1

@Comentateiro Tacy to z nich "politycy", żaden nie odniósł się do zarzutu, który postawiłem w poście. Ale cóż od nich wymagać, jak mają tylko pół do minuty żeby skoncentrować się na treści, którą wlewa im memcen na Tik-Toku... o pogłębieniu wiedzy i horyzontów nawet nie ma mowy:-(

2

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Bredzisz... posłowie obecnej Koalicji w większości sami zrzekali się immunitetów!

5

Brawa dla Konfederacji za obronę immunitetu Ziobry!!!
A wy się dziwicie, że ja ich tak nienawidzę. Czekam na obrońców tej haniebnej decyzji... czyżby Zbynio miał tyle haków na liderów?

0

@Borneo Szkoda się produkować odpisując tak obszernie durniowi, który pisze o lewakach rządzących Polską. Toż to - zero umysłowe... albo płatny troll!

0

@barcelonaLM Kiedy go prześwietlono i które ABW, Pogonowskiego? A może KGB przysłało list polecający?

2

@Rhaan Karny na Niemcu w ostatniej kolejce, to jakiś żart. Rudiger zaciska rękę obrońcy pod pachą, kładzie się... i karny, zamiast jego faulu!

1

@SeWo77 Mam Samsunga SSD 1T już 3 lata i śmiga 24/7

0

@Prorokk Proszę o konkrety, co oni zrobili takiego patriotycznego... albo w ogóle dobrego dla Polaków?

5

@Kgorecki2500 @arasz1819 Mam nadzieję, że jeszcze za mojego żywota Konfederacja skończy na śmietniku historii, jako partia nazistowsko-faszystowska!

0

@LukaszFan Może nie zauważyłeś, ale jego grę porównałem do gry Casado. Jak dla mnie Gavi od momentu powrotu nie pokazał NIC, żeby być starterem... i sam nie wierzę, że to piszę, ale jak pojawiłaby się dobra oferta za niego, to bym go spieniężył.

2

Ja wiem, że Flick chce zbudować Gaviego, ale dzisiaj Gavi, to wyglądał jak gracz b-klasowy - jeden chaos. Ćwiąkała wieszał psy na grze Torre, ale winnym takiego a nie innego obrazu gry był właśnie Gavi. Będziemy musieli chyba jeszcze długo poczekać na powrót tego walczaka do najlepszej formy, bo zestawiając go z Casado, to mamy obraz tego, czego brakowało w drugiej linii.
Lamine też nie zachwycił po wejściu na boisko a nonszalancka gra Francuza spotkała się z dobrą decyzją trenera. Na Martina, to szkoda klawiatury... a i nad obsadą bramki powinien Flick wreszcie coś zdecydować, bo markowanie obrony przez Penię, to już irytujące.
Lewy mało kontaktów a jak już, to sporo chaosu.
Jednym słowem, ma trener nad czym myśleć, bo Real naciska a i w LM czekają na nas klasowe zespoły.
Reasumując, głowa do góry, bo gorzej chyba być nie może:-)

0

@okiemtypera_lucaxx95 O jakiej Ty polskiej piłce piszesz? Ilu Polaków w jedenastce?

0

@wyrek Żebyś wiedział, czasem lubię durniom przypomnieć, że mam Polskę w sercu:-)

3

Jednego możemy być pewni, ON się nie zmieni:-)))
https://bsky.app/profile/colanatan.bsky.social/post/3lbzl3k6q6c2v

0

"Czerwone" chłopaki zobaczyli biel koszulek RM i zapomnieli jak się gra w piłkę:-(

5

Komentarz usunięty

1

@kubix05 Ja zaczynałem, jak były jeszcze po 3,50:-) ... i te brązowe, cuchnące lufki:-)))

3

Smutna wiadomość - Peter Sinfield, współzałożyciel legendy rocka progresywnego, grupy King Crimson, nie żyje. Znany na całym świecie tekściarz odszedł w wieku 81 lat.
R.I.P.

1

@RoberDzik Piłeś - nie pisz, nie piłeś - wypij:-)

2

Jakiż ja jestem szczęśliwy, że zapomniałem o dzisiejszym meczu z Ronaldami.
Bang, bang, bang, bang i bang, moje serducho mogłoby tego nie wytrzymać:-)))

0

@michal26 Jego długowieczność budzi podziw... ale moim idolem na zawsze pozostanie MJ.

0

@Aveiro Sub za suba, ok? :-)

0

Komentarz usunięty

0

@Arkon Poczytałem trochę udzielone Ci odpowiedzi i naszła mnie taka myśl
- czy aż tyle mamy tutaj dzieciarni nie mającej pojęcia o polityce, czy też ludzi z firmy szMateckiego klepiących w klawiaturę za kopiejki?

1

@Batys ... tak, nabiorą słońca a później "pynkajo" :-)

0

@panczo Długo żyję i ciężko mnie zmanipulować. Od dobrych kilku lat ten marsz, to seans szczucia i nienawiści serwowanej przez nazioli i faszystów pokroju Bąkiewicza i jemu podobnych... no chyba, że maszerujesz z nim ramię w ramię... a jeśli się również z nim identyfikujesz, to szkoda Ciebie.

0

@Roobo @panczo Mówi wam to coś?


0

@Foton ... a może doszedł do wniosku, że z faszolami i bydłem rozwalającym Stolicę nie warto... po co ma firmować coś takiego?

0

@panczo Wszystko dobrze z Tobą? Ja napisałem o Ążeju Spałacu a nie o prezydencie PiS-u.
Mogę jeszcze dodać - cytując Żulczyka, że to idiota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?