1

@ObiektywnyKibic121 Wolę blondaska, bo zagra i okaże się, czy to tylko dyskomfort, czy trzeba będzie iść pod nóż, obie sytuacje win, win:-)

1

Idealny scenariusz na dzisiaj?
Penia puszcza szybko dwa babole i Flick zmienia go w 15 minucie, po czym Wojtek wyjmuje dwie setki, nasi widząc, jakiego pewniachę mają w bramce ruszają do ataku i mecz kończy się 5:2 dla Barcy:-)

0

@esem91 Mówisz - tego typu animacje? To co powiesz o zaszczuciu Adamowicza?

2

Ruszy sprawa łapówki dla księdza, to może później pójść lawinowo, oby doczekał tego w pełni władz umysłowych, kanalia:


3

@arasz1819 Szkoła nie uczy racjonalnego myślenia, przeładowana bzdurnymi programami:-(

1

@Comentateiro Za szmatay dziada i przed komisję, skończy się rumakowanie.:-)

0

@BorzyKrzys @Lucerfi Boli prawda?

4

Duda kiedyś vs Duda dziś:


na szczęście niewiele dni już zostało szkodnikowi "spałacu".

1

@Safrani Tego faceta i jego wybryki najlepiej pominąć milczeniem... już niedługo... i jak powiedział wczoraj Sikorski, ten pan będzie bez immunitetu a będzie za co karać, oj będzie!

0

@pt9 Kiedy zawitasz na West Coast?

0

@Gitarkafcb On widział Modrica w białej koszulce, co się dziwisz:-)

2

@macio_944 @kubix05 Po pierwszym obejrzeniu miałem mieszane uczucia, czy Tarantiono nie poszedł zbyt daleko... ale oglądałem to już ze 20-30 razy i zawsze topka:-)

1

@Hasszz Jak pan @barcelonaLM nie pisze o sporcie, to bardzo rzadko zaglądam do jego postów... ale dzisiaj przeczytałem całość dyskusji. Wyjaśniał go każdy, ale i tak brnął w ciemność i otmęty swojego rozumu:-)

9

@BartqRKO Spotkałem go w 2008 i pogadaliśmy trochę, mieszkałem na Florydzie, pan Robert mieszka w Sarasocie.

0

@ObiwanKenobi Twój bełkot podobny jest do prawdy wygłaszanej przez tą panią... ale ci "Polacy" tak mają:


i proszę Cię, nie pisz już do mnie, bo dyskusja z Tobą, to jak grochem o ścianę.

0

@ObiwanKenobi Nie wiem ile masz lat, mam więc dwie opcje... albo chodzisz o lasce z brewiarzem, albo dopiero nauczyłeś się pisać:-)

0

@Ojciec5tkidzieci Ludzi skupionych w słusznej sprawie nazywasz sektą, to jak nazwać ludzi, którzy kibicuję minionej władzy i tym, którzy przyszli przewrócić stolik? :-)

0

@ObiwanKenobi Nie powiem, masz jednak ograniczone horyzonty, żeby przeczytać ze zrozumieniem.
Z czego chcesz sfinansować to CPK... Horała już wydał 4 miliardy i nawet łopaty nie wbili.
Po ośmiu miesiącach rządzenia (jeszcze ze szkodnikiem spałacu) chcesz już wyników? To napisz ile inwestycji powstało (8 lat) za czasów jedynej słusznej partii, lol

3

@LukaszFan Skoro my o tym wiemy, to zapewne Flick też o tym myśli... jestem ciekaw tego meczu, wcześniej Bayern jeszcze, też może być pięknie, jak i nieciekawie.

2

Tak apropo zbliżającego się ElClasico.
Bywały czasy (nie tak odległe), że traktowaliśmy mecze na Bernabeu jako gierkę treningową. Czy jest to możliwe, żeby z Flickiem za sterami wrócić do tego?

1

@VegetaPolska Niech Ci będzie, może przesadziłem... czy "bandyta boiskowy" lepiej brzmi?

0

@arasz1819 ... a tutaj jest ci tego dostatek... aż dziwne, że ludzie widziało by się normalni, mają problemy z logicznym myśleniem:-(

5

"Gwiazda" prawicy:-)))


0

@La Pulgaa Masz, nie będziesz się nudził, ja właśnie odpalam:-)
https://www.youtube.com/live/GyYYYhprhYQ?si=yC5B6So2zztlzXl_

1

@Messibestplayerintheworld Dzisiaj ten stempel by nie przeszedł, VAR i wszystko jasne, pierwszej bramki Casemiro też by nie było.

0

@marcjanna Za moich czasów było coś takiego w szkole, jak Wychowanie Obywatelskie i choć to była głęboka komuna, to ja trafiłem na prawdziwego nauczyciela, któremu nie po drodze było z komuną.
Nie zaglądam tutaj, żeby uświadamiać niedouczonych, bo przecież pewnie nauczyli Cię korzystać z Internetu.

3

@VegetaPolska Obejrzyj to dokładnie, później wydawaj sądy... o Twojej głowie nic nie wspominam.

5

Jeśli ktoś z was się nudzi, to polecam suszenie prania w Madrycie:
https://www.youtube.com/live/3j_daNHio4o?si=CbK_9TfVjVWs-RUF
co to był za mecz... z bandytą Marcelo (wjeżdżającym Messiemu łokciem) i z czerwonym Ramosem, który gdyby trafił, to mógłby zakończyć karierę GOAT-a.

0

@marcjanna Przecież nie trzeba daleko szukać. Nie posądzałem Cię o indolencję w tak prostej sprawie:
Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.

0

@insp1re No name klepiący w klawiaturę na la bambie ocenia dziennikarkę :-)
Odnieś się do tego, co ona mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?