kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Będąc rezerwowym i dostając szansę od trenera na grę, to wchodzisz i wypluwasz płuca na murawie... chyba, że siedzisz w klubie tylko dla kasy, jak w jakimś ciepłym k rwidołku!
2
@kubix05 Wstaw jeszcze Jelcza i Sana, Jelczem jechaliśmy na obóz posezonowy z Małopolski nad morze, nie zazdrośćcie:-(
0
@Janas11224 Kolumny zacne, też mam takie (to Klipsch, prawda?)
5
@fart Ale Celtowie niszczą (wycierają parkiet) Kozłów, Antek bliski płaczu na ławce:-)))
Jeszcze kilka minut a prowadzą ponad 40-toma punktami!!!
0
@P33ck Jak masz w zespole Garego Brookera, to wszystko jest prostsze:-)
0
@michal26 Wskaż mi choć z 5 inteligentnych w tym pisowskim bagnie, powodzenia:-)))
2
@michal26 ..."trzeba być inteligentnym i bystrym" albo mieć ZERO za kolegę!!!
4
@Medium Ja zaraz 64 a palę od 55 lat, rzucałem kilka razy, mam wstawione stenty... ale dymka sobie nie odmawiam, za duża katorga. Oczywiście nie palę teraz dużo, jeszcze kilkanaście lat temu, to były co najmniej 2 paki dziennie, teraz palę paczkę w 3 dni:-)
1
@kubix05 Mąka nie pamiętam, cukier kosztował 10,50 a za Sporty płaciłem 3,50:-)
0
@NeKenI ... i żeby glanc miało oraz stało na baczność przed oficerskim:-)))
3
@Kessie Masz tutaj filmik, wybieram się tam w lato:
8
@Kessie Niestety... żeby go zobaczyć, musisz mieć permit... a przez pieprzony Covid wszystko stanęło na głowie i mogą go zobaczyć ci, którzy mieli takowy na 2021 i 2022.
Kiedy znowu można będzie zdobyć pozwolenie - nie wiadomo:-(((
To się nazywa Havasupai, bo Havasu jest gdzie indziej i jest jeziorem.
1
@FCB24 @Zazinho Macie tutaj chłopaki aktualny postęp prac:
1
@Zazinho @FCB24 Chyba w sobotę pojadę zobaczyć postępy w budowie Intuit Dome.
Cudownie było by wejść do niej w mistrzowskich pierścieniach, mają ten i następny rok, bo ma być gotowa na jesień 2024.
Co by nie mówić będą mieli jedna z najpiękniejszych hal na świecie:-)
Kawhi powinien wydobrzeć na PO, z PG nie wiem:-(
1
@Zazinho Ech... gdyby nie te kontuzje,,, to byłoby ciekawie, chociaż z taką ławką, też różnie może być:-)
1
@Zazinho IV kwarta zaważyła na wyniku i tutaj Clippersi rozwalili system. Z taką ławką, to mogą zrobić niespodziankę w PO.
Sprawdź statystyki... a Russel zagrał dziś MECZYCHO!!!
3
Clippersi bez swoich dwóch największych gwiazd rozkłada "Miśki" w pierwszej połowie, Westbrook szaleje!!!
8
@Gracek10 Może ten "luka" sam miał kilku ojców i odklejka poszła:-)))
1
@NeKenI Nie, nie znam gościa:-(
1
@Lionel_Messi10 Dzięki za linki:-)
8
@IronSanHybrid Jakim ja jestem szczęściarzem!!!
Jak chodziłem na panny, to musiałem sam ocenić, czy tylko ładna, czy też przy okazji ma coś pod włosami... a teraz - wystarczą "soszialmedia" i już wiesz, która ładna, która głupia - bez wychodzenia z domu:-)))
3
@JimMorrisonFCB Zapłaciłem więcej niż gościu za to auto, o które była tutaj wojna przez kilka dni:-)))
4
@Ojciec5tkidzieci California, w Utah zima, że hej:-)
32
Obiecałem Wam fotkę z pustyni, która po takiej ilości deszczu, jak w tym roku wygląda tak:
https://zapodaj.net/077ed8cbfc17c.jpg.html
5
Komentarz usunięty
10
@Janas11224 40 lat temu też byłem zauroczony JKM, dzisiaj nawet ci, którzy ślinią się do Konfederacji mają obawy co do tego, jak się w danej sytuacji zachowa. Pomyślcie... dlaczego przez te 40 lat nigdy JKM nie było w żadnej koalicji rządzącej???
Bo najlepiej stać z boku i krytykować niż wziąć na siebie odpowiedzialność!
0
@NeKenI Skąd wiesz gdzie mieszka, u mnie jeszcze widno w sobotę... a jest już 19:18 :-)))
0
@lucas/catalan Prawda DEBILI i KRETYNÓW a nie normalnych ludzi
0
@lucas/catalan Twój wpis świadczy tylko o tym, żeby internet przestał być anonimowy. Ciekaw jestem, czy wtedy też byłbyś taki hardy?
0
@Jagr Kilka dni temu "przerabiałem" tą płytę. Brzmienie Nowozelandczyków przykuwa moją uwagę:-)
Długo się zbierali do nagrania 3-ciej płyty... ale przebili nią dwie poprzednie.