kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Awtameok_Klana Ludzie myślący jak słyszą - Trump, to mają odruch wymiotny.
Piszesz, że Ukraińcy mądrzejsi... od Ciebie na pewno:-)
0
@Eklerek Podpowiem - Endrick wlókł obrońcę na plecach spod samej chorągiewki a jak zobaczył linię pola karnego, to się rzucił do przodu... i karny.
2
@ali3gator Miał też kilka groźnych strat.
0
@Eklerek ... a karny dla Realu na Endricku, gdzie tam faul się zaczął?
0
Oby Frenkie szedł powoli w górę z formą, dzisiaj świetny mecz.
1
Komentarz usunięty
0
@Krzty Postaw na miejscu Ukraińców, Polaków... wysłałbyś Dudusia, żeby podpisał kapitulację?
1
Chłopcy na notatniku zadowoleni, że sędziuje Turpin, no, no, no... to się okaże po meczu:-)
0
Gavi jest bez formy, może to i dobrze, że nie zagra. Przecież Torre daje więcej od niego, chociaż nie gra:-)
2
@D10SLEO Patologia dla patologii:-(
3
@michal26 Tak:-) Putin ochoczo zacznie wojować z Chinami... obudź się chłopcze!
1
Komentarz usunięty
1
@pt9 Wybieram się, wrzucę jakieś foty:-)
0
@Arden Z którym punktem, które wypisałeś się nie zgadzasz?
Przecież to jest wszystko prawda... i nie myl przypadkiem Amerykanów z Trumpem, bo coraz więcej głosów zwykłych obywateli, że jeszcze trochę i może dojść do impeachment'u:-)
0
Komentarz usunięty
0
@Roobo Jaki lewicowy i jakie niebezpieczne poglądy... chyba tylko dla konfederackich poszczymajtków:-)
0
@Roobo Czyżbyś uważał wyborców KO za niedorozwiniętych? :-)
Wystarczająco dużo już na LR takich, którzy widzą tego bubka Mentzena jako zbawcę:-)))
1
@Aragorn33 @michal26 kreuje się tutaj na guru konfederatów... a pojęcia o geopolityce - żadnego. Jeszcze 2-3 lata temu pisał w miarę mądrze, ale ostatnio memcen zrobił z niego przekaźnik na labambę:-)
1
Komentarz usunięty
1
@PatrykBarca Właśnie dlatego dałbym szansę Torre... bo jak Pedri nam się "wysypie", to jesteśmy w czarnej dziurze... na wszystkich frontach:-(
2
Real dał nam oddech, to dałbym Pedriemu odpocząć, może Torre dałby radę?
1
Komentarz usunięty
0
@Encore Młody widać jesteś:-)
Drużyną wszech czasów były Byki Jordana!
0
@wojopancer
1.Strzelec - wszystkie trzy sezony topka
2. Bitwa o ciężką wodę
3. El Chapo
Z polskich seriali, to Ranczo, Wataha i Ekstradycja (oprócz ostatniego sezonu).
4
Co mnie zdziwiło w dzisiejszym meczu... ano to, że Flick do kontroli środka pola wpuścił Gaviego, który tego nie potrafi i ogólnie jest w poszukiwaniu formy... a zawodnik, który mógłby temu sprostać, czyli Torre - grzeje ławę!
5
Też miałbym boja:-)
https://bsky.app/profile/gregoredi.bsky.social/post/3lix3flsark2l
1
@michal26 Piszesz - niestety - w kontekście AfD... przecież to wasi sojusznicy w PE, niezłe fikołki uprawiasz Konfederato:-)))
0
@Kgorecki2500 Jako człowieka, to szkoda mi Argentyńczyka... a jako szefa sekty, to mam wyyebongo na to.
1
@misterio ... do nowej, na większą skalę, bo kacapy się zregenerują i zaopatrzą w nowy sprzęt, jprdl!!!
0
@Popitek12 Ja jednak myślę, że głupota wygrywa bezapelacyjnie:-)