
Kto by pomyślał przed sezonem, że tak szybko zatęsknimy za Arthurem w pomocy?
Niech nam się chłopak rozwija, żeby jeszcze ściągnął okulary krótkowidza posyłając ciasteczka za linię obrony do Dembele, będę szczęśliwy:-)
0
Czy tylko mnie się wydaje, że tracimy tyle bramek bo Busi i Rakieta szukają formy, a może zajechani?
0
Mamy już sprawnych inaczej, to może i nasz trener to "geniusz inaczej" lol