kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ja piszę dyrdymały, to Ty pierdzielisz trzy po trzy, chwytliwy dał linka do sytuacji, a Ty swoje, skończ już bo się ośmieszasz:-(
2
No, teraz to już bajdurzysz, miał przewagę? Może okulista pomoże?
Chwytliwy pokazał w kolorze, a Ty nadal nie widzisz?
0
Gościu, Ty masz coś z czajnikiem, czy tylko udajesz?
0
Może ławka i reset pomoże Cou?
1
Nie obawiajcie się tak tego Viniego, wyszedł młokosowi jeden mecz a tu spazmy jakieś. Jeśli Dembele zagra na prawym skrzydle, to Vini będzie miał więcej zadań defensywnych i nie będą tak hasać po swojej lewej.
0
Dla mnie out:-(
Lubiłem tego zawodnika, ale latka robiż swoje:-(
0
Valverde OUT!!!
0
jestem, skoro uważasz, że występ Suareza Cię zachwycił, gratuluję dobrego humoru:-(
Valverde OUT!!!
0
Wykopać tego "trenera". Z taką kadrą, to ciocia Zuzia zrobi takie same wyniki!
0
Grał z Realem w zeszłym roku i jak dziecko we mgle, jak i TY.
4
Nie chcę mu nic ujmować, ale nie gra w Hiszpanii ani w Anglii, tylko w ogórkowej Francji.
0
Nie zniżaj się kolego do poziomu notatnika śmietankowych:-(
0
Przykład pierwszy z brzegu - a co pokazywał Busi, że ze słabo spisującej się drużyny B, wszedł do pierwszej drużyny?
1
Dla mnie wykopać tego pseudo-trenera to mus, a nie przedłużać z nim umowę. Gość mając taką kadrę (najlepszą od lat) jest hamulcowym tych graczy. Rotacje robione bez głowy, zamiast wymieniać najwyżej po 2 elementy co mecz, to robi to z połową składu. Cieszyłem się kiedy do nas przyszedł, pomyślałem - wprowadzi kilku wychowanków do drużyny, och naiwność. W poprzednim sezonie zapatrzył się w geniusz portugalczyka, efekty było widać, zamiast już wtedy szukać Puiga i stawiać na niego, dając mu po kilka, kilkanaście minut. Mógłbym tak długo pisać zwracając uwagę na jego brak warsztatu. To co było dobre na Athletic, niekoniecznie musi się sprawdzać u nas.
2
Nie spuszczaj się tak, Sevilla jest bez formy od kilku meczy i ograć ją mogłoby sporo drużyn z LL. Ta imitacja trenera nie potrafiła nawet drużyny ustawić.
2
Z taką kadrą to nawet "ciocia krysia" będzie miała podobne wyniki. Ten człowiek musi odejść!!!
0
Trafiłaś w punkt Julia. Długo broniłem tego pana, ale ile można. Przecież mając taką kadrę to trener z jajami zrobiłby potworną maszynę do wygrywania, a E.V. zrobił z tego drużynę grającą toporną piłkę i tylko indywidualności ratują dupsko tego "trenera".
Może niektórzy przejrzą na oczy po tym trójmeczu. Wyobraźmy sobie 3 razy w plecy, Real poczuje krew i zostaniemy z 2 lub trzecim miejscem w LL, zespół się rozsypie i jeszcze z Lyonem odpadniemy and?... zostajemy z tym trenejro na następny sezon, albo znów płacimy krocie za rozwiązanie kontraktu.
0
poszukaj strony planeta.pl
tam za niewielką opłatą (3 dni masz chyba free) masz mnóstwo polskich (i nie tylko) programów i bibliotekę z filmami
14
My będziemy musieli cierpieć jeszcze dodatkowo rok z tym "trenerem". Czy ten zarząd jest ślepy???
0
Może wystrzeli i posadzi na ławkę Gryzonia. Śmieję się, to nie przy tym mękole przy linii, ech...?
0
Sevilla w 10-kę po czerwonej dla Banegi doprowadza do remisu 2:2!!!!
0
Eibar przejechało się po Sevilli, jeszcze kilka minut, prowadzą 2:0 :-)
1
Ale Eibar siadł na Sevillę od pierwszych minut i mamy 1:0 dla Eibaru:-)
0
"W ostatnim kwadransie gra się trochę wyrównała. Conquense częściej przejmowało piłkę w środku pola i próbowało szybkich akcji. W 42. minucie gościom udało się sfinalizować jeden z kontrataków. Pablo Aguilera bez trudu przyjął dokładnie zagraną piłkę, a następnie umieścił ją w siatce precyzyjnym uderzeniem."
...nie ma tylko słowem o tym, że piłkę podarował im Oriol. Ot, rzetelne dziennikarstwo.
0
...i już jest 1-2:-( ..........
0
...ależ asysta 2 stopnia Oriola... i mamy remis:-(((
0
Nie przypominasz sobie ile razy zagrał na pozycji Iniesty? i mnie chcesz odsyłać do meczy z zeszłego sezonu??? p...sz gościu:-(
4
Pisanie bzdur o tym, że z Cou tracimy na defensywie już mnie śmieszy. Niech każdy sobie przypomni w jakiej formie byli obrońcy i defensywni pomocnicy na początku sezonu. Stąd utarło się, że z nim w składzie tracimy na defensywie, jakoś w drugiej połowie poprzedniego sezonu Cou robił, co chciał grając w pomocy.
0
Ile Ty masz latek chłopcze? Trochę szacunku dla rywala! ...albo wio na notatnik i tam obrzucajcie się inwektywami, żałosne.
0
Czy mógłbyś mi wytłumaczyć sens pisania takiego komentarza? Co on ma wspólnego z tytułem, pod którym go napisałeś?