0

@krol211 Flick powinien spróbować z Fortem, Valle niech się ogrywa.

11

Jedynym plusem występu Gerarda Martina był fakt, że Balde odpoczął. Kompletna pomyłka, nie piłkarz!

0

@Azazel_Pazuzu Na ten czas Gavi nie pokazuje formy reprezentacyjnej, zresztą trudno go oceniać, bo mało minut ma w nogach.

1

@Ojciec5tkidzieci Dobry, acz mnie nie porwał.

2

Gerard Martin - zdjąć go w przerwie i sprzedać, nawet za przysłowiową czapkę śliwek.

2

Jak Gerard dzisiaj nie błyśnie, to dziwi mnie u Flicka, że nadal na niego stawia.
Przecież to, co do tej pory pokazał, nie predystunuuje go do ODG:-(
Cóż, on jest trenerem i to on decyduje.:-)

0

@Kozinho. Nie jesteś wart mojej uwagi.
Co miałem do napisania, to napisałem... ale skoro nie potrafisz tego doczytać...

0

@Triv44 ... właśnie na liczę:-)

0

@michal26 Napisałem "gdyby", to trochę zmienia, prawda?

0

@Peciak Napisałbym Ci coś, ale znowu uciekłbyś za ban kolego. Wysil się i odpowiedz na mój wpis, no chyba, że na to Cię nie stać:-)

0

@michal26 Powiem Ci, że gdyby wybory odbywały się latem, to nigdy nie zdobyłby Florydy. Teraz listopad, to wszyscy emeryci (bogaci) spędzają zimę właśnie tam.

2

@michal26 Gdyby na Florydzie przegrał, to nie musiałbyś już liczyć pozostałych stanów.
Przecież Floryda była pewniakiem dla Trampa.

0

@Peciak Przyjdzie Konfederacja i wszystko będzie cacy. Kretyni, którzy nawet ustawy nie umieją napisać... a jeśli już coś napiszą, to nawet błędów nie potrafią poprawić.
Jakoś 8 lat siedziałeś cicho, nie widziałeś potężnego zadłużania Państwa, demontażu demokracji?
Ja zacznę rządzących rozliczać wtedy, kiedy toto wyniesie się "spałacó"... dam im rok po wyborach prezydenckich.

0

@Recha_0684 Wymieniłeś mi tutaj polityków Lewicy a prosiłem o definicję "lewaka"... chyba jednak takie proste pytanie Ciebie przerosło. Szermujesz tylko hasełkami, których nawet nie rozumiesz... mnie to wcale nie dziwi:-)))

1

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca Wykupują mikrofony, żeby za przykładem swojego guru robić fellatio:-)))

4

Komentarz usunięty

0

@michal26 Cytując Ciebie - "przecież Trump to populista", ja dodałbym jeszcze - i notoryczny kłamca... może u naszego Bambika lekcje pobierał? :-)

13

Balde o oczko za wysoko. Był głównym winowajcą straty bramki, "goniąc" w spacerowym tempie za strzelcem gola.

0

@michal26 Mimo, że mam przekonania republikańskie, to na świra nie głosowałem... co zrozumiałe, głos dostała Harris.

0

@michal26 Gdybyś uważnie czytał moje posty a nie ulegał stereotypowi jak ci, którzy Ci lajkują, to wiedziałbyś jakiej partii kibicuję.

0

@michal26 Martwię się trochę, co będzie z Tobą jeśli jednak Kamala zostanie elektem:-(
Tak się chłopie zaangażowałeś... no chyba, że dosięgnęły Cię macki Muska:-)))

1

@Aragorn33 Powiem Ci, że ludzie tutaj nie ekscytują się tak, jak nasi koledzy na La Rambli... pewnie, że jest trochę gorączkowo, ale bez nadmiernej przesady. Wśród moich znajomych republikanów głosy idą 2/3 na Trampa, 1/3 się zbiesiła i dają głos na Harris.
Gdyby republikanie mieli normalnego kandydata, to wygrałby w cuglach z Kamalą...

1

@BoRoWieC Nie patrz w dół - Fall z 2022 roku, szczerze polecam ten thriller:-)

0

@Ojciec5tkidzieci Najwyraźniej to słowo jest dla Ciebie obce, nie dziwię się.

0

@Safrani ... aż dziwne, co jeszcze robi u Mentzena po opublikowaniu słynnej "piątki" - ten pan Berkowitz:-)

0

@Donnie_Darko Nie wpadło Ci przypadkiem do głowy, że komora, to przenośnia... przynajmniej ja tak zrozumiałem czytając cały jego wpis a nie wyjęte z kontekstu słowo.
Nawet mi Ciebie nie żal, nazwałeś go śmieciem i parchem... a może nie wiesz, jak za Twoimi plecami Ciebie nazywają:-(

0

Jak dla mnie - znakomity pomysł, bez dodatkowych kosztów:-)


0

@Rewolucja123 Jeśli wiesz gdzie szukać, to zapraszam... potem będziesz mógł zobaczyć to na własne oczy, może nawet razem:-)

4

@Wasacz_ Ja również mam mieszane uczucia co do @michal26 , wydaje się być mądrym facetem... po czym wrzuca tutaj coś takiego, że cojones opadają na podłogę... a już w temacie Konfederacji, to fixacja na pełnej:-(

Co się tyczy tematu linku, który wrzuciłeś, to przecież tego będą teraz wychodzić setki, tyle tego kacapy naprodukowały... przypomnij sobie niedawną powódź w Polsce... a jeszcze się okazało, że to nawet nasi obywatele są tacy durni powielając te brednie o setkach (tysiącach) ofiar!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?