kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak patrzę na kalendarz Kamixa i nasuwa się myśl - maj miesiącem hańby dla FCB.
Bartuś tak ufa swojemu trenerowi, że podpisał z nim umowę jeszcze na przyszły sezon, chyba po to, żeby przyszły rok był cały do bani:-(
2
No to fajnie - "elyta" znająca angielski jak ja chiński będzie decydowała o przyszłości Europy. Obserwuję to z daleka i mi to wisi, ale chyba niedługo nie będziecie europejczykami, tylko dum(r)nymi Polakami pod ruskim butem:-(
0
@Mario96w Wróciłem po banie, który mi zafundowałeś i doczytałem dyskusję do końca. Chciałem Ci powiedzieć, że miałem całkowitą rację i przyjmę za to jeszcze jednego bana kolego.
Najprostszym argumentem żeby zbić Twoje wypociny może być pytanie - czy uważasz, że można w obecnym czasie dostać coś za darmo?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Za to co zrobił z naszą drużyną - zwolnić natychmiast i w ramach premii zasadzić potężnego kopa w dupala!
0
Komentarz usunięty
1
Liga nasza, a gdyby tak Ernesto wystawił samych wychowanków w którymś z meczów?
Pena
Roberto, Pique, Cuenca, Miranda
Puig, Busi, Alena
Messi, Ruiz, Alba
ciekaw jestem postawy młodzieży przy starych wygach:-)
0
Obyś był dobrym prorokiem:-)
1
Gówniarzem nie jestem, ale brzydził bym się gdyby mi ktoś cyknął fotę z tym łamaczem Konstytucji, tfu
9
Dziwi mnie dlaczego Lahoz nie potrafi tak gwizdać w La Lidze? Dzisiaj prowadził mecz koncertowo.
0
Zgoda, chodziło mi zwłaszcza o tą opuszczoną głowę:-( Pamiętasz finały z Utah Jazz, w Salt Lake City Jordan grał z gorączką, słaniał się na nogach ale ciągnął zespół:-)
0
Gdyby nie jego akcja rozrywająca obronę gości, ciężko byłoby im wcisnąć.
1
Gdyby Dembele nie rozerwał obrony, możliwe że skończyło by się remisem.
0
mogę rówież przyjąć, że jesteś D i kilka liter - samo wyjdzie gówmo z nory!
0
nic mi to nie mówi, chyba perd lisz:_(
4
Jakie to szczęście, że odpalił Lenglet! Przy Umtitim wygląda jak profesor:-)
1
Populiści, którzy kupują głosy wyborców za ich (tychże wyborców) własne pieniądze? Wygrają wybory, napchają kieszenie a wyborcy? - kij im w bary, będą spłacać te kredyty przez pokolenia:-(
3
Lepszego kretynizmu dawno nie słyszałem! Dorośniesz, to Twoje dzieci, wnuki i prawnuki naplują na Ciebie za los, który im zgotowali podobni idioci:-(
7
1. Facet, czy Ty zakończyłeś edukację na poziomie podstawówki?
2. Tego, co nabazgrałeś nie idzie ogarnąć, bzdury totalne:-(
0
Dopowiedz sobie ile mielibyśmy LM, gdyby Messi miał charakter Jordana:-)
0
...i zagra w jednej drużynie z idolem z dzieciństwa:-)
25
Lille przejechało się po petrodolarach, jak po burej suce:-)))
17
Ma to coś, czego nie widzę u Aleni. Może Alenia do Ajaksu na wypożyczenie, a Puig dołączy do pierwszej drużyny walcząc o I-szy skład?
1
Ważne żeby zagrali z zębem udowadniając, że nie z przypadku noszą barwy Barcy, wynik mniej ważny:-)
0
Obejrzałem sobie przed chwilką półfinał LM z 2011 roku w Madrycie. Pep nie bał się wpuścić zawodnika Juvenilu, pamiętacie kogo?
Czekam na R. Puiga w wyjściówce, niech się chłopak ogrywa:-)
1
On tak samo marnował, jak Ty się tutaj marnujesz, "pisarzu" za dychę:-(
0
Atleti strzela na 0:3 - Morata
1
No "cusz", sięgnij po słownik kr......
1
InPixio, możesz spróbować, wiele tańszy od Photoshopa
12
Oby Barca, reszta mi "lotto":-)