kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak Chłopcze, podaj mi te dowody na jedzenie psów i kotów (tylko proszę jakieś wiarygodne, zweryfikowane a nie kolegów z Tweetera)... bo o ile sobie przypominam, to Twój "kolega" z Konfederacji coś o tym mówił.
Konkludując - lepiej pisz o Barcy, bo to Ci jakoś lepiej wychodzi niż promowanie na tym forum idiotów i szurów!
0
@Ojciec5tkidzieci Akurat Twoje "wpisy" łaskawie" sobie odpuszczam:-)...
masz zbyt wygórowane pojęcie o sobie i nie mam zamiaru nigdy korzystać z Twojego "prawa autorskiego":-)
0
Temu nie tylko pociąg ale i cały peron odjechał... jeszcze powołuje się na wypowiedź śp Brzezińskiego:
a tutaj wypowiedź śp Zbigniewa Brzezińskiego
0
@Peciak W przeciwieństwie do Ciebie widzę i słyszę. Mam dużo znajomych o przekonaniach republikańskich (zresztą, jak ja) i oni nadziwić się nie mogą, że Partia Republikańska chodzi na pasku tego zboczeńca a nie może wypromować kogoś normalnego... i oczywiście idąc tropem Arnolda zagłosują na Harris.
Zapewne to do Ciebie nie dotrze, bo przecież obserwujesz na X-ie jakiegoś durnia a i Twój guru Mentzen, którego nawet Petru zaorał wypowiada jakieś bzdury.
"Dochtór" ekonomii stworzył firmę mającą przynosić krociowe zyski i co? szoruje po dnie.
To nie tak łatwo... jak powiedzieć elektoratowi o grilach w ogrodzie, 2 samochodach i Bóg wie czym jeszcze... nie ośmieszaj się człowieku.
2
@Wasacz_ Uważaj co piszesz do @Peciak , bo występuje tutaj, jako prywatna osoba... ale jeśli mu się coś nie spodoba, to walnie Ci bana na 24H :-)
1
@Peciak Pieczeń z psa lub kota już gotowa na obiad? (Trump)
Smacznego:-)))
Zresztą Konfederacji też nie jest to obce:-)
4
Ten, co wywrócił stolik, teraz szczeka spod niego o byłej Pani Prokurator Generalnej Californi:-)))
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1852307365862793450
0
@Tomason To, co Ty dopiero przeżyjesz, to ja już przeżyłem kilka razy... wspomnisz moje słowa... oby później, niż szybciej.
0
@Uukasz_93 ... do tego śmierdzące, ładne oranko:-)
0
@Ojciec5tkidzieci Racja, mam gorącą linię z Tuskiem:-)))
0
@Barcanajlepszyteam Słuchałeś? Tam jest też konkluzja Sikorskiego.
1
@matirix20 Tak... a ziemia jest płaska:-)))
0
@Wasacz_ Bardzo jestem ciekaw ilu opłacanych troli jest na naszym forum? :-(
0
@Uukasz_93 Wklejasz jego wypowiedź a nawet jej nie wysłuchałeś do końca:-)))
13
@Herato Ronaldo przychodził jako gwiazda i ukształtowany już zawodnik a temu cepowi talentu nie brakuje, tylko głowa nie dojeżdża.
1
@Wasacz_ Nie bądź w gorącej wodzie kąpany... jest wreszcie państwo prawa, to są i procedury... powoli, byle skutecznie:-)
1
@tbas ... a nie biorą się?
0
@Uukasz_93 Czyżbyś chciał się cofnąć w czasie do byłego rządu?
0
Czyżby "Pan gaśnica" tango down? :-)
1
@Rifek Jeśli chce Ci się poszukać, to można to znaleźć w kilka minut... jak był szkalowany tutaj po pierwszych czterech meczach.
1
@Derean Dokładnie i... Mozilla:-)
5
Ja pamiętam pierwsze mecze tego sezonu, jak kolejka po kolejce wieszano na nim psy tutaj... gorące głowy:-)
0
@Tomason Większej durnoty dawno nie czytałem... pewnie Macierewicza na MSZ? :-)))
1
Piękna wersja na 49 -tą rocznicę:-)))
0
@Ojciec5tkidzieci Przeczytaj jeszcze raz ten mój wpis i się odstosunkuj ode mnie, albo zrób sobie szóste. Może to pomoże Ci wyjść z tej bańki mądrych inaczej.
0
@BorzyKrzys Przekazy z góry, to mają tylko durnie z pisu i konfy.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja nawiązuję do jego poprzednich wpisów, nie do tego o czym mówi Arni... zresztą wam "prawilniacy" i tak ciężko to zrozumieć:-(
1
@Arkon Mam nadzieję doczekać czasów, kiedy wszyscy wymienieni przez Ciebie (elita PIS) wylądują w pierdlu, bo jest za co!!!
1
@BorzyKrzys Na Twoim miejscu nie cieszyłbym się z wygranej tego mizogina... bo w krótkim czasie możesz pójść w kamasze, kolego.
0
Szczęsny - bo kiedy go przetestować, jak nie w meczu z sąsiadami
Fort, Casado, Garcia (jeśli będzie gotów), Balde
Casado, Pedi, de Jong, Olmo
Lamine, Lewandowski
Walnąć ze trzy do przerwy i kolejne rotacje, tak to widzę:-)