kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Mice On Stilts - I Am Proud of You, jeszcze cieplutka:-)
1
@takisobiektos Oglądałem... ech, a było już prawie dobrze.
Cóż, trzeba marzenia odłożyć na kolejny sezon:-(
4
@Cotutajsiedzieje Widocznie jesteś miękkim robiony, skoro przyszedłeś się wypłakać na LR:-(
3
Leo chcesz wrócić?
Tak
OK... ale musisz pokazać, że masz Barcę w sercu
Pewnie że mam
Skoro masz, to będziesz grał za 200 tysi rocznie i bezwzględnie podporządkujesz się decyzjom Xaviego
mmmmmmmm...???
2
A gdyby tak Barca poprosiła swoich fanów o wsparcie finansowe? Zawsze tam jakąś stówkę dolców co pół roku bym ukitrasił przed Żoną:-)))
27
@Tasde Dziwisz się? W erze przed -VAR'owej wszystkie pomyłki były prawie zawsze na ich korzyść, byli zawsze największym beneficjentem tych "pomyłek", w dobie VAR'u już to nie przechodzi i stąd ten płacz!
0
@tomek8756 Oj Tomeczku - dobry i darmowy to słowa wzajemnie się wykluczające:-(
1
@MysticCat Wskaż mi, w którym momencie skłamałem w tym wpisie.
5
Dawno nie było, ale skoro pora już późna i dzieciaki śpią, to czy nie wydaje Wam się, że temat poruszony w głośnym reportażu o JP II, który powinien wstrząsnąć polskim kościołem jest tak zaciekle broniony przez partię rządzącą i ludzi przeważnie starszych, do których nie dociera przekaz w nim zawarty?
Gdyby hierarchowie kościelni poszli na współpracę z organami ścigania, czyli policją i prokuraturą... to Kościół w Polsce - jako instytucja poszedłby kolokwialnie mówiąc - z torbami, tak jak miało to miejsce w Stanach z aferą w Bostonie.
Wtedy "czarni" nie mieliby czasu wspierać NIErządu, tylko musieli by zająć się naprawą sytuacji tzn, potężnymi kwotami zadośćuczynień dla ofiar księżej pedofili i w konsekwencji stratą olbrzymich majątków.
Dlatego twierdzę, że za tego NIErządu ta sprawa nie zostanie wyjaśniona, skoro nawet chcą jakiś tam parasol ochronny zastosować w formie uchwały sejmowej... a to już zakrawa na żart z prawa i sprawiedliwości, którym tak ochoczo nazwała się banda złodziei i nieudaczników!
0
@cold_play Czemu ma zmieniać pozycję Viniego? Jakieś ostrzejsze starcie, żółtko dla Ronalda i...
1
@FcPortoFan1999 @fart
I to jest piękne, klub celebrytów, tak na parkiecie, jak i na trybunach:-)))
2
@Bartas7VeB Małe zastrzeżenie - Busi ostatnio dobija prawie zawsze do 12 km/mecz.
1
@Emhyr Pięknie janusza załatwił:-)
0
@FcBarcelonaFanMSN Bluesa - tak, innego gówna od czarnych nie słucham:-)
0
@takisobiektos Zwracam uwagę na obecność na liście Sabonisa. Jego Sacramento tak "cichaczem" kręci świetne wyniki na Zachodzie i... kto wie:-)
4
Nie wiem czy już ktoś podawał do wiadomości:
W wieku 84 lat zmarł Ryszard Niemiec, wieloletni prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej (MZPN) i członek zarządu PZPN-u. Był także dziennikarzem, felietonistą, redaktorem naczelnym gazet w Krakowie.
Był naczelnym krakowskiego dziennika sportowego "Tempo", czytało się.
1
@fart Ja mam nadzieję, że Clippersi wejdą do nowej hali w pierścieniach, już czas i oby bez kontuzji, bo zbyt wiele tego już było:-)
2
@PartidarioCatalan ... albo robi fikołki logiczne:-)))
1
@fart Dla mnie fajnie jak Lakersi znowu sobie głupi ryj rozwalą, z tego D'Angelo to kozak kilkunastu meczy:-)))
2
@arasz1819 @Kidd napisał słowo - klucz - "ostatnio", czego nie zrozumiałeś?
2
Odczułem na kieszeni... ale jeździć czymś takim, to sama przyjemność (zamieniłem 2014 na 2019):
... i nie, nikomu nie będę udowadniał, że to moje:-)))
1
@kubix05 Jeśli mnie pamięć nie myli (starość nie radość), to mój elementarz miał na okładce "murzynka Bambo"... takie czasy były w 1966-7 roku:-)
0
@Azi Ja niczego nie zakładam, jestem pewien, że jesteś tępy... bo gdybyś obejrzał ten film, to byś się zamknął i nie pyskował więcej na temat panów w kieckach!
0
@Azi Cóż, tym wpisem tylko mnie utwierdziłeś w przekonaniu, że jesteś ograniczony, jak całka.
Zacznij używać rozumu, lub padnij krzyżem w kościele - tyle Ci pozostało skoro mózg wyprany przez panów w kieckach:-(
2
Ależ meczycho w Crypto.com Arena, prawie jak play-off. Clippersi prowadzą z GSW 61:58 w przerwie!
0
@Azi @arasz1819
Nie chce mi się czytać tej dyskusji do końca. Masz tu kolego Azi film oparty na faktach, nakręcony w 2015 roku - Spotlight.
Obejrzyj i się odnieś do faktów, którymi żyła cała Ameryka.
0
@kiper09 Otoczyć gnojarstwo i spuścić takie porządne wpierdol, żeby z płaczem błagali na kolanach, co by ich już nie pałować!!!
1
@SteuerFreiMoney Gratki! U mnie musiałbym dać blisko dużą bańkę dolców:-(((
0
Komentarz usunięty
1
@marcin62 Niech ją przełoży na przód... może sobie jąderka odstrzeli:-)))