17

Wszyscy tutaj spinają się o numer na koszulce, to był jedyny dostępny w tym momencie po wypożyczeniu Denisa.
W lato uważam, że 6-ka jak najbardziej należy się kopii Xaviego, czyli Arthurowi:-)

10

Czyżby pax zmienił login?:-)

0

Narób kupę na to, weź sobie na 3 dni za free planeta.pl, tam masz i Canal+ i Eleven:-)
Spodoba się, to wykupisz, taniocha, jak za tyle kanałów:-)

0

Ja mieszkam na emigracji, więc mi to zwisa, za to Tobie życzę wszystkiego dobrego, jak wygra wybory ta sq...wiała "dojna" zmiana. Zobaczysz do jakiej nędzy i oby nie... wojny, doprowadzą ci kretyni.

1

Piękny masz avatar, to Twoje zabawki? To się nimi zajmij i nie wypisuj bzdur!

0

Porównujesz w miarę obiektywny tvn24 do tego szamba, gratuluję, lol

5

Dyżurny się odezwał, lol

0

...a czego ty się spodziewasz po gościu, który po nocach klika z "leśnymi ruchadełkami"? :-)))

0

Jak ta Girona zdołała strzelić Realowi 2 bramki, to niepojęte. Real grający z pełnym zaangażowaniem z taką cieniutką Gironą, gdzie taka Legia pyknęłaby im dzisiaj manitę i tylko 4:2

0

Jak szaleć, to szaleć - dałbym jeszcze Albie odpocząć, niech Sergi pobiega po lewej stronie:-)

0

Napisał chłopak co myśli o Pucharze Króla, a Ty go od pajaców? Kibic Barcy do kibica Barcy??? Na Twoim miejscu napisałbym przeprosiny.

0

Może to żarcik, może nie - a co będzie, jak posadzi Gryzonia na ławkę? Wykupimy go na kolejny rok, może dwa?

0

Przypomnę, jak kila lat wstecz połowa forum sprzedawała Iniestę, bo miał słabszy sezon. Odbudował się, odbuduje się i Cou, bo w piłkę grać nie zapomniał. Inna sprawa, że przy tym "trenejro" będzie mu ciężko:-(

0

Napisałem ten tekst w kontekście zmian, które ten "trener" zrobił. Leo powinien wejść za bezproduktywnego Cou, właśnie.
Jestem fanem tego zawodnika i daleko mi od lania hejtu na niego.

4

Cou - aż żal patrzeć na tego chłopaka, tylko E.V. tego nie widzi:-(

1

Kolega się waha, a kij mu w bary (nam potrzebny jest zawodnik, który dałby się pokroić za Barcę). Może gdy Samper dostanie prawdziwą szansę, to...

0

Obawiam się, że się nie mylisz - vide wpisy niejakiej Pawłowicz:-(

50

Ja w plusach widzę jeszcze Lengleta, wspaniale nam się chłopak rozwija, świetne zawody dzisiaj:-)

0

Czy to jest wina Cou, że na początku sezonu kiedy grał w pomocy, obrona grała katastrofalnie (Pikej)? Nasz "geniusz" trenerski uznał, że to wina Brazylijczyka i posadził go na ławie. Jestem pewien, że Filipek się odbuduje, jak nie teraz, to po zmianie na ławce trenerskiej kiedy wróci magia.

0

Może byłby z niego super zawodnik, ale wydaje mi się, że po niestrzelonej "setce" z Realem coś go zablokowało. Cóż powodzenia i żebyś chłopie nie marnował okazji przeciwko "kolegom" ze stolicy:-)

1

Nikt nie każe Ci czytać, to są moje subiektywne odczucia, nie musisz się zgadzać. Po drugie nigdzie nie napisałem, że Busi na przyzwoitym poziomie.

2

Zacznę od bramkarza - klasa, choć przy drugim golu chyba mógł zachować się lepiej.
Semedo - cieniutko i te jego kiwki, ech...
Murillo - jak na debiut, całkiem nieźle chociaż widać, że brak zrozumienia z Chumim był wodą na młyn gospodarzy
Chumi - słabo, wyglądał jak by go trema stłamsiła
Miranda - cieniutko, nie chcę jechać po nim, młodzik, ma jeszcze czas
Vidal - wola walki, zadziorność, dobry mecz
Busi - to nie był jego mecz, ale nie zszedł poniżej swojego poziomu z ostatnich meczów
Alena - cienko, ja do ciebie, ty do mnie, z taką grą nie ma co szukać w Barcy
Coutinho - żal patrzeć na tego chłopaka, beznadziejny występ
Malcom - cóż, jeśli ktoś chce za niego dać 50 baniek, pocałować w rękę i bye
Dembele - tylko kiedy on dochodził do piłki serce biło szybciej, razem z Vidalem i Jasperem wyglądali jak profesorowie na tle beznadziejnej reszty

Wejście Roberto zabezpieczyło naszą lewą stronę, Denis szarpał i "załatwił" karnego a Lenglet ogarnął obronę.

0

Alenia??? Chyba inny mecz oglądałeś, w pomocy grał tylko Vidal, na resztę pomocników spuśćmy zasłonę milczenia.

1

Mieliśmy "trenera", który nie widział dla Paco miejsca w drużynie, po czasie skapował, że jest dupą, nie trenerem i powołał go do drużyny narodowej. Teraz mamy drugiego "trenera", który też jest ślepy, postawił na Munira, który Alcacerowi może co najwyżej buty wiązać, ech...:-(

1

Jest jeszcze to, że ma unijny paszport, a to się liczy:-)

0

Można zrobić taki ranking wśród trenerów 5-ciu najlepszych lig i jestem ciekaw, który zrezygnowałby z Leosia?

2

Janku ochłoń, nie dyskutuj z kretynem, albo zaproponuj mu coś na temat Janowa Podlaskiego:-)

2

Dominację przerwał "sędzia" nie uznając nam gola z AM:-(

1

Robisz świetną robotę dla fanów Barcy, szacun:-)))

16

Chyba Ciebie, skoro nie dotarło:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?