kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@olejtm ...jeśli na trzeźwo, to tak...
1
@Mathew86 Pełna zgoda, właśnie wtedy wchodził Rafa na wyższy poziom i ten rzeźnik...ech
1
@DanielVeB Głupie pytanie, przecież to Feliks Magath:-)
1
Czy Polsat musi się tak szmacić zapraszając tego kretyna "obatela" do swojego studia, czy może czują koninkturę?
4
Alenia szukaj sobie klubu, bo przy tym "trenerze" nie powąchasz murawy. Trener z prawdziwego zdarzenia ma 18-20 zawodników w gazie mądrze nimi rotując, a ten nasz "kucac"?
14
@Wawrzyszewski pisiory rzucają ludziom ochłap w postaci sporu o LGBT żeby przykryć braki w kasie na kolejne "plusy", ech, co za kraj, niedługo wyborcy pisu sami rzucą im się do gardeł, ruina finansów publicznych bliziutko:-(
0
@kamapl85 Dzieciaku to możesz sobie powiedzieć do swojego odbicia w lustrze. Jak ja pasjonowałem się grą Barcy, Ciebie nawet w planach jeszcze nie było, a Twój szanowny tatuś jeszcze nie używał żyletki!
9
Zgadzam się z większością postów poniżej, dość tych podwyżek!
Co do LM, panie Messi - żeby ją zdobyć, to trzeba zap....lać, pomóc drużynie w ciężkich chwilach a nie zwieszać głowę!
1
@MarioVeB! bez wyzwisk? proszę masz - E.Valverde nadaje się do kiszenia kapusty, a nie na trenera FCB - i teraz mnie zgłoś.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
38
Zadajmy sobie pytanie, który z ofensywnych zawodników "odpali" przy skostniałej taktyce tego "trenera"? Nie prościej pozbyć się jego?
2
Komentarz usunięty
0
@MaziFCB co to jest "sondze"???
1
@Odesseiron Tępa dzida (ach ten uśmiech sztucznych zębów) narobiła syfu i uciekła "dorobić" sobie w Brukseli, ech.....poczekacie parę lat w tej Wolsce i nawet nie będzie was stać na bilet żeby stamtąd spier....ć:-(
0
@sevs Ostatnie zdanie - trafiłeś w punt!
2
Wszystko to można wsadzić między bajki, dopóki naszym trenerem będzie ten łazęga ze swoją myślą trenerską, która zatrzymała się w końcu lat 90-tych:-(((
4
Nic się u nas nie zmieni, dopóki będziemy trzymać tego kmiota kucającego przy linii bocznej, tak jakby napierającą kupę powstrzymywał, ćwok:-(
0
@Mazi Jaka obrona??? Wpier.... od Betisu i Live?
41
Ręce precz od Dembusia, przyszłego zdobywcy ZP (jeśli poukłada mu się w dyńce) :-)
0
Mistrzostwo świata - ściągnąć 30-to latka na rezerwę za 30 baniek, żeby po roku na ławie sprzedać za piątala???
0
@MesQueUnClub_87 U mnie przez okrągły rok komara ze świecą szukać:-)
4
@Janiama Świetna robota Maciek, czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki:-)
0
@Wajper Rozbiłbym bank żeby sprowadzić Kloppa do nas, przy nim nawet Messi ruszyłby dupsko w defensywie.
0
Tak patrzę na kalendarz Kamixa i nasuwa się myśl - maj miesiącem hańby dla FCB.
Bartuś tak ufa swojemu trenerowi, że podpisał z nim umowę jeszcze na przyszły sezon, chyba po to, żeby przyszły rok był cały do bani:-(
2
No to fajnie - "elyta" znająca angielski jak ja chiński będzie decydowała o przyszłości Europy. Obserwuję to z daleka i mi to wisi, ale chyba niedługo nie będziecie europejczykami, tylko dum(r)nymi Polakami pod ruskim butem:-(
0
@Mario96w Wróciłem po banie, który mi zafundowałeś i doczytałem dyskusję do końca. Chciałem Ci powiedzieć, że miałem całkowitą rację i przyjmę za to jeszcze jednego bana kolego.
Najprostszym argumentem żeby zbić Twoje wypociny może być pytanie - czy uważasz, że można w obecnym czasie dostać coś za darmo?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Za to co zrobił z naszą drużyną - zwolnić natychmiast i w ramach premii zasadzić potężnego kopa w dupala!
0
Komentarz usunięty
1
Liga nasza, a gdyby tak Ernesto wystawił samych wychowanków w którymś z meczów?
Pena
Roberto, Pique, Cuenca, Miranda
Puig, Busi, Alena
Messi, Ruiz, Alba
ciekaw jestem postawy młodzieży przy starych wygach:-)