kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Wszyscy tutaj spinają się o numer na koszulce, to był jedyny dostępny w tym momencie po wypożyczeniu Denisa.
W lato uważam, że 6-ka jak najbardziej należy się kopii Xaviego, czyli Arthurowi:-)
10
Czyżby pax zmienił login?:-)
0
Narób kupę na to, weź sobie na 3 dni za free planeta.pl, tam masz i Canal+ i Eleven:-)
Spodoba się, to wykupisz, taniocha, jak za tyle kanałów:-)
0
Ja mieszkam na emigracji, więc mi to zwisa, za to Tobie życzę wszystkiego dobrego, jak wygra wybory ta sq...wiała "dojna" zmiana. Zobaczysz do jakiej nędzy i oby nie... wojny, doprowadzą ci kretyni.
1
Piękny masz avatar, to Twoje zabawki? To się nimi zajmij i nie wypisuj bzdur!
0
Porównujesz w miarę obiektywny tvn24 do tego szamba, gratuluję, lol
5
Dyżurny się odezwał, lol
0
...a czego ty się spodziewasz po gościu, który po nocach klika z "leśnymi ruchadełkami"? :-)))
0
Jak ta Girona zdołała strzelić Realowi 2 bramki, to niepojęte. Real grający z pełnym zaangażowaniem z taką cieniutką Gironą, gdzie taka Legia pyknęłaby im dzisiaj manitę i tylko 4:2
0
Jak szaleć, to szaleć - dałbym jeszcze Albie odpocząć, niech Sergi pobiega po lewej stronie:-)
0
Napisał chłopak co myśli o Pucharze Króla, a Ty go od pajaców? Kibic Barcy do kibica Barcy??? Na Twoim miejscu napisałbym przeprosiny.
0
Może to żarcik, może nie - a co będzie, jak posadzi Gryzonia na ławkę? Wykupimy go na kolejny rok, może dwa?
0
Przypomnę, jak kila lat wstecz połowa forum sprzedawała Iniestę, bo miał słabszy sezon. Odbudował się, odbuduje się i Cou, bo w piłkę grać nie zapomniał. Inna sprawa, że przy tym "trenejro" będzie mu ciężko:-(
0
Napisałem ten tekst w kontekście zmian, które ten "trener" zrobił. Leo powinien wejść za bezproduktywnego Cou, właśnie.
Jestem fanem tego zawodnika i daleko mi od lania hejtu na niego.
4
Cou - aż żal patrzeć na tego chłopaka, tylko E.V. tego nie widzi:-(
1
Kolega się waha, a kij mu w bary (nam potrzebny jest zawodnik, który dałby się pokroić za Barcę). Może gdy Samper dostanie prawdziwą szansę, to...
0
Obawiam się, że się nie mylisz - vide wpisy niejakiej Pawłowicz:-(
50
Ja w plusach widzę jeszcze Lengleta, wspaniale nam się chłopak rozwija, świetne zawody dzisiaj:-)
0
Czy to jest wina Cou, że na początku sezonu kiedy grał w pomocy, obrona grała katastrofalnie (Pikej)? Nasz "geniusz" trenerski uznał, że to wina Brazylijczyka i posadził go na ławie. Jestem pewien, że Filipek się odbuduje, jak nie teraz, to po zmianie na ławce trenerskiej kiedy wróci magia.
0
Może byłby z niego super zawodnik, ale wydaje mi się, że po niestrzelonej "setce" z Realem coś go zablokowało. Cóż powodzenia i żebyś chłopie nie marnował okazji przeciwko "kolegom" ze stolicy:-)
1
Nikt nie każe Ci czytać, to są moje subiektywne odczucia, nie musisz się zgadzać. Po drugie nigdzie nie napisałem, że Busi na przyzwoitym poziomie.
2
Zacznę od bramkarza - klasa, choć przy drugim golu chyba mógł zachować się lepiej.
Semedo - cieniutko i te jego kiwki, ech...
Murillo - jak na debiut, całkiem nieźle chociaż widać, że brak zrozumienia z Chumim był wodą na młyn gospodarzy
Chumi - słabo, wyglądał jak by go trema stłamsiła
Miranda - cieniutko, nie chcę jechać po nim, młodzik, ma jeszcze czas
Vidal - wola walki, zadziorność, dobry mecz
Busi - to nie był jego mecz, ale nie zszedł poniżej swojego poziomu z ostatnich meczów
Alena - cienko, ja do ciebie, ty do mnie, z taką grą nie ma co szukać w Barcy
Coutinho - żal patrzeć na tego chłopaka, beznadziejny występ
Malcom - cóż, jeśli ktoś chce za niego dać 50 baniek, pocałować w rękę i bye
Dembele - tylko kiedy on dochodził do piłki serce biło szybciej, razem z Vidalem i Jasperem wyglądali jak profesorowie na tle beznadziejnej reszty
Wejście Roberto zabezpieczyło naszą lewą stronę, Denis szarpał i "załatwił" karnego a Lenglet ogarnął obronę.
0
Alenia??? Chyba inny mecz oglądałeś, w pomocy grał tylko Vidal, na resztę pomocników spuśćmy zasłonę milczenia.
1
Mieliśmy "trenera", który nie widział dla Paco miejsca w drużynie, po czasie skapował, że jest dupą, nie trenerem i powołał go do drużyny narodowej. Teraz mamy drugiego "trenera", który też jest ślepy, postawił na Munira, który Alcacerowi może co najwyżej buty wiązać, ech...:-(
1
Jest jeszcze to, że ma unijny paszport, a to się liczy:-)
0
Można zrobić taki ranking wśród trenerów 5-ciu najlepszych lig i jestem ciekaw, który zrezygnowałby z Leosia?
2
Janku ochłoń, nie dyskutuj z kretynem, albo zaproponuj mu coś na temat Janowa Podlaskiego:-)
2
Dominację przerwał "sędzia" nie uznając nam gola z AM:-(
1
Robisz świetną robotę dla fanów Barcy, szacun:-)))
16
Chyba Ciebie, skoro nie dotarło:-(