0

Może się nie znam... ale jak sąd mógł przyjąć wniosek po terminie???
Jeśli było po terminie, to taki wniosek ląduje w koszu na śmieci i po zabawie:-)

2

@kubix05 ... i nie było chorób XXI wieku typu depresja, kręgosłup krzywy (bywały wyjątki)... no i podrabianej wódki:-)

0

@FCBparasiempre Też miałem ten problem, emigrowałem do Kalifornii i mam mecze o 12 w południe:-)

0

@Deathwing112 Zapisz się do PiS-u:-) Swoim dają nawet na stawianie burdeli:-)

5

Skład i wynik, to dla mnie sprawa drugorzędna - chcę widzieć zaangażowanie, jakiś pomysł na grę... reszta sama wyjdzie. Ciężki mecz się zapowiada, oby z wygraną:-)

1

@_Niko_ ... w tej samej akcji karny na Neyu

2

@talizmo Może i wyłapię bana, ale muszę... idź wypisuj te swoje wysrywy na notatnik... albo daj konkretne przykłady, w którym (ch) meczu sędziowie dali Barcy punkty!

0

@Destroyer_of_Worlds Napisałeś coś takiego - "których cena nie była ekwiwalentna do zakresu świadczenia usług", wydaje mi się, że nie bardzo (oględnie mówiąc) to brzmi.
Powinno chyba być - adekwatna, prawda?

1

@fart Rok temu też tak pisałeś:-)

1

@fart Ja myślę, że Clippersi celują w tytuł, który otworzy nową halę - dodam - przepiękną:-)

1

@fart Nie zdziw się jak zdobędą mistrza, doświadczenie - mówi Ci to coś? :-)

0

@Unikatowy ...widzę że syn w ślady ojca - unikatowy:-)

1

@ChessInfo Ja to wiem, tylko czas nie jest zmieniany w tym samym dniu i można przegapić mecz lub czekać godzinę dłużej, kumasz? :-)

0

@Emhyr Costa Mesa, Ca

1

@adi7adi8 ... macie... ale chciałem Wam dać możliwość wykazania się wiedzą:-)))

1

Kiedy w Polsce czas zmieniacie?, u mnie już dzisiaj w nocy:-)

0

@Barcanajlepszyteam Nie, tak nie myślę... niech chodzą, ale z oddaniem głosu na pisdzielców, to już mogą się zastanowić:-)

0

@Barcanajlepszyteam Zauważ kolego, że nawet wśród "aktywnie praktykujących katolików" znajdą się jakieś procenty tych, którzy z rozumem nie są na bakier:-)

2

@wasacz @adi7adi8 U mnie leje jak z cebra, Palm Springs niedaleko, to zapewne tam nie jest słonecznie, zresztą na jutro też w prognozie deszczowo:-(

0

@Dundersztyc Śtycu - puknij się w czerep i swoje niewątpliwe "mądrości" zacznij wylewać na notatniku. Jak Barca upokarzała Real 6:2 i 5:0 to też byli zapłaceni sędziowie, LOL

3

@Aragorn33 Tak, mieliśmy kupionych sędziów i w tym czasie ci sami sędziowie zabierają nam przez swoje decyzje 2 mistrzostwa Hiszpanii, lol.
Wysrywy prasy i odklejeńców mają jednak swoje granice i myślę, że śledztwo prokuratury wszystko wyjaśni i nie mamy potrzeby się martwić na wyrost.

0

@Colon Osobiście wolę słuchać pozostałą trójkę (Dream Theater), choć następne płyty firmowane przez LTE wydają mi się lepsze:-)

2

"I'd Rather Go Blind" w wykonaniu dwóch gigantów rocka:


0

@wasacz Nie nastawiajcie się za bardzo... bo piątek, sobota i niedziela u mnie leje a to niedaleko:-(

4

@Encore Nadal wierzę w Fatiego.

5

Nie dość, że tartak w pomocy, to jeszcze Veratti w jednym ze swoich najsłabszych występów.
Wielu tutaj chciało kupić tego paralityka Fabiana Ruiza:-(

1

@El Madridista. Mam go dopiero kilka dni... a starszy model z 2014 "sprzedałem" synowi:-)

1

@Lanosss U mnie chyba poprzednia właścicielka zastosowała ten preparat, bo mam takie efekty podczas deszczu, jak na filmiku na YT, dzięki:-)))

0

@dniel Chyba nie myślisz, że stać mnie co roku zrobić wydatek rzędu 40-50 koła:-)))

1

@Lanosss Masz tu stronkę, gdzie zamierzam to robić:
https://ceramicpro.com/newportbeach/
Dziś po pracy tam podjadę i popytam:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?