kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Jedna z niewielu, która może spojrzeć w lustro bez obrzydzenia, że się nie sprzedała.
0
@ProMILs Cóż... 8 lat rozmontowywano trój-podział władzy, ze wskazaniem na betonowanie i niszczenie wymiaru sprawiedliwości do czego walnie się PAD przyczynił... robi swoje.
2
Radzę posłuchać, ja posłuchałem i mam ciarki do czego mogło dojść, gdyby 15X nie tego zakończył:
6
@Destroyer_of_Worlds Niekiedy nick mówi wiele o osobie nią się posługującym. W Twoim przypadku, to samo sedno.
Ja nie chcę żeby Polską rządzili idioci i złodzieje z poniższego filmiku:
0
Skład "świętej trójcy" na obronie... będzie koszmar:-(
0
@tomek8756 Pomocnik piekarza, słownictwo z piekarni a to podobno Poseł:-)
1
@tristan87 Dodaj do tego pośladki niektórych, można tam postawić kufel z piwem i się nawet kropla nie wyleje:-)
2
Jeśli nie macie obcęgów w domu... to może pomóc:-)))
5
Też tak próbujecie? :-)))
0
@macio_944 Takie coś, nie wiem czy link działa, napisz
https://suno.com/song/d686984b-1dff-47f6-b91c-cca23a23d3b4
0
@marcjanna Dziękuję serdecznie... taka opinia spod takich pięknych paluszków klepiących klawiature... zachwycony jestem:-)
Łap jeszcze do poduchy:
0
@marcjanna ... no coś Ty, gdzież bym śmiał, pozdrawiam:-)
Jeśli chcesz mojej (może wątpliwej) oceny, musiałbym Cię zobaczyć:-)
0
@marcjanna ... a Ty znalazłaś? :-)
0
@marcjanna Nawet nie będę się silił na jakąś oryginalną odpowiedź, tak - wolę Grażynkę od Ciebie:-)
A skoro ją wspomniałaś, to masz uśmiechnij się :-)
4
@Criss18Barca Tak, pod warunkiem, że Inzaghi nauczy go biegać i walczyć:-)
1
@Pawel13sz Trzeźwy, czy nie... ale prawdę pisze:-)
0
@MysticCat Piszesz o 3D, że są w rządzie a póżniej przeskakujesz do PO, że już zdążyli narozrabiać, napisz gdzie?
0
@pete O właśnie, napisałeś, że się pomyliłeś... może więc wytłumaczysz mi tę "subtelną" różnicę pomiędzy lewakiem a lewicowcem:-)
3
@macio_944 Ostatnio zauważyłem, że muzyka, której słucham (niektórzy wykonawcy) wydają po kilkanaście płyt w roku... teraz chyba się domyślam skąd to biorą... gorzej będzie na koncertach:-)))
Opisz wrażenia Maćku, jak Ci idzie:-)
2
@macio_944 Zapłaciłem dyszkę za m-c subskrypcji i się zabawiam. Wpisujesz po prostu jaki styl muzyki Cię interesuje i generuje 2 kawałki, możesz zachować oba, lub jeden z nich... i jedziesz dalej. Nie można wstawiać utworów muzycznych, bo je odrzuca. Możesz spróbować bez subskrypcji, masz namiar - SUNO AI, rejestrujesz się i jazda:-)
0
@Kazragore Nie myślałem, że w końcu dojdziemy do konsensusu w jakiejś sprawie:-)
0
@pete Krytyka, czy wyzywanie... jeśli tego nie rozumiesz, to o czym dyskusja:-(
PS... i skąd Ci przyszło do głowy, że jestem lewicowy? :-)
4
Brakowało mi już fajnej atmosferycznej muzyczki do filmów, siadłem więc godzinkę i wygenerowałem sobie 40 minut świetnego materiału... super zabawa z AI:-)
0
@pete Znajdź różnicę - słowo pomiot... a nazwanie kogoś pomiotem, jest różnica, czy nie?
0
@marcjanna Ja się nie ukrywam, wszędzie możesz mnie znaleźć bez problemu... a Ty?
Jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to chyba lepiej się podeprzeć jakimś autorytetem, niż walić przekazy dnia, czy to z Nowogrodzkiej, czy od Mencena:-)
0
@Kazragore ... i tutaj wielkie dzięki, że wyjaśniłeś naszemu koledze @zgiru meandry pobytu na LR:-)
0
@zgiru Nie Ty nadawałeś mi obywatelstwo i nie Ty będziesz mi je zabierał... a wypowiadać na temat polityki może tutaj każdy, jeden lepiej, drugi gorzej:-)
0
@pluszek Przecież wiesz dobrze, że PSL-u nie cierpię podobnie jak PiS-u i Konfederacji:-) Koalicja, to nie konkurs piękności, czasem i z "brzydkim kaczątkiem" się je zawiera.
1
@NeroTFP1 ... i wiele mówiące tło tych zdjęć:-)))
0
Wydaje się być młodym, ale już "poukładanym" człowiekiem. Idola, jakiego sobie wybrał... cóż, oby mu dorównał, albo nawet przebił jego osiągnięcia... tego mu życzę:-)