1

@Lanosss U mnie chyba poprzednia właścicielka zastosowała ten preparat, bo mam takie efekty podczas deszczu, jak na filmiku na YT, dzięki:-)))

0

@dniel Chyba nie myślisz, że stać mnie co roku zrobić wydatek rzędu 40-50 koła:-)))

1

@Lanosss Masz tu stronkę, gdzie zamierzam to robić:
https://ceramicpro.com/newportbeach/
Dziś po pracy tam podjadę i popytam:-)

0

@Gwyn Ma niecałe 28 tys mil i uwierz, wygląda jak ganc-nówka:-)

0

@Lanosss Nie wiem czy to gama premium:-) Lexus es300h z 2019, co sądzisz (kolor ciemna wiśnia)
Dzięki za odpowiedź:-)

0

Co sądzicie o pokryciu lakieru samochodowego powłoką ceramiczną, warto, czy nie?

10

@hayek Jaki ten naród jest głupi, aż żal. Sukienkowi przerobili mózgi baranków na sieczkę i teraz dopiero będą głowy dźwigać, jeszcze z tym nierządem, to już kto ma resztki oleju w głowie, to powinien czym prędzej emigrować z tego katolandu:-(

4

@Rust_Cohle Gówna (energetyków) nie dotykam, lepiej setę czystej walnąć:-)

2

@Sztywno Taki 8/10, Sly robi robotę:-)

0

@Bobo25 Vizjer, Zerion - tam szukaj:-)

4

@Kessie Kilka mil mam do Laguny:-) Tera zobacz jaka zima w Kalifornii:
https://zapodaj.net/0bb09418e8ed5.jpg.html
od 100 lat nie było śniegu w niższych partiach gór:-)))

0

@Bartas7VeB Matematyk:-)))

1

@kubix05 Miałem, ZK - 240 :-)

0

@Ojciec5tkidzieci Nie pamiętam czy oglądałem, zaraz spróbuję nadrobić:-)

0

@draxidox Mnie takie "coś" już raczej nie grozi... ale wy chłopcy już musicie się zastanawiać, czy gumowe lale nie będą ładniejsze od tego czegoś:-)))

2

Przed meczem ustala się kto strzela karnego, więc ten płacz Ansu mógł nawet "zdezorganizować" coś w głowie Ferrana.
Moim zdaniem drużyna powinna zareagować w szatni i Fati powinien otrzymać plaskacza od Kapitana, w tym przypadku Busiego!

1

@Isso89 5 do jaja i spuszczamy Valencję, trochę ich szkoda... może wtedy pozbędą się Lima.

2

@michal26 Niestety, telewizja intelektualna potrzebuje widza z pewnym zasobem wiedzy, oczytanych i inteligentnych, takich, którzy wiedzą, co oglądają i czerpią z tego przyjemność... a ilu takich jest - niewielu - zatem poważne programy nie przyciągną masowego widza, któremu wcisną tonę reklam:-(

1

@bartas97 Ja mam montaż dopiero 14-go:-( Ponoć zawaleni robotą... i nie zrobię tego koło domu, tylko muszę zasuwać do Lake Forest bo w "moim" Best Buy'u tego nie robią:-(((

1

@bartas97 Jak kamerka dostanie sygnał, cofa czas (wydaje mi się) o 20 sekund do tyłu.
Nie wiem, sprawdź:-)

1

@bartas97 Ja zmieniłem autko i kupiłem taką:
https://zapodaj.net/0a6f3eafbf284.jpg.html
do tego jeszcze Rexing - Universal Intelligent Hardwire Kit - Black, dodaj montaż za 99$ i masz:-)

2

@czółkovsky Jeszcze do nas dołączył:-( Gdyby sobie przypomniał swój prime, to idziemy na mistrza:-)))

0

@Medium Laska fajniusia, klimaty nie moje, masz tutaj:


3

Dzisiejsza prasa, zauważcie skąd i ilość śniegu:
https://zapodaj.net/58db323337887.jpg.html
ciekawie, prawda? :-)))
Może jutro wrzucę kilka swoich zdjęć jak to wygląda, oby tylko nie było smogu:-)

2

@IronSanHybrid Obejrzane ponownie, wróciły wspomnienia,dzięki za wrzutę:-)

3

@barcelonaLM @Gappeq Już Firpo chował do kieszeni Żółwia:-)

0

Abstrahując od wyniku dzisiejszego meczu. Myślicie, że Vini przy natłoku meczów Realu da radę do końca sezonu, czy coś złapie... bo jak złapie, to madryciarze będą w czarnej dziurze bez niego.

2

@kubix05 Wiesław Wraga, nie Warga...literówka

14

Gil Manzano - największa kobieta lekkich obyczajów w LL, przez jego sędziowanie straciliśmy najwięcej pkt w LL, dołacza tym samym do lahoza i fernandezaX2 w dymaniu Barcy!!!

1

@MarianoItalianoVero U mnie wczoraj takie wichury, że (chyba z tego powodu) zabrakło prądu... akurat na dogrywkę:-(
Nie grał Zubac... to sobie Królowie hasali w polu 3 sekund, jak u siebie:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?