0

@Peciak Chłopcze, podaj mi te dowody na jedzenie psów i kotów (tylko proszę jakieś wiarygodne, zweryfikowane a nie kolegów z Tweetera)... bo o ile sobie przypominam, to Twój "kolega" z Konfederacji coś o tym mówił.
Konkludując - lepiej pisz o Barcy, bo to Ci jakoś lepiej wychodzi niż promowanie na tym forum idiotów i szurów!

0

@Ojciec5tkidzieci Akurat Twoje "wpisy" łaskawie" sobie odpuszczam:-)...
masz zbyt wygórowane pojęcie o sobie i nie mam zamiaru nigdy korzystać z Twojego "prawa autorskiego":-)

0

Temu nie tylko pociąg ale i cały peron odjechał... jeszcze powołuje się na wypowiedź śp Brzezińskiego:


a tutaj wypowiedź śp Zbigniewa Brzezińskiego

0

@Peciak W przeciwieństwie do Ciebie widzę i słyszę. Mam dużo znajomych o przekonaniach republikańskich (zresztą, jak ja) i oni nadziwić się nie mogą, że Partia Republikańska chodzi na pasku tego zboczeńca a nie może wypromować kogoś normalnego... i oczywiście idąc tropem Arnolda zagłosują na Harris.

Zapewne to do Ciebie nie dotrze, bo przecież obserwujesz na X-ie jakiegoś durnia a i Twój guru Mentzen, którego nawet Petru zaorał wypowiada jakieś bzdury.
"Dochtór" ekonomii stworzył firmę mającą przynosić krociowe zyski i co? szoruje po dnie.
To nie tak łatwo... jak powiedzieć elektoratowi o grilach w ogrodzie, 2 samochodach i Bóg wie czym jeszcze... nie ośmieszaj się człowieku.

2

@Wasacz_ Uważaj co piszesz do @Peciak , bo występuje tutaj, jako prywatna osoba... ale jeśli mu się coś nie spodoba, to walnie Ci bana na 24H :-)

1

@Peciak Pieczeń z psa lub kota już gotowa na obiad? (Trump)
Smacznego:-)))
Zresztą Konfederacji też nie jest to obce:-)

4

Ten, co wywrócił stolik, teraz szczeka spod niego o byłej Pani Prokurator Generalnej Californi:-)))
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1852307365862793450

0

@Tomason To, co Ty dopiero przeżyjesz, to ja już przeżyłem kilka razy... wspomnisz moje słowa... oby później, niż szybciej.

0

@Uukasz_93 ... do tego śmierdzące, ładne oranko:-)

0

@Ojciec5tkidzieci Racja, mam gorącą linię z Tuskiem:-)))

0

@Barcanajlepszyteam Słuchałeś? Tam jest też konkluzja Sikorskiego.

1

@matirix20 Tak... a ziemia jest płaska:-)))

0

@Wasacz_ Bardzo jestem ciekaw ilu opłacanych troli jest na naszym forum? :-(

0

@Uukasz_93 Wklejasz jego wypowiedź a nawet jej nie wysłuchałeś do końca:-)))

13

@Herato Ronaldo przychodził jako gwiazda i ukształtowany już zawodnik a temu cepowi talentu nie brakuje, tylko głowa nie dojeżdża.

1

@Wasacz_ Nie bądź w gorącej wodzie kąpany... jest wreszcie państwo prawa, to są i procedury... powoli, byle skutecznie:-)

1

@tbas ... a nie biorą się?

0

@Uukasz_93 Czyżbyś chciał się cofnąć w czasie do byłego rządu?


0

Czyżby "Pan gaśnica" tango down? :-)


1

@Rifek Jeśli chce Ci się poszukać, to można to znaleźć w kilka minut... jak był szkalowany tutaj po pierwszych czterech meczach.

1

@Derean Dokładnie i... Mozilla:-)

5

Ja pamiętam pierwsze mecze tego sezonu, jak kolejka po kolejce wieszano na nim psy tutaj... gorące głowy:-)

0

@Tomason Większej durnoty dawno nie czytałem... pewnie Macierewicza na MSZ? :-)))

1

Piękna wersja na 49 -tą rocznicę:-)))


0

@Ojciec5tkidzieci Przeczytaj jeszcze raz ten mój wpis i się odstosunkuj ode mnie, albo zrób sobie szóste. Może to pomoże Ci wyjść z tej bańki mądrych inaczej.

0

@BorzyKrzys Przekazy z góry, to mają tylko durnie z pisu i konfy.

0

@Ojciec5tkidzieci Ja nawiązuję do jego poprzednich wpisów, nie do tego o czym mówi Arni... zresztą wam "prawilniacy" i tak ciężko to zrozumieć:-(

1

@Arkon Mam nadzieję doczekać czasów, kiedy wszyscy wymienieni przez Ciebie (elita PIS) wylądują w pierdlu, bo jest za co!!!

1

@BorzyKrzys Na Twoim miejscu nie cieszyłbym się z wygranej tego mizogina... bo w krótkim czasie możesz pójść w kamasze, kolego.

0

Szczęsny - bo kiedy go przetestować, jak nie w meczu z sąsiadami
Fort, Casado, Garcia (jeśli będzie gotów), Balde
Casado, Pedi, de Jong, Olmo
Lamine, Lewandowski
Walnąć ze trzy do przerwy i kolejne rotacje, tak to widzę:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?