1

@Awtameok_Klana Ludzie myślący jak słyszą - Trump, to mają odruch wymiotny.
Piszesz, że Ukraińcy mądrzejsi... od Ciebie na pewno:-)

0

@Eklerek Podpowiem - Endrick wlókł obrońcę na plecach spod samej chorągiewki a jak zobaczył linię pola karnego, to się rzucił do przodu... i karny.

2

@ali3gator Miał też kilka groźnych strat.

0

@Eklerek ... a karny dla Realu na Endricku, gdzie tam faul się zaczął?

0

Oby Frenkie szedł powoli w górę z formą, dzisiaj świetny mecz.

1

Komentarz usunięty

0

@Krzty Postaw na miejscu Ukraińców, Polaków... wysłałbyś Dudusia, żeby podpisał kapitulację?

1

Chłopcy na notatniku zadowoleni, że sędziuje Turpin, no, no, no... to się okaże po meczu:-)

0

Gavi jest bez formy, może to i dobrze, że nie zagra. Przecież Torre daje więcej od niego, chociaż nie gra:-)

2

@D10SLEO Patologia dla patologii:-(

3

@michal26 Tak:-) Putin ochoczo zacznie wojować z Chinami... obudź się chłopcze!

1

Komentarz usunięty

1

@pt9 Wybieram się, wrzucę jakieś foty:-)

0

@Arden Z którym punktem, które wypisałeś się nie zgadzasz?
Przecież to jest wszystko prawda... i nie myl przypadkiem Amerykanów z Trumpem, bo coraz więcej głosów zwykłych obywateli, że jeszcze trochę i może dojść do impeachment'u:-)

0

Komentarz usunięty

0

@Roobo Jaki lewicowy i jakie niebezpieczne poglądy... chyba tylko dla konfederackich poszczymajtków:-)

0

@Roobo Czyżbyś uważał wyborców KO za niedorozwiniętych? :-)
Wystarczająco dużo już na LR takich, którzy widzą tego bubka Mentzena jako zbawcę:-)))

1

@Aragorn33 @michal26 kreuje się tutaj na guru konfederatów... a pojęcia o geopolityce - żadnego. Jeszcze 2-3 lata temu pisał w miarę mądrze, ale ostatnio memcen zrobił z niego przekaźnik na labambę:-)

1

Komentarz usunięty

1

@PatrykBarca Właśnie dlatego dałbym szansę Torre... bo jak Pedri nam się "wysypie", to jesteśmy w czarnej dziurze... na wszystkich frontach:-(

2

Real dał nam oddech, to dałbym Pedriemu odpocząć, może Torre dałby radę?

1

Komentarz usunięty

0

@Encore Młody widać jesteś:-)
Drużyną wszech czasów były Byki Jordana!

0

@wojopancer
1.Strzelec - wszystkie trzy sezony topka
2. Bitwa o ciężką wodę
3. El Chapo
Z polskich seriali, to Ranczo, Wataha i Ekstradycja (oprócz ostatniego sezonu).

4

Co mnie zdziwiło w dzisiejszym meczu... ano to, że Flick do kontroli środka pola wpuścił Gaviego, który tego nie potrafi i ogólnie jest w poszukiwaniu formy... a zawodnik, który mógłby temu sprostać, czyli Torre - grzeje ławę!

5

1

@michal26 Piszesz - niestety - w kontekście AfD... przecież to wasi sojusznicy w PE, niezłe fikołki uprawiasz Konfederato:-)))

0

@Kgorecki2500 Jako człowieka, to szkoda mi Argentyńczyka... a jako szefa sekty, to mam wyyebongo na to.

1

@misterio ... do nowej, na większą skalę, bo kacapy się zregenerują i zaopatrzą w nowy sprzęt, jprdl!!!

0

@Popitek12 Ja jednak myślę, że głupota wygrywa bezapelacyjnie:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?