0

Komentarz usunięty

2

@tribo Nic nie daje... to jest 20% Gaviego sprzed kontuzji. Powinni mu dać w spokoju się doleczyć, powzmacniać i wprowadzać do drużyny stopniowo.
Dzisiaj najsłabszy... i jak zwykle głupia żółta, to się może kiedyś odbić negatywnie w jakimś ważnym meczu, kiedy nas osłabi:-(

4

@Commando @FcPortoFan1999 @Comentateiro
Film powinien się pojawić dzisiaj lub jutro. Na szczęście nagraliśmy tyle materiału, że powinno jeszcze starczyć na 1 lub 2 filmy. Mirek był skarbnicą wiedzy o L.A., był również świetnym fotografem , między innymi gale Oskarów i Złote Globy.

5

Robiłem film z kolegą - przewodnikiem po Los Angeles... i wczoraj się dowiedziałem, że odszedł:-(
Mieliśmy tyle planów... ech, życie.

2

@BISHBASHBOSH ... oprócz tego, jak Żółw chciał Albę zabić na ulicy:-)))

3

@Aragorn33 Przeczytałem cały wątek i głupota oraz brak myślenia z perspektywą niektórych kolegów tutaj, to aż boli... a sam Trump wcześniej, czy później da tyłka po całości, bo sami rednecy nie utrzymają go przy władzy. Nawet tym, co na niego głosowali, już powoli otwierają się oczy, bo co decyzja, to bardziej debilna.

1

@Awtameok_Klana Nic nie wiesz, co się tutaj dzieje. Najlepiej pisać pierdoły z dalekiej perspektywy?
Tyle Trump naobiecywał, że w pierwszym tygodniu sytuacja Amerykanów zmieni się diametralnie... no zmieniła się, paliwo w centrum L.A. już ponad 7 papieru za galon, ech...
https://zapodaj.net/plik-m84gj3Ksce
zdjęcie robiłem w sobotę 8-go lutego.

0

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 Nie ma takiego kraju. Gdybym miał na to czas i środki, to odwiedziłbym absolutnie wszystkie kraje świata.

2

@July_6_BcN Czy ten post podoba się @Moderacja?
Poziom przedszkola, ja pierdziu:-(

2

Wstałem o 4:30... nie zawiedź mnie Barcelono!!!

1

@kubix05 Leżą w piwnicy do dzisiaj, nawet kolor ten sam:-)

1

@zadafcb Serio? Niech ci pacykarze z WWE wejdą do klatki, wtedy okaże się jacy to "mocarze"... a durna gawiedź spazmy ciągnie na trybunach, lol

2

Gavi do bazy a Yamal jeśli nie zacznie mocno drugiej połowy, to też.

1

@Piotr,1985 Przeraża mnie to... ilu kretynów politycznych wypisuje bzdury na tej stronie... no ale, jak się kamieniami rzucało na szkołę, zamiast się edukować... to nie dziwi:-(

4

Nie mają lekko kibice Realu, oj... nie mają:-)))
https://www.facebook.com/reel/1505635657491907

1

@norbi77 Nie zmieniałem, bo i po co? Aktualnie tylko "parę" lat starszy i więcej siwizny:-)

3

@Marian_Pazdzioch Im starszy, tym bardziej pie.dolnięty... albo uważa, że już nie musi kryć swoich poglądów.
Ale tutaj nadal ma rzesze wyznawców, którzy kibicują takim oszołomom, jak Konfederacja:-)

2

@pollack "Skąd on w ogóle bierze odbiorców?"
Naprawdę nie wiesz? Przejrzyj LaBambę:-))) Ja już tutaj rzadko wchodzę, bo na niektórych durnotę, to aż żal patrzeć:-(

1

Chyba najbardziej ogarnięty sędzia w LL... obym nie wykrakał:-(

7

@arasz1819 @TheNekro94
To są właśnie uroki demokracji... że taki @John_Doe ma czynne prawo wyborcze... bogowie, miejcie Polskę w opiece:-(

0

@arasz1819 Odwal się od niego... to przecież doskonały narciarz jest... i debilizm w tym nie przeszkadza:-)))

0

@PIWOSZ89 ... a kiedy oddajesz się ulubionemu zajęciu z nicka? :-)))

4

@Dynak Chyba nigdy nie "dorosnę" do audiobooków... tylko papier i tusz:-)

2

@BulaKG 7 i ósma w trakcie - Holub... i nie jestem z siebie dumny. Usprawiedliwiam się tylko dlatego, że aby coś czytać po polsku, to muszę wyszukać u znajomych Polaków:-)

1

@kubix05 Pewnie, była nie raz bitka z bratem o to, który bierze pierwszy, bo cieplejszy:-)

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Zrozumiesz coś z tego poniżej, nawet nie wiem, jak Cię nazwać:-(
https://bsky.app/profile/jolantab.bsky.social/post/3lcny2tohbk2a

0

@OBSERWATOR2021 Skąd pomysł na taki nick - obserwator? Jeśli obserwujesz a śledzę Twoje wpisy, to chyba w okularach spawacza:-)

7

@barcelonaLM Może napisz coś jeszcze o dwu-tygodniowym rządzie Morawieckiego, który miał dać czas na dokradanie państwa, w tym Ciebie... i usuwanie dowodów złodziejstwa, które jak widać niewiele pomoże!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?