2

Dominację przerwał "sędzia" nie uznając nam gola z AM:-(

1

Robisz świetną robotę dla fanów Barcy, szacun:-)))

16

Chyba Ciebie, skoro nie dotarło:-(

0

Przez pomyłkę chyba zamienił datę, bo 16 czy17 gramy z Levante?

0

Dzięki serdeczne:-)

0

Byłem i nie znalazłem:-(

1

Kalendarz na styczeń już był?
Szukałem, ale nie znalazłem:-(

1

Zgadzam się z Tobą. Tak naprawdę, to nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Po niezłym poprzednim presezonie został skreślony przez naszego "trenera", który postawił na A. Gomesa ( co z tego wyszło, wszyscy wiemy) a Sampera wysłano na wypożyczenie. Ja myślę, że to naprawdę bardzo dobry zawodnik i jeśli otrzymałby szansę u nas, to odpłaciły się wspaniałą grą, cóż... zobaczymy co z tego wyjdzie.

1

Uciekłem z Chicago właśnie z powodu zimna na Florydę, a w czasie kryzysu zamieniłem płaskie tereny florydzkie na West Coast i tak już zeszło 10 lat:-)

0

...żebyś wiedział, nie miałem długich spodni na sobie od 3 lat:-)
4 lata temu tak, bo poranki były w okolicach zera.

0

...ja widzę tylko ośnieżone szczyty, niżej grzeje do 75*F:-)

0

Niezła opcja, ale może zaczekajmy rok, może dwa na Piątka? Jeśli chłopak nadal będzie się rozwijał byłoby fajnie popatrzeć na Polaka w naszych barwach:-)

6

Mam jedno życzenie, powiedz już pass, chłopie i daj nam oglądać Barcę rozgniatającą przeciwników jak walec.

0

poprawiasz kogoś, a sam..."piszę". lol

0

Nelsonowi już chyba duszno od Twoich wypocin kolego:-)

2

Nie sprowadzałbym nikogo, to tylko miesiąc przerwy i... od czego mamy rezerwy? Może któryś z młodych odpali? W letnim okienku 2 Holendrów, ale trzeba pozbyć się kilku zawodników za każdą cenę, nawet kosztem straty kilku milionów.

1

Gra wygląda tak, jakby ciocia Krysia skrzyknęła chłopaków z naszej ekstraklapy i powiedziała - grajcie. Któryś spytał; trenerze a taktyka, a EV odpowiada; jakoś to będzie, żal...:-(

0

Paco dostał prawdziwą szansę i pakuje bramy dla B.D, a nasz "trener" go skreślił kosztem Munira:-(

1

Z dwojga złego, lepiej że gra na konsoli niż na kieliszkach:-)

41

Jemu potrzebna jest opieka psychologa alba kobieta z silną "ręką". Przecież on jest uzależniony od gier komputerowych, żyje w innym świecie - w wirtualnym i dopóki tego nie pojmie, nie wyjdzie z tego, szkoda.

0

Zastanawia mnie po kiego grzyba zabiera Ter Stegena, borykającego się podobno z jakąś dolegliwością?

0

Przestań pisać dyrdymały, jeśli dla Ciebie argumentami są suche statystyki, to gratuluję:-)

0

STATYSTYKI nie grają kolego, co tylko potwierdza moją opinię o Tobie. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale dyskusja z Tobą, to jak kopanie się z koniem, a mnie się już nie chce.

4

Skoro Ty napisałeś (podpierając się statystykami), że on zagrał bardzo słabo, to ja odpisałem do Ciebie ( a grałem w piłkę ładnych kilka lat), że nie masz pojęcia o grze, co tu jeszcze dodawać?

3

Wszystkie groźne akcje szły prawą stroną, ale Ty patrzysz tylko na statystyki. Wniosek - nie masz pojęcia o grze w piłkę nożną:-(

9

Najsłabszy na boisku - Messi, mimo tego, że zagrał ciacho do Aleni. Kompletnie nic mu dzisiaj nie wychodziło, strata za stratą i spacer przez cały mecz, kapitan:-(

35

Mam już dość Twojego hejtu na Semedo, czym dzisiaj Ci zawinił? Moim zdaniem zagrał spoko meczycho.

1

Kto by pomyślał przed sezonem, że tak szybko zatęsknimy za Arthurem w pomocy?
Niech nam się chłopak rozwija, żeby jeszcze ściągnął okulary krótkowidza posyłając ciasteczka za linię obrony do Dembele, będę szczęśliwy:-)

0

Czy tylko mnie się wydaje, że tracimy tyle bramek bo Busi i Rakieta szukają formy, a może zajechani?

0

Mamy już sprawnych inaczej, to może i nasz trener to "geniusz inaczej" lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?