kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęsny - bo kiedy go przetestować, jak nie w meczu z sąsiadami
Fort, Casado, Garcia (jeśli będzie gotów), Balde
Casado, Pedi, de Jong, Olmo
Lamine, Lewandowski
Walnąć ze trzy do przerwy i kolejne rotacje, tak to widzę:-)
0
@Kgorecki2500 Partia debili, dla debili:-(
0
Doczekał się Vini - został gwiazdą internetu:-)))
https://www.facebook.com/reel/8343366472452549
1
Zachowanie na boisku i poza nim też miało (chyba największy) wpływ na to, że ten dzban nie dostał tego balona:
https://www.facebook.com/reel/1760345938117194
1
Nadal śmieszy:
https://www.facebook.com/reel/614696667549599
1
@norbi77 Ja Ci opiszę bo oglądam na ESPN+ :-)
1
@norbi77 Co racja, to racja... ale jak się podpali, to może pójść w dwie strony - zabije mecz w pojedynkę, albo zejdzie z czerwem:-)))
1
@macio_944 Popatrz na Daniego... za moich czasów nie do pomyślenia, taka osobistość obok niego... a ten łapy w kieszeni.
Tu już nawet nie chodzi o to, kto przy nim stał, ale to kobieta (no chyba, że coś próbował utrzymać na wodzy:-))).
1
@adi7adi8 Przecież na gali mówiła, że chodzi na mecze PSG i im kibicuje.
0
@AbdulWisimuel Talent ma zajefajny, cóż - jak głowa nie nadąża:-)
0
@VegetaPolska Nie wiem, nie siedzę w jego głowie... ale zauważ, że on się podpala po byle prowokacji lub jak mu coś nie wyjdzie... a jak jeszcze sędziowie zaczną sobie nie pozwalać na pyskówki w ich stronę, to przejmie przydomek po Ramosie:-)))
0
@Sulimo Lew Jaszyn (bramkarz) był laureatem:-) Beckenbauer i chyba Canavarro też.
2
Jestem ciekaw reakcji Viniego na taki wynik. Albo weźmie się za siebie - sznurując wargi w czasie meczu... albo rozsypie się na całego i zostanie po nim tylko wspomnienie.
5
@Stinger_ Cóż, piłkarz świetny... ale boiskowe chamidło... i z jego sposobem grania trafi na "swojego", źle mu nie życzę, ale tak może skończyć.
1
@Kgorecki2500 W sobotę rano jechałem do Topanga State Park na hiking, po drodze mgła, że oko wykol... ale została na poziomie Pacyfiku:
https://zapodaj.net/plik-rXhcfIrSOn
1
@LeoMessiiBarcaPepa Może nawet tam wypalić, wie przecież jaki błąd popełnił. Zatrudni dobrego pomagiera od przygotowania fizycznego będzie miał zespół. Przypomnę, że on też zezłomował Real na Bernabeu 4 do jaja... ale wtedy chłopaki presowali podobnie, jak w sobotę.
18
@MesQueUnClub_87 @Worny Oby Bernal wrócił zdrowy (casus Fati) i będziemy mieli z nich pociechę, z obu... a takie pytanie - czy ktoś jeszcze tęskni za Busim, skoro objawiły nam się takie talenty?
2
@Kgorecki2500 Chociaż jeden Duda robi coś pożytecznego, tfu na pozostałych dwóch:-)
5
Fragment wywiadu Carlosa Carpio w Marce:
"Wpływ Flicka na La Ligę przewyższa wpływ Mbappé. Niewiarygodne, ale prawdziwe. Gdyby ktoś powiedział to trzy miesiące temu, nikt by mu nie uwierzył. To, co wszystkie prognozy zapowiadały jako ligę, w której Real był superfaworytem do obrony tytułu, dziś jest rozgrywką, w której lider ma sześć punktów przewagi, ale i poczucie niekwestionowanej wyższości. Jest głodną ekipą, która gryzie bez piłki i tańczy z nią, kiedy ją posiada."
Wcześniej pisze, że to liga Flicka i oby tak się stało:-)
1
@Uukasz_93 Przypomnę Ci, że z Kroosem w składzie też czwórkę wyłapali na Bernabeu:-)
1
@TridenteMSN @DiSBlaDE
Słabo czytacie artykuły na tej stronie. Mnie chodzi o artykuł pana Chowańskiego o deJongu.
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni... ale ciekawy jestem, jak teraz czuje się redaktor Chowański?
1
Cieszy wygrana mimo 12 zawodnika Realu, ten paralityk jest śmieszny, za identyczne sytuacje nam daje żółtko a im nawet faulu nie gwiżdże, jprl:-()((
2
Dzisiaj rano zrobiłem sobie taką przechadzkę:
https://zapodaj.net/plik-EKMRiVzVDg
0
Jeśli Kounde wybije piłkę z głowy Viniemu, to może braknąć jednej dłoni żeby pokazać ile im nastrzelamy, oby:-)
0
@tbas W wypadku tego gnoma słowo "dziennikarz" brzmi, jak obelga dla prawdziwych dziennikarzy. Do niego najlepiej pasuje słowo - presstytutka!:-(
0
@barcelonaLM Ci inżynierowie to są z Polski - 5000$ za wizę, zaraz ich Europa zacznie odsyłać i co z tym zrobisz, wyślesz ich do Rau'a, czy innegoWawrzyka???
0
@barcelonaLM Dobrze, że Izrael robi z nimi porządek... inaczej oni robiliby "porządek" w Europie.
4
Nigdy nie było mi po drodze z tym panem i z jego formacją... ale tutaj ma 100% racji:
1
@Wasacz_ ... wtedy ratuj się, kto może. I nie, nie jest mi wcale do śmiechu:-(