0

Szczęsny - bo kiedy go przetestować, jak nie w meczu z sąsiadami
Fort, Casado, Garcia (jeśli będzie gotów), Balde
Casado, Pedi, de Jong, Olmo
Lamine, Lewandowski
Walnąć ze trzy do przerwy i kolejne rotacje, tak to widzę:-)

0

@Kgorecki2500 Partia debili, dla debili:-(

0

Doczekał się Vini - został gwiazdą internetu:-)))
https://www.facebook.com/reel/8343366472452549

1

Zachowanie na boisku i poza nim też miało (chyba największy) wpływ na to, że ten dzban nie dostał tego balona:
https://www.facebook.com/reel/1760345938117194

1

1

@norbi77 Ja Ci opiszę bo oglądam na ESPN+ :-)

1

@norbi77 Co racja, to racja... ale jak się podpali, to może pójść w dwie strony - zabije mecz w pojedynkę, albo zejdzie z czerwem:-)))

1

@macio_944 Popatrz na Daniego... za moich czasów nie do pomyślenia, taka osobistość obok niego... a ten łapy w kieszeni.
Tu już nawet nie chodzi o to, kto przy nim stał, ale to kobieta (no chyba, że coś próbował utrzymać na wodzy:-))).

1

@adi7adi8 Przecież na gali mówiła, że chodzi na mecze PSG i im kibicuje.

0

@AbdulWisimuel Talent ma zajefajny, cóż - jak głowa nie nadąża:-)

0

@VegetaPolska Nie wiem, nie siedzę w jego głowie... ale zauważ, że on się podpala po byle prowokacji lub jak mu coś nie wyjdzie... a jak jeszcze sędziowie zaczną sobie nie pozwalać na pyskówki w ich stronę, to przejmie przydomek po Ramosie:-)))

0

@Sulimo Lew Jaszyn (bramkarz) był laureatem:-) Beckenbauer i chyba Canavarro też.

2

Jestem ciekaw reakcji Viniego na taki wynik. Albo weźmie się za siebie - sznurując wargi w czasie meczu... albo rozsypie się na całego i zostanie po nim tylko wspomnienie.

5

@Stinger_ Cóż, piłkarz świetny... ale boiskowe chamidło... i z jego sposobem grania trafi na "swojego", źle mu nie życzę, ale tak może skończyć.

1

@Kgorecki2500 W sobotę rano jechałem do Topanga State Park na hiking, po drodze mgła, że oko wykol... ale została na poziomie Pacyfiku:
https://zapodaj.net/plik-rXhcfIrSOn

1

@LeoMessiiBarcaPepa Może nawet tam wypalić, wie przecież jaki błąd popełnił. Zatrudni dobrego pomagiera od przygotowania fizycznego będzie miał zespół. Przypomnę, że on też zezłomował Real na Bernabeu 4 do jaja... ale wtedy chłopaki presowali podobnie, jak w sobotę.

18

@MesQueUnClub_87 @Worny Oby Bernal wrócił zdrowy (casus Fati) i będziemy mieli z nich pociechę, z obu... a takie pytanie - czy ktoś jeszcze tęskni za Busim, skoro objawiły nam się takie talenty?

2

@Kgorecki2500 Chociaż jeden Duda robi coś pożytecznego, tfu na pozostałych dwóch:-)

5

Fragment wywiadu Carlosa Carpio w Marce:
"Wpływ Flicka na La Ligę przewyższa wpływ Mbappé. Niewiarygodne, ale prawdziwe. Gdyby ktoś powiedział to trzy miesiące temu, nikt by mu nie uwierzył. To, co wszystkie prognozy zapowiadały jako ligę, w której Real był superfaworytem do obrony tytułu, dziś jest rozgrywką, w której lider ma sześć punktów przewagi, ale i poczucie niekwestionowanej wyższości. Jest głodną ekipą, która gryzie bez piłki i tańczy z nią, kiedy ją posiada."
Wcześniej pisze, że to liga Flicka i oby tak się stało:-)

1

@Uukasz_93 Przypomnę Ci, że z Kroosem w składzie też czwórkę wyłapali na Bernabeu:-)

1

@TridenteMSN @DiSBlaDE
Słabo czytacie artykuły na tej stronie. Mnie chodzi o artykuł pana Chowańskiego o deJongu.

0

Jedna jaskółka wiosny nie czyni... ale ciekawy jestem, jak teraz czuje się redaktor Chowański?

1

Cieszy wygrana mimo 12 zawodnika Realu, ten paralityk jest śmieszny, za identyczne sytuacje nam daje żółtko a im nawet faulu nie gwiżdże, jprl:-()((

2

Dzisiaj rano zrobiłem sobie taką przechadzkę:
https://zapodaj.net/plik-EKMRiVzVDg

0

Jeśli Kounde wybije piłkę z głowy Viniemu, to może braknąć jednej dłoni żeby pokazać ile im nastrzelamy, oby:-)

0

@tbas W wypadku tego gnoma słowo "dziennikarz" brzmi, jak obelga dla prawdziwych dziennikarzy. Do niego najlepiej pasuje słowo - presstytutka!:-(

0

@barcelonaLM Ci inżynierowie to są z Polski - 5000$ za wizę, zaraz ich Europa zacznie odsyłać i co z tym zrobisz, wyślesz ich do Rau'a, czy innegoWawrzyka???

0

@barcelonaLM Dobrze, że Izrael robi z nimi porządek... inaczej oni robiliby "porządek" w Europie.

4

Nigdy nie było mi po drodze z tym panem i z jego formacją... ale tutaj ma 100% racji:


1

@Wasacz_ ... wtedy ratuj się, kto może. I nie, nie jest mi wcale do śmiechu:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?