0

@Kazragore Przypomnij sobie, jak Obajtek Cię dymał po 8 złociszy... żeby sobie zęby zrobić:-)

0

@Kazragore Nawet sam nie wierzysz w to, co piszesz... ale niech Ci będzie, to żona Kijowskiego pewnie:-)))

1

@Sulimo W kościele zapewne w pierwszej ławce siedzi, bo tacy "ludzie", tak mają:-(

0

@Kuchar Mnie się zdaje, że jak zaczną sypać jeden na drugiego... to wtedy dopiero będzie wesoło:-)

0

@Kozinho. Wstaje codziennie... czyżby w Twoim świecie nie wstawał? :-)

6

Jak to szło?... nim kur trzy razy zapieje...


1

@Herbert Mam mieszane uczucia... ale ufam Flickowi, skoro on w nim coś widzi:-)

1

@Sysia11 Jest jeszcze Frankie, nieźle się wczoraj pokazał... może jeszcze coś Flick z niego wyciągnie:-)

0

@Aragorn33 To jest oczywiste, że głosuję na naszego Rafę:-)

1

@Kapitan hawk Moja babcia miała na to syrop robiony z młodych pędów sosnowych i cukru, polecam:-)

1

@Peciak Ekspert od statystyk:-) Czy Ty nie widziałeś człowieku, że Pedriego dopadali we trzech, czasem czterech i piłka była, jak w banku... przy okazji tworzyły się przestrzenie dla naszych piłkarzy?

0

@Trojanek23 Ja go doceniłem i dałem mu 9... ale wyżej oceniłem tylko Rafę dając mu 10.

1

@Jakchcesz Ważne to, że Inigo łapnął formę (chyba) życia. Totalny szefito w obronie z tymi dzieciakami:-)

0

@Peciak Chyba nie zrozumiałeś przekazu @MOLESTA . On pyta za ile (i tylko do tego się odniosłeś), tylko że jako klub ze słabszej ligi i bądź co bądź, nie najbogatszy musielibyśmy ich sprzedawać.

0

@BartqRKO To będzie dla nich ciężki sezon, jeśli nie obronią mistrzostwa, to ta drużyna się rozleci.

1

Jeszcze gnój na dziadka naskoczył, że też nie znalazł się tam ktoś, żeby go naprostować!!!... a z wpisem się zgadzam, jeśli chcesz pomacać, to załóż rękawiczki jednorazowe:


0

@Azi Twoje zdjęcie zobrazowało wszystko... masz rację, łykają wszystko. Po takim ataku instynkt samozachowawczy kazałby rozpierzchnąć się gawiedzi na wszystkie strony... a oni filmują:-)))

0

W sobotę kluczowa będzie dyspozycja naszego Francuza, jeśli zastopuje Viniego, to zlejemy ich przykładnie:-)

1

@Pedri16Future Tak, ale w plecy:-)))

0

@John_Doe Śledząc Twoje wpisy, trącące neo-faszyzmem, mam chyba prawo tak Ciebie nazywać, już nie wspominając, jak Ty nazywasz innych użytkowników. Wracaj na notatnik rozsiewać swoją brudną retorykę.

3

Muzyka - słucham właśnie 3-ci raz nowej płyty Millenium - Hope Dies Last... fenomenalna!!!

1

@Kgorecki2500 Moja Żonka prawie się posikała przy voolovoooloo:-)

0

@JimMorrisonFCB Jarek nie brał... a postaw starszego o kilka lat Micka przy nim:-)))

4

Pośmiałem się, pośmiejcie się i Wy:-)


1

@Prorokk Widzisz znaczek na końcu mojego wpisu? Ciebie nie oceniam, bo skali by zabrakło:-(

2

@Wasacz_ Obejrzałem sobie ostatnio wszystkie manta, które dostawali na Bernabeu... i to, jak sędziowie im pomagali w tych meczach, żeby nie dochodziło do całkowitego blamażu, to jest niepojęte! I oni śmią jeszcze coś bąkać o Negreirach? Paradne:-)))

1

@esem91 Wydawało by się - blondynka - ale ona naprawdę mówi z sensem, brawo:-)

1

Komentarz usunięty

0

@pt9 Kawa tylko ze Starbucksa... albo zapraszam do mnie na ciśnieniówkę:-)

1

@Kgorecki2500 To też "ludowiec" :-)))


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?